Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Наша команда

 

Наша команда:

президент – Євген Молнар

віце-президент – Юрій Дранчак

голова комітету спорту та туризму – Олександр Довганинець

голова фінансового комітету – Анатолій Щербей

голова Середнянського осередку УФЄ – Євген Щербей

голова студентського комітету – Андрій Жулинський

голова інформаційного комітету – Володимир Венцурик

голова благодійного комітету – Володимир Струтинський

голова комітету молодіжної політики – Юлія Корпанець.

1079682_1480393615552667_1916580587_nЄвген  Молнар: «Ми молоді та впевнені, що в наших силах зробити Україну процвітаючою державою! Ми хочемо безпосередньо брати участь у прийнятті державних рішень! Від кожного з нас залежить майбутнє нашої країни, майбутнє підростаючого покоління, яке наразі є не працевлаштованим, і цю проблему потрібно розв’язувати! Ми маємо підіймати рівень культури нашої нації, показуючи приклад власними вчинками, правильно виховувати молодь, уже з дитинства навчаючи їх любити рідний край і бути патріотами! Пам’ятайте: якщо ми, молоді громадяни, сьогодні не підемо в політику, не будемо брати участь у прийнятті важливих політичних рішень, то ми відмовимося від власного майбутнього. Відкладати на завтра не можна.

Енергія і творчий потенціал кожної молодої людини повинні бути спрямовані на благо України. Досить бути байдужими і стояти осторонь! Уже давно настав час активно долучатися до розбудови нашої держави і з новими силами ідентифікувати себе як молода нація, вихована на європейських засадах».

10708067_1480393672219328_1823417468_nЮлія Корпанець: «Гендерна рівність – запорука розвиненого суспільства! Рівноправна участь жінок і чоловіків у всіх сферах життєдіяльності суспільства та держави є важливою умовою й гарантією утвердження демократії в Україні та запорукою її європейської інтеграції. Діючі механізми й інструментарії забезпечення гендерної рівності в державі досі залишаються недосконалими. Радує те, що члени нашої федерації не залишаються байдужими до вищезгаданої проблеми і в нас є можливість удосконалювати питання гендерного квотування. Оскільки у ВРУ нульові перспективи застосування гендерних квот, що неодноразово доводило непрофесійність нашої політики, то залишається сподіватися: освічена, активна, небайдужа молодь підійме рейтинг української політики на міжнародній політичній арені!

Слава Україні!»

 

 

10716052_1480393565552672_532492641_nАндрій Жулинський: «Майбутнє нашої країни за молодими людьми! За цілеспрямованою, освіченою, щирою та сучасною молоддю! Молоддю, яка хоче побудувати нову країну.

Це Україна, в якій житимуть наші діти… житимуть, а не виживатимуть.

Наше покоління – це фундамент, який є початком нової європейської України!»

 

 

 

 

 

 

 

10706466_1480393638885998_1089831746_nЄвген  Щербей: «Закінчив Ужгородський національний університет, географічний факультет. В УФЕ тому, що люблю спорт та здоровий спосіб життя, виступаю за популяризацію спорту в усіх куточках нашої області, поважаю товаришів, які також належать до федерації, вважаю, що всі вони чудові люди і спортсмени. Моє життєве кредо: «Завжди залишатися людиною!

 

 

 

 

 

 

 

 

10716207_1480393668885995_14639314_nАнатолій Щербей: «Майбутній економіст. Познайомившись із представниками Ужгородської федерації єдиноборств та її очільником Євгеном Молнаром, я зрозумів, що в нас є спільні погляди на багато сучасних проблем, тому вступив до цієї громадської організації. УФЄ проводить масштабну роботу з розвитку спорту, пропаганди здорового способу життя, регулярно організовує благодійні заходи, а також здійснює діяльність у багатьох інших напрямах. Я впевнений, що ми й у подальшому докладатимемо максимум зусиль для розвитку молодого покоління нашої області та його правильного виховання. Моє кредо: «Не шукай зразок для себе – будь зразком для інших!»

 

 

 

 

 

 

10706455_1480393622219333_1171600853_nОлександр Довганинець: «Я туризмознавець, здобуваю освіту у вищому навчальному закладі, є активним громадським діячем, беру постійну участь у всіх заходах політичного, спортивного, благодійного характеру.

Мій девіз у житті: «Є бажання – будуть можливості, буде дія – з’явиться результат!»

 

Поділитись із друзями:

Новини

Ужгородський СК «Спорт-Лідер» проаналізував річний підсумок досягнень СК “Спорт-ЛІдер” завершив спортивний рік Меценати з Ужгорода стали Миколайчиками для діток-сиріт з інтернату у Батєві Ужгородські “Спорт-Лідерці” взяли участь у масштабних змаганнях з бойового самбо (ФОТО) «Впливові люди Закарпаття-2018»: До престижного рейтингу увійшов Президент СК «Спорт-Лідер» Євген Молнар Ужгородська збірна СК “Спорт-Лідер” взяла участь у Кубку України з бойового самбо (ФОТО) В Ужгороді говорили про бойове самбо – як мистецтво самозахисту та подолання комплексів (ВІДЕО) Євген Молнар: «Головна ціль – виховати сильних духом та тілом особистостей» В Ужгороді пройшов Чемпіонат зі спорту, який виховує справжніх чоловіків (ФОТО,ВІДЕО) Завтра в Ужгороді пройде Відкритий Чемпіонат Ужгорода з бойового самбо Президент спортивного клубу “Спорт-Лідер” поділиться спортивним досвідом зі спортсменами СК «Пилипецькі Ведмеді» (ФОТО, ВІДЕО) Спортлідерці проходять навчальні збори з найкращими бойовими самбістами (ФОТО,ВІДЕО) Спортсмени спортивного клубу “Спорт-Лідер” вітають друга і активного мецената Євгена Молнара з Днем народження “За здорову націю”: Вулична спартакіада стартувала в Ужгороді (ФОТО) В Ужгороді пройде вулична спартакіада до Дня захисту дітей Ужгородські вихованці спортклубу «Спорт-Лідер» привезли з Чемпіонату “Кубок Хуста” 11 винагород (ФОТО) Президент Ужгородської Федерації Єдиноборств привітав тренера спортивного клубу «Спорт-Лідер» з днем народження Спортсмени спортивного клубу «Спорт-Лідер» вітають Володимира Голуба з Днем народження В Ужгороді пройшов Другий відкритий міжнародний турнір «Uzgorod Challenge 2018» В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України