Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Про нас

1477575_1480406042218091_494325107_n

Багато хто чув про таку громадську організацію, як Ужгородська федерація єдиноборств, котра бере активну участь у житті нашого міста та області. Хто ці люди? Чим вони займаються? В яких напрямах вони працюють? Про все це нам розповів президент ГО «Ужгородська федерація єдиноборств» Євген Молнар.

– Отож хочеться запитати: «Хто ви такі?»

– Ужгородська федерація єдиноборств являє собою нове покоління свідомих спортсменів та пересічних громадян нашого краю. На самому початку членами організації було близько десяти друзів, які вирішили оновити спортивне життя міста. Минуло декілька місяців, і до нас стали долучатися нові люди, котрі поділяють погляди Федерації єдиноборств та намагаються робити все можливе для розвитку цього громадського руху.

На сьогодні УФЄ – це організація, яка надає всебічну допомогу ужгородцям та жителям області в спортивному, благодійному й соціальному аспектах.

Хто фінансує діяльність вашої організації?

Це питання досить цікаве, адже в наш час більшість громадських організацій є підконтрольними різним політичним силам, посадовим особам, а також впливовим людям. Відповідаючи на нього, хочу вас запевнити, що діяльність УФЄ фінансується виключно членами самої організації шляхом членських внесків. За рахунок цих коштів проводяться різноманітні спортивні заходи, благодійні акції та втілюються в життя соціальні проекти.

Які напрями діяльності Ужгородської федерації єдиноборств?

Наразі УФЄ має такі напрями діяльності:

допомога дітям з неблагополучних сімей: збір одягу, закупівля продуктів харчування та речей першої необхідності (дитячі візки, підгузки, будівельні матеріали і т. д.);

матеріальна допомога матерям, які потребують її в перші дні після народження дитини;

допомога мешканцям соціальних центрів нашого краю;

проведення різноманітних спортивних свят, спартакіад, чемпіонатів;

будівництво т

 

а облаштування спортивних і дитячих майданчиків;

проведення відкритих тренувань з різних силових видів спорту (бойове самбо, бокс).

Яка мета створення УФЄ?

Це всебічна підтримка молоді, спортивних ініціатив, пропагування здорового способу життя, популяризація благодійності, а також допомога людям, які цього потребують.

Посмішки дітей, стареньких дідусів і бабусь, жінок і чоловіків є найкращою мотивацією та метою нашої організації.

Чи є у федерації спортивна база?

Так,

в УФЄ є спортивний зал «СПОРТ-ЛІДЕР». У ньому проводяться тренування з такого виду спорту, як бойове самбо. До речі, нещодавно вперше в Ужгороді проводився закритий чемпіонат Ужгородської федерації єдиноборств з бойового самбо серед спортсменів федерації.

Щодо спортивного залу, то він оснащений татамі (спеціальний килим для боротьби), різними боксер

ськими грушами, а також необхідним спортивним інвентарем. Варто зазначити, що в приміщенні залу є кімната для переодягання та душова. Отож усіх бажаючих запрошуємо на тренування.

Як ви розширюєте свою діяльність?

На даному етапі проводимо ряд заходів, спрямованих на роз

ширення діяльності федерації. На сьогодні вже діють два підрозділи, які підпорядковуються керівництву УФЄ, а саме:

структурний підрозділ Ужгородської федерації єдиноборств при Карпатському університеті ім. А.Волош

ина;

спортивний осередок Ужгородської федерації єдиноборств у смт Середнє.

Сподіваюся, на цьому ми не зупинимося й надалі докладатимемо

максимум зусиль для популяризації нашої організації.

Які ідеї плануєте реалізувати найближчим часом?

Наразі будується дитячий спортивний майданчик та проводиться благоустрій

прилеглої території в мікрорайоні Радванка, адже в цьому районі ніщо не сприяє спортивному розвитку дітей, і це проблемна ситуація, яку необхідно кардинально змінювати.

Незважаючи ні на що, ми й надалі будемо займатися корисною справою, адже кількість наших однодумців кожного дня зростає, і сподіваюся, зростатиме й у подальшому. Завдяки позитивним відгукам громади краю щодо нашої діяльності ми отримуємо натхнення рухатися далі, а їхні ідеї та пропозиції намагаємося втілити в реальність.

Ужгородська федерація єдиноборств відкрита для співпраці й діалогу зі свідомими жителями Ужгорода та Закарпатської області загалом.

Якщо у вас є ідеї щодо розвитку нашого міста й ці ідеї ми в змозі реалізувати, можете звертатися до нашої організації.

Сподіваюсь, я відповів на ваші запитання та, можливо, вніс певну ясність щодо діяльності Ужгородської федерації єдиноборств.

Поділитись із друзями:

Новини

Ужгородський СК «Спорт-Лідер» проаналізував річний підсумок досягнень СК “Спорт-ЛІдер” завершив спортивний рік Меценати з Ужгорода стали Миколайчиками для діток-сиріт з інтернату у Батєві Ужгородські “Спорт-Лідерці” взяли участь у масштабних змаганнях з бойового самбо (ФОТО) «Впливові люди Закарпаття-2018»: До престижного рейтингу увійшов Президент СК «Спорт-Лідер» Євген Молнар Ужгородська збірна СК “Спорт-Лідер” взяла участь у Кубку України з бойового самбо (ФОТО) В Ужгороді говорили про бойове самбо – як мистецтво самозахисту та подолання комплексів (ВІДЕО) Євген Молнар: «Головна ціль – виховати сильних духом та тілом особистостей» В Ужгороді пройшов Чемпіонат зі спорту, який виховує справжніх чоловіків (ФОТО,ВІДЕО) Завтра в Ужгороді пройде Відкритий Чемпіонат Ужгорода з бойового самбо Президент спортивного клубу “Спорт-Лідер” поділиться спортивним досвідом зі спортсменами СК «Пилипецькі Ведмеді» (ФОТО, ВІДЕО) Спортлідерці проходять навчальні збори з найкращими бойовими самбістами (ФОТО,ВІДЕО) Спортсмени спортивного клубу “Спорт-Лідер” вітають друга і активного мецената Євгена Молнара з Днем народження “За здорову націю”: Вулична спартакіада стартувала в Ужгороді (ФОТО) В Ужгороді пройде вулична спартакіада до Дня захисту дітей Ужгородські вихованці спортклубу «Спорт-Лідер» привезли з Чемпіонату “Кубок Хуста” 11 винагород (ФОТО) Президент Ужгородської Федерації Єдиноборств привітав тренера спортивного клубу «Спорт-Лідер» з днем народження Спортсмени спортивного клубу «Спорт-Лідер» вітають Володимира Голуба з Днем народження В Ужгороді пройшов Другий відкритий міжнародний турнір «Uzgorod Challenge 2018» В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України