Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Організатор “ДВІЖу по-Ужгородськи” – про особливості фесту

sX3QuDG4NX4Цієї п’ятниці в Боздоському парку відбудеться нове дійство від «Street Workout Uzhgrod». Напередодні виступу журналістам сайту Ungvar.info пощастило  поспілкуватися з одним із його організаторів – Владиславом Рущаком.

-Владиславе, розкажіть, як виникла така ідея – провести шоу в парку? Хто допомагав Вам у втіленні цього проекту?

Це була спільна ідея команди «SW Uzh», яка сформувалася ще на початку цього року. Ініціатором заходу разом зі мною став Леонід Самсонов. Ну та ідея- ідеєю, а без допомоги зі сторони зараз дуже важко втілити навіть самі шляхетні мрії. В цьому питанні нас дуже підтримують Євген Молнар та Андрій Зацаринний. Адже на власному досвіді знають, як зараз спорт потрібен молоді ( Євген є Президентом «Ужгородської Федерації Єдиноборств»).  Тож, вони взагалі прикладають багато зусиль для розвитку спорту на Закарпатті, а тут ще й ми зі своїми ідеями та проблемами, яких і так через край (сміється). Одним словом, ми дуже вдячні цим людям.

Взагалі, в нашій команді проводимо відкриті обговорення щодо виступів. Кожен, хто прийматиме участь, висловлює свою думку: як має проходити виступ, у якому стилі, які елементи потрібно показати, під яку музику тощо.

-Як давно Ви займаєтесь воркаутом та чому обрали саме цей вид спорту для себе?

-Займаюся я з 2011 року. Спочатку побачив, як займаються старші хлопці, як вони досягають успіхів. Ну то вже й сам «загорівся». А коли вже почав займатися, то зрозумів, що це-моє. У воркауті я маю можливість само реалізовуватися як у фізичному, так і в організаторському плані.

-Що дає воркаут спортсмену? Які риси розвиває?

-Цей вид спорту розвиває силу, витривалість та мускулатуру. Тут вчишся робити справу до кінця. Просто соромно стає, коли поряд із тобою стає хлопчина і виконує якийсь складний елемент. І тут вже «накриває» спортивна злість: не заспокоюся, доки сам не зроблю!

-Скільки людей зараз у Вашій групі та де проходять заняття?

-На сьогодні у нас 33 учасники, які тренуються у різних спортзалах, в тому числі в ПАДІЮНі . Є також для занять вуличний майданчик на території шостого училища. Це єдиний в місті спеціально обладнаний для занять воркаутом майданчик ( до речі, він був зведений саме завдяки зусиллям тих самих Євгена Молнара та Андрія Зацаринного, про яких я вже розказував).

-Чи є в Вашому колективі дівчата?

-Ні, в нас займаються лише хлопці. Та і взагалі, воркаут вважається більш  чоловічим видом спорту.

-Ну і наприкінці хотілося б трохи більше дізнатися про особливості саме цього виступу. Чим здивуєте публіку?

-Звичайно, запрошую на перший « Двіж по –Ужгородськи»! Впевнено можу сказати, що такого формату події Ужгород ще не бачив!

На гостей чекають цікаві конкурси з розіграшем цінних призів від наших спонсорів. Звичайно ж, виступ команди «Street Workout Uzhgorod» та наших гостей. Все це у супроводі драйвової музики. Ну а під кінець – перше в нашому місті відкрите «Open Air Party»!

Нагадаю: захід абсолютно безкоштовний!

 

Поділитись із друзями:

Новини

Ужгородський СК «Спорт-Лідер» проаналізував річний підсумок досягнень СК “Спорт-ЛІдер” завершив спортивний рік Меценати з Ужгорода стали Миколайчиками для діток-сиріт з інтернату у Батєві Ужгородські “Спорт-Лідерці” взяли участь у масштабних змаганнях з бойового самбо (ФОТО) «Впливові люди Закарпаття-2018»: До престижного рейтингу увійшов Президент СК «Спорт-Лідер» Євген Молнар Ужгородська збірна СК “Спорт-Лідер” взяла участь у Кубку України з бойового самбо (ФОТО) В Ужгороді говорили про бойове самбо – як мистецтво самозахисту та подолання комплексів (ВІДЕО) Євген Молнар: «Головна ціль – виховати сильних духом та тілом особистостей» В Ужгороді пройшов Чемпіонат зі спорту, який виховує справжніх чоловіків (ФОТО,ВІДЕО) Завтра в Ужгороді пройде Відкритий Чемпіонат Ужгорода з бойового самбо Президент спортивного клубу “Спорт-Лідер” поділиться спортивним досвідом зі спортсменами СК «Пилипецькі Ведмеді» (ФОТО, ВІДЕО) Спортлідерці проходять навчальні збори з найкращими бойовими самбістами (ФОТО,ВІДЕО) Спортсмени спортивного клубу “Спорт-Лідер” вітають друга і активного мецената Євгена Молнара з Днем народження “За здорову націю”: Вулична спартакіада стартувала в Ужгороді (ФОТО) В Ужгороді пройде вулична спартакіада до Дня захисту дітей Ужгородські вихованці спортклубу «Спорт-Лідер» привезли з Чемпіонату “Кубок Хуста” 11 винагород (ФОТО) Президент Ужгородської Федерації Єдиноборств привітав тренера спортивного клубу «Спорт-Лідер» з днем народження Спортсмени спортивного клубу «Спорт-Лідер» вітають Володимира Голуба з Днем народження В Ужгороді пройшов Другий відкритий міжнародний турнір «Uzgorod Challenge 2018» В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України