Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Спортсмени “Ужгородської Федерації Єдиноборств” прийняли участь у всеукраїнській акції “Зробимо Україну чистою”

IMG_4576Як відомо, сьогодні по всій країні в рамках акції “Зробимо Україну чистою” пройшли суботники. Не залишились осторонь і ужгородці.

Активісти прибирали все місто, ну а хлопці з “Ужгородської Федерації Єдиноборств” та ГО “Кардинальні зміни” долучилися до приведення до ладу Підзамкового парку. Кажуть, що про прибирання цієї території дізналися із соціальних мереж. В теплу пору року частенько займаються на прилеглому до території парку стадіоні, а тому вирішили приєднатися до команди активістів, які збиралися саме тут. “До того ж, ми передивилися декілька пропозицій щодо місць проведення суботника. Там було вже досить багато бажаючих, а Підзамковий парк якось залишився осторонь. А тут ще випадково дізналися, що збирається компанія людей, які хотіли б навести лад в цьому затишному парку. Вони тут щодня бігали та бачили, у якому ганебному стані ця територія. І це при тому, що поряд знаходиться стадіон, гуляють діти…”,- пояснив свій вибір президент асоціації “УФЄ” Євген Молнар.

До тих слів приєдналися і хлопці з Федерації, які підтримали його ініціативу. ” Якщо не ми, то хто ж? Я вважаю, що не варто чекати, доки хтось прийде та щось зробе для нас, хтось наведе навкруги лад… Треба самому ставати та щось робити для себе, для свого міста. Адже так хочеться ним пишатися! І не тільки містом, а й собою, своєю роботою. Знати, що робиш щось важливе, значне. Ось ми працювали, а поряд ходили діти. І вони мали змогу побачити, як потрібно жити, як ставитися до свого міста, до порядку, до праці. Якщо хочемо зробити наш улюблений Ужгород справжньою туристичною перлиною країни, то усі разом маємо прикласти до того зусилля”,- додав від себе Василь Тодавчич.

Всього лише кілька годин – і з-під груди сміття визирнуло справжнє яскраве обличчя Підзамкового парку. Чисто, зелено, дорожки підметені, лавиці пофарбовані. Краса! Тепер не тільки самому приємно сюди зазирнути, а й з дітьми не соромно на годинку-другу прогулятися. Так тримати, хлопці! Гарний приклад подаєте для містян та для підростаючого покоління!

Поділитись із друзями:

Новини

В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України В Ужгороді пройде міжнародний турнір з боксу «UZHGOROD CHALLENGE 2018» Вихованці клубу “Спорт-Лідер” стали переможцями турніру “Кубок Карпат” В Ужгороді вперше одночасно пройдуть два чемпіоната з бойових видів спорту КОЛЕКТИВ УЖГОРОДСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ ВІТАЄ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! Юні бойові самбісти отримали подарунки (фото) Кращі ужгородські бойові самбісти відстоюватимуть честь міста на всеукраїнських змаганнях В Ужгороді пройшов Другий Чемпіонат з Бойового Самбо (фото, відео) Ужгородська федерація боксу провела підсумки за осінній період (фото) В Ужгороді змагатимуться бойові самбісти Діти воїнів АТО безкоштовно навчатимуться бойовим мистецтвам у спортзалі “Спорт-Лідер” В Ужгороді відбудеться міжнародний турнір з дзюдо “Кубок Закарпаття” В спортивному клубі “Спорт-Лідер” було проведено тренування з боксу Ужгородська Федерація Самбо вітає Віце-президента Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Боксу Степана Молнара Ужгородські спортсмени взяли участь у святкуванні Дня фізкультури та спорту Секція бойового самбо в клубі “Спорт-Лідер” знову відкриває свої двері для всіх бажаючих !!!! Наймолодшому спортсмену клуба ,,Спорт-Лідер” вручили боксерський шлем та перчатки Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Бойового Самбо В Ужгороді пройшов відкритий турнір з боксу присвячений Дню захисту дітей(Фото)