Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Спортсмени “Ужгородської Федерації Єдиноборств” прийняли участь у всеукраїнській акції “Зробимо Україну чистою”

IMG_4576Як відомо, сьогодні по всій країні в рамках акції “Зробимо Україну чистою” пройшли суботники. Не залишились осторонь і ужгородці.

Активісти прибирали все місто, ну а хлопці з “Ужгородської Федерації Єдиноборств” та ГО “Кардинальні зміни” долучилися до приведення до ладу Підзамкового парку. Кажуть, що про прибирання цієї території дізналися із соціальних мереж. В теплу пору року частенько займаються на прилеглому до території парку стадіоні, а тому вирішили приєднатися до команди активістів, які збиралися саме тут. “До того ж, ми передивилися декілька пропозицій щодо місць проведення суботника. Там було вже досить багато бажаючих, а Підзамковий парк якось залишився осторонь. А тут ще випадково дізналися, що збирається компанія людей, які хотіли б навести лад в цьому затишному парку. Вони тут щодня бігали та бачили, у якому ганебному стані ця територія. І це при тому, що поряд знаходиться стадіон, гуляють діти…”,- пояснив свій вибір президент асоціації “УФЄ” Євген Молнар.

До тих слів приєдналися і хлопці з Федерації, які підтримали його ініціативу. ” Якщо не ми, то хто ж? Я вважаю, що не варто чекати, доки хтось прийде та щось зробе для нас, хтось наведе навкруги лад… Треба самому ставати та щось робити для себе, для свого міста. Адже так хочеться ним пишатися! І не тільки містом, а й собою, своєю роботою. Знати, що робиш щось важливе, значне. Ось ми працювали, а поряд ходили діти. І вони мали змогу побачити, як потрібно жити, як ставитися до свого міста, до порядку, до праці. Якщо хочемо зробити наш улюблений Ужгород справжньою туристичною перлиною країни, то усі разом маємо прикласти до того зусилля”,- додав від себе Василь Тодавчич.

Всього лише кілька годин – і з-під груди сміття визирнуло справжнє яскраве обличчя Підзамкового парку. Чисто, зелено, дорожки підметені, лавиці пофарбовані. Краса! Тепер не тільки самому приємно сюди зазирнути, а й з дітьми не соромно на годинку-другу прогулятися. Так тримати, хлопці! Гарний приклад подаєте для містян та для підростаючого покоління!

Поділитись із друзями:

Новини

Ужгородський СК «Спорт-Лідер» проаналізував річний підсумок досягнень СК “Спорт-ЛІдер” завершив спортивний рік Меценати з Ужгорода стали Миколайчиками для діток-сиріт з інтернату у Батєві Ужгородські “Спорт-Лідерці” взяли участь у масштабних змаганнях з бойового самбо (ФОТО) «Впливові люди Закарпаття-2018»: До престижного рейтингу увійшов Президент СК «Спорт-Лідер» Євген Молнар Ужгородська збірна СК “Спорт-Лідер” взяла участь у Кубку України з бойового самбо (ФОТО) В Ужгороді говорили про бойове самбо – як мистецтво самозахисту та подолання комплексів (ВІДЕО) Євген Молнар: «Головна ціль – виховати сильних духом та тілом особистостей» В Ужгороді пройшов Чемпіонат зі спорту, який виховує справжніх чоловіків (ФОТО,ВІДЕО) Завтра в Ужгороді пройде Відкритий Чемпіонат Ужгорода з бойового самбо Президент спортивного клубу “Спорт-Лідер” поділиться спортивним досвідом зі спортсменами СК «Пилипецькі Ведмеді» (ФОТО, ВІДЕО) Спортлідерці проходять навчальні збори з найкращими бойовими самбістами (ФОТО,ВІДЕО) Спортсмени спортивного клубу “Спорт-Лідер” вітають друга і активного мецената Євгена Молнара з Днем народження “За здорову націю”: Вулична спартакіада стартувала в Ужгороді (ФОТО) В Ужгороді пройде вулична спартакіада до Дня захисту дітей Ужгородські вихованці спортклубу «Спорт-Лідер» привезли з Чемпіонату “Кубок Хуста” 11 винагород (ФОТО) Президент Ужгородської Федерації Єдиноборств привітав тренера спортивного клубу «Спорт-Лідер» з днем народження Спортсмени спортивного клубу «Спорт-Лідер» вітають Володимира Голуба з Днем народження В Ужгороді пройшов Другий відкритий міжнародний турнір «Uzgorod Challenge 2018» В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України