Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Спортсмени Street Workout Uzhgorod провели “Шалену руханку” в центрі міста

11131904_1569758726616155_403600486_n-300x200Сьогодні в центрі Ужгорода декілька сотень людей зібрались та провели «Шалену руханку» та дізнались про здоровий спосіб життя за участі спортсменів міста.
Організаторами свята, ініціаторами флешмоба та запускання кульок в небо виступили спортсмени ужгородської організації Street Workout Uzhgorod, СПОРТ ДЛЯ ВСІХ та Управління культури молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації.
Навіть прохолодна погода не завадила відзначити Всесвітній день здоров’я.
Спершу всі бажаючі мали можливість навчатися надавати першу медичну допомогу, виміряти тиск, дізнатися про здорове харчування та планування сім’ї.
Також на площі відбулась масова зарядка-руханка, більше схожа на запальний танець, одразу після неї люди мали нагоду побачити показовий виступ від команди «воркаутерів» Ужгорода.
Далі на учасників Руханки чекала коротка пробіжка по набережній Незалежності (від Лінгвістичної гімназії до Медичного факультету УжНУ) та флешмоб на площі Народній, під час якого у небо запустили повітряні кульки.
Після флешмобу, біля ОДА було проведено нагородження спортсменів з таких видів спорту, як воркаут, айкідо, легка атлетика, гімнастика та інших. За проведену чудову акцію, слова подяки спортсменам висловив президент Ужгородської Федерації Єдиноборств – Євген Молнар:
«В першу чергу хочу подякувати голові організації Street Workout Uzhgorod Рущаку Владиславу за активну участь у спортивному житті міста, я з впевненістю можу сказати, що наше майбутнє саме за такими людьми які сьогодні виступали. Приємно, що молодь вчиться правильно проводити свій вільний час, витрачаючи його на спорт та його розвиток.Будемо прикладати максимум зусиль для того, щоб таких спортивних свят було по – більше, адже це чудово, коли такі події обєднують молодь з усіх спортивних організацій,клубів і гуртків.»
Також свої слова подяки висловив голова ГО «Кардинальні зміни» Зацаринний Андрій:
«Дуже приємно бачити, як за ініціативи молодих спортсменів-аматорів, збирається більше 300 людей громади міста. Я сподіваюсь, що хлопці не зупиняться і продовжуватимуть докладати власні сили для розвитку, пропаганди спорту та здорового способу життя нашого міста! З своєї сторони будемо всебічно допомагати хлопцям і взагалі молоді, ставати на цей здоровий шлях спорту. Сподіваємось, що подібних спортивних і оздоровчих колективів буде ставати все більше і більше”

Поділитись із друзями:

Новини

Ужгородський СК «Спорт-Лідер» проаналізував річний підсумок досягнень СК “Спорт-ЛІдер” завершив спортивний рік Меценати з Ужгорода стали Миколайчиками для діток-сиріт з інтернату у Батєві Ужгородські “Спорт-Лідерці” взяли участь у масштабних змаганнях з бойового самбо (ФОТО) «Впливові люди Закарпаття-2018»: До престижного рейтингу увійшов Президент СК «Спорт-Лідер» Євген Молнар Ужгородська збірна СК “Спорт-Лідер” взяла участь у Кубку України з бойового самбо (ФОТО) В Ужгороді говорили про бойове самбо – як мистецтво самозахисту та подолання комплексів (ВІДЕО) Євген Молнар: «Головна ціль – виховати сильних духом та тілом особистостей» В Ужгороді пройшов Чемпіонат зі спорту, який виховує справжніх чоловіків (ФОТО,ВІДЕО) Завтра в Ужгороді пройде Відкритий Чемпіонат Ужгорода з бойового самбо Президент спортивного клубу “Спорт-Лідер” поділиться спортивним досвідом зі спортсменами СК «Пилипецькі Ведмеді» (ФОТО, ВІДЕО) Спортлідерці проходять навчальні збори з найкращими бойовими самбістами (ФОТО,ВІДЕО) Спортсмени спортивного клубу “Спорт-Лідер” вітають друга і активного мецената Євгена Молнара з Днем народження “За здорову націю”: Вулична спартакіада стартувала в Ужгороді (ФОТО) В Ужгороді пройде вулична спартакіада до Дня захисту дітей Ужгородські вихованці спортклубу «Спорт-Лідер» привезли з Чемпіонату “Кубок Хуста” 11 винагород (ФОТО) Президент Ужгородської Федерації Єдиноборств привітав тренера спортивного клубу «Спорт-Лідер» з днем народження Спортсмени спортивного клубу «Спорт-Лідер» вітають Володимира Голуба з Днем народження В Ужгороді пройшов Другий відкритий міжнародний турнір «Uzgorod Challenge 2018» В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України