Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Весна продовжується – продовжуються й добрі справи

11060894_1562530334005661_5827791647527452948_oНастала весна, люди змінюють зимовий одяг на весняний, починають частіше проводити час на подвір’ї, оскільки з приходом весни приходять теплі дні. Багато людей, які займаються спортом змінюють спорт зали на вуличні площадки, турники, брусі, ранкові пробіжки. Але ж не в кожному дворі можна знайти таку спортивну площадку де можна було б позайматися.

В момент коли не вистачає спортивних майданчиків, залишається надіятись тільки на власні сили, щоб побудувати хоча б якийсь турник, або чекати, поки одна із таких організацій як «Ужгородська Федерація Єдиноборств» не візьметься за цю справу, й не побудує у вашому подвір’ї такий майданчик , адже дана організація побудувала за власний кошт не один майданчик в місті Ужгороді за минулий рік й не зупиниться на цьому. Питання здорового способу життя та розвитку спорту в нашому містечку є пріоритетним для молодих спортсменів.

«Прийшла весна,незабаром літо і члени ГО ,,Ужгородська Федерація Єдиноборств” спільно з ГО ,,Кардинальні зміни”,а також з багатьма іншими небайдужими громадянами нашого міста продовжуватимуть радувати наших містян різними спортивними,соціальними заходами,благодійними акціями,і безперечно реалізацією встановленням різноманітних спортивних,дитячих майданчиків. Адже,усмішки малечі та їхніх батьків,хороший настрій,позитивні відгуки людей – це те,за для чого ми працювали і будемо й надалі продовжувати працювати! В нас є значна кількість проектів,котрі ми плануємо реалізувати саме в цьому році.Ми запрошуємо позитивно налаштованих громадян до співпраці,адже ми відкриті для всіх без вийнятку» – ось такі висловлювання можна побачити в соціальні мережі Фейсбук на сторінці президента «Ужгородської Федерації Єдиноборств» Євгена Молнара.

В місті вище названі організації знає або хоча б чула про них ледь не кожна людина, знають про активних членів та лідерів цих об’єднань. ГО «УФЄ» та «Кардинальні Зміни» вже близько 2-ох років плідно працюють як в місті так і в районі Ужгорода над різними проектами. Дуже багато простих громадян підтримують такі ініціативи та долучаються до їхньої діяльності ледь не щодня пропонуючи свою допомогу. В ці організації в основному входить молоде покоління,якому набридло спостерігати за тим,що діється навкруги,покоління, яке вирішило об’єднатися щоб привести наше місто до ладу, щоб показати громаді міста, що доклавши власні сили можна зробити багато корисних справ, змінюючи все в кращу сторону. Найголовніше в таких справах запевняють активісти – це робити все для народу, а не як в нас робиться для своїх, для того щоб побачити у всьому якусь вигідну сторону. Найцікавіше, що такі організації не мають ніякої фінансової підтримки від політичних осіб, партій, фізичних осіб,вони повністю незалежні,і всі зроблені акції,різні допомоги – все це за власний кошт.

Надіємось 2015 рік буде таким же продуктивним в роботі «Ужгородської Федерації Єдиноборств» та ГО «Кардинальні Зміни» як і минулі, що такі організацію будуть й надалі радувати громаду своїми добрими та потрібними вчинками, адже дивлячись на таких молодих спортсменів можна посперечатись з людьми, які вважають що молоде покоління зіпсоване. Тільки дивлячись на такі організації, які працюють на благо людей можна сказати що наша країна має майбутнє.

Поділитись із друзями:

Новини

В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України В Ужгороді пройде міжнародний турнір з боксу «UZHGOROD CHALLENGE 2018» Вихованці клубу “Спорт-Лідер” стали переможцями турніру “Кубок Карпат” В Ужгороді вперше одночасно пройдуть два чемпіоната з бойових видів спорту КОЛЕКТИВ УЖГОРОДСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ ВІТАЄ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! Юні бойові самбісти отримали подарунки (фото) Кращі ужгородські бойові самбісти відстоюватимуть честь міста на всеукраїнських змаганнях В Ужгороді пройшов Другий Чемпіонат з Бойового Самбо (фото, відео) Ужгородська федерація боксу провела підсумки за осінній період (фото) В Ужгороді змагатимуться бойові самбісти Діти воїнів АТО безкоштовно навчатимуться бойовим мистецтвам у спортзалі “Спорт-Лідер” В Ужгороді відбудеться міжнародний турнір з дзюдо “Кубок Закарпаття” В спортивному клубі “Спорт-Лідер” було проведено тренування з боксу Ужгородська Федерація Самбо вітає Віце-президента Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Боксу Степана Молнара Ужгородські спортсмени взяли участь у святкуванні Дня фізкультури та спорту Секція бойового самбо в клубі “Спорт-Лідер” знову відкриває свої двері для всіх бажаючих !!!! Наймолодшому спортсмену клуба ,,Спорт-Лідер” вручили боксерський шлем та перчатки Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Бойового Самбо В Ужгороді пройшов відкритий турнір з боксу присвячений Дню захисту дітей(Фото)