Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

В Ужгороді відзначили Водохреща пірнанням у водойми

Не зважаючи на рясний дощ в Ужгороді, тисячі парафіян прийшли 19 січня до храмів міста щоб освятити воду.

Вважається, що на Водохреща, з опівночі до опівночі, вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні й духовні хвороби. Тому в цей великий день люди пірнають в ополонку. Роблять вони це щоб очистити душу і тіло від гріхів, оскільки вода у цей день вважається цілющою. Занурюватись треба тричі з головою, після кожного підходу перехреститись. Вважається, що після купання в цей день захворіти не можливо.

Пірнали сьогодні і в Ужгороді. Вода в Ужі сягала позначки +6 градуси, проте була дуже брудною. Досвідчені моржі кажуть, що вже давно на Водохреща вода і повітря не були такою теплими.

Ігор, мешканець Ужгорода:

“Вже четвертий рік поспіль я на Водохреща пірнаю в ополонку. Дуже хороші відчуття переповнюють і тіло і душу після занурення. Ти, мовби, очищуєшся”.

Олексій:

“Цього року я вперше спробував зануритись у воду на Водохреща. Відчуття дивні і приємні водночас. Сподіваюсь, що не захворію”.

Хрещення Господнє — третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу, яке в народі має назву Йордан, або Водохреща. Православні та греко-католицькі християни відзначають його 19 січня, тому воно збігається зі святом Богоявлення.

Голос Карпат

 

91d075e-img-2730 7913792-img-2728 5e9c8f1-img-2726 2ed32b0-img-2725 07215cd-img-2724

Поділитись із друзями:

Новини

Ужгородський СК «Спорт-Лідер» проаналізував річний підсумок досягнень СК “Спорт-ЛІдер” завершив спортивний рік Меценати з Ужгорода стали Миколайчиками для діток-сиріт з інтернату у Батєві Ужгородські “Спорт-Лідерці” взяли участь у масштабних змаганнях з бойового самбо (ФОТО) «Впливові люди Закарпаття-2018»: До престижного рейтингу увійшов Президент СК «Спорт-Лідер» Євген Молнар Ужгородська збірна СК “Спорт-Лідер” взяла участь у Кубку України з бойового самбо (ФОТО) В Ужгороді говорили про бойове самбо – як мистецтво самозахисту та подолання комплексів (ВІДЕО) Євген Молнар: «Головна ціль – виховати сильних духом та тілом особистостей» В Ужгороді пройшов Чемпіонат зі спорту, який виховує справжніх чоловіків (ФОТО,ВІДЕО) Завтра в Ужгороді пройде Відкритий Чемпіонат Ужгорода з бойового самбо Президент спортивного клубу “Спорт-Лідер” поділиться спортивним досвідом зі спортсменами СК «Пилипецькі Ведмеді» (ФОТО, ВІДЕО) Спортлідерці проходять навчальні збори з найкращими бойовими самбістами (ФОТО,ВІДЕО) Спортсмени спортивного клубу “Спорт-Лідер” вітають друга і активного мецената Євгена Молнара з Днем народження “За здорову націю”: Вулична спартакіада стартувала в Ужгороді (ФОТО) В Ужгороді пройде вулична спартакіада до Дня захисту дітей Ужгородські вихованці спортклубу «Спорт-Лідер» привезли з Чемпіонату “Кубок Хуста” 11 винагород (ФОТО) Президент Ужгородської Федерації Єдиноборств привітав тренера спортивного клубу «Спорт-Лідер» з днем народження Спортсмени спортивного клубу «Спорт-Лідер» вітають Володимира Голуба з Днем народження В Ужгороді пройшов Другий відкритий міжнародний турнір «Uzgorod Challenge 2018» В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України