Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Ужгородська Федерація Єдиноборств не забуває про людей із особливими потребами

10934683_1534552440136784_1592103635_n

Президент Ужгородскої Федерації Єдиноборств, член виконавчого комітету Ужгородскої міскої ради Євген Молнар продовжує добру традицію з допомоги мешканцям міста. Цього разу разом із активістами ГО “УФЄ” навідалися до гурожитку Ужгородського учбово-виробничого підприємства № 2 Українського товариства глухих.

Там проживають сім’ї людей з вадами слуху та мовлення, серед них майже півсотні діток. Євген Молнар під час відвідин будинку в якості Діда Мороза, скористався нагодою, аби поспілкуватися з куратором закладу і дізнатися про потреби будинку, чим ще можна допомогти цим людям. Зараз привезли таку необхідну для ремонтних робіт фарбу, а вже навесні Ужгородська Федерація Єдиноборств власними зусиллями спорудить для мешканців майданчик з турниками, брусами та дитячими гірками.

Ані діти, ані їхні батьки не очікували такого приємного сюрпризу від меценатів, відтак дуже зраділи і були приємно здивовані приділеній увазі і отриманій допомозі. Євген Молнар відзначив важливість розпочатої справи з допомоги людям із вадами слуху й мовлення і намагатиметься й надалі робити їхнє життя в суспільстві комфортним і повноцінним.

Прес-служба УФЄ

Поділитись із друзями:

Новини

В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України В Ужгороді пройде міжнародний турнір з боксу «UZHGOROD CHALLENGE 2018» Вихованці клубу “Спорт-Лідер” стали переможцями турніру “Кубок Карпат” В Ужгороді вперше одночасно пройдуть два чемпіоната з бойових видів спорту КОЛЕКТИВ УЖГОРОДСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ ВІТАЄ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! Юні бойові самбісти отримали подарунки (фото) Кращі ужгородські бойові самбісти відстоюватимуть честь міста на всеукраїнських змаганнях В Ужгороді пройшов Другий Чемпіонат з Бойового Самбо (фото, відео) Ужгородська федерація боксу провела підсумки за осінній період (фото) В Ужгороді змагатимуться бойові самбісти Діти воїнів АТО безкоштовно навчатимуться бойовим мистецтвам у спортзалі “Спорт-Лідер” В Ужгороді відбудеться міжнародний турнір з дзюдо “Кубок Закарпаття” В спортивному клубі “Спорт-Лідер” було проведено тренування з боксу Ужгородська Федерація Самбо вітає Віце-президента Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Боксу Степана Молнара Ужгородські спортсмени взяли участь у святкуванні Дня фізкультури та спорту Секція бойового самбо в клубі “Спорт-Лідер” знову відкриває свої двері для всіх бажаючих !!!! Наймолодшому спортсмену клуба ,,Спорт-Лідер” вручили боксерський шлем та перчатки Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Бойового Самбо В Ужгороді пройшов відкритий турнір з боксу присвячений Дню захисту дітей(Фото)