Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

УФЄ випустила наступний номер газети

10711211_1480410125551016_1405772984_n

У наступному номері газети «Молодь – наше майбутнє» дізнайтесь про здобутки й досягнення активістів Ужгородської Федерації Єдиноборств, їхні благодійні ініціативи та зроблену важливу роботу для міста і його мешканців.

Читайте, зокрема, як власними зусиллями Євгена Молнара було відремонтовано під’їзди у будинках по вул. Станційній. Також налагодили взаємодію між мешканцями цього мікрорайону і громадською організацією. Завдяки живому спілкуванню з людьми, вдалося визначити їхні нагальні потреби, допомогти в плані харчового забезпечення соціально вразливим сім’ям, людям похилого віку.

На цьому добрі справи не закінчилися, громадські активісти вже не вперше підтримують наших військових на сході. Євген Молнар, президент ГО «УФЄ» та голова ГО «Кардинальні зміни» Андрій Зацаринний особисто доставили допомогу нашим бійцям. Детально про поїздку в зону АТО читайте на другій сторінці газети.

Ще одна благодійна акція, яку організували учасники Ужгородської Федерації Єдиноборств – відвідини діток у Чертезькій школі-інтернаті. Читайте про безліч подарунків, подарованих дітям, а разом із ними дитячий сміх, радість, Діда Мороза і Снігуроньку на третій сторінці газети.

Також дізнайтесь, хто подарував місту аж дві новорічні ялинки, одна з яких красується на пл. Театральній.

У свіжому номері газети читайте також про відзначення річниці Революції гідності спортсменами УФЄ, котрі не залишалися осторонь і під час революційних подій активно боролися із тітушками в Ужгороді.

Займаючи активну громадську позицію, Євген Молнар продовжив свою роботу у виконавчому комітеті Ужгородської міської ради. Адже це дасть можливість і надалі допомагати мешканцям, працювати на благо міста.

Про ці та інші події читайте детально на шпальтах газети Ужгородської Федерації Єдиноборств або на сайті http://ufe.uz.ua

 

Поділитись із друзями:

Новини

В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України В Ужгороді пройде міжнародний турнір з боксу «UZHGOROD CHALLENGE 2018» Вихованці клубу “Спорт-Лідер” стали переможцями турніру “Кубок Карпат” В Ужгороді вперше одночасно пройдуть два чемпіоната з бойових видів спорту КОЛЕКТИВ УЖГОРОДСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ ВІТАЄ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! Юні бойові самбісти отримали подарунки (фото) Кращі ужгородські бойові самбісти відстоюватимуть честь міста на всеукраїнських змаганнях В Ужгороді пройшов Другий Чемпіонат з Бойового Самбо (фото, відео) Ужгородська федерація боксу провела підсумки за осінній період (фото) В Ужгороді змагатимуться бойові самбісти Діти воїнів АТО безкоштовно навчатимуться бойовим мистецтвам у спортзалі “Спорт-Лідер” В Ужгороді відбудеться міжнародний турнір з дзюдо “Кубок Закарпаття” В спортивному клубі “Спорт-Лідер” було проведено тренування з боксу Ужгородська Федерація Самбо вітає Віце-президента Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Боксу Степана Молнара Ужгородські спортсмени взяли участь у святкуванні Дня фізкультури та спорту Секція бойового самбо в клубі “Спорт-Лідер” знову відкриває свої двері для всіх бажаючих !!!! Наймолодшому спортсмену клуба ,,Спорт-Лідер” вручили боксерський шлем та перчатки Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Бойового Самбо В Ужгороді пройшов відкритий турнір з боксу присвячений Дню захисту дітей(Фото)