Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

УФЄ випустила наступний номер газети

10711211_1480410125551016_1405772984_n

У наступному номері газети «Молодь – наше майбутнє» дізнайтесь про здобутки й досягнення активістів Ужгородської Федерації Єдиноборств, їхні благодійні ініціативи та зроблену важливу роботу для міста і його мешканців.

Читайте, зокрема, як власними зусиллями Євгена Молнара було відремонтовано під’їзди у будинках по вул. Станційній. Також налагодили взаємодію між мешканцями цього мікрорайону і громадською організацією. Завдяки живому спілкуванню з людьми, вдалося визначити їхні нагальні потреби, допомогти в плані харчового забезпечення соціально вразливим сім’ям, людям похилого віку.

На цьому добрі справи не закінчилися, громадські активісти вже не вперше підтримують наших військових на сході. Євген Молнар, президент ГО «УФЄ» та голова ГО «Кардинальні зміни» Андрій Зацаринний особисто доставили допомогу нашим бійцям. Детально про поїздку в зону АТО читайте на другій сторінці газети.

Ще одна благодійна акція, яку організували учасники Ужгородської Федерації Єдиноборств – відвідини діток у Чертезькій школі-інтернаті. Читайте про безліч подарунків, подарованих дітям, а разом із ними дитячий сміх, радість, Діда Мороза і Снігуроньку на третій сторінці газети.

Також дізнайтесь, хто подарував місту аж дві новорічні ялинки, одна з яких красується на пл. Театральній.

У свіжому номері газети читайте також про відзначення річниці Революції гідності спортсменами УФЄ, котрі не залишалися осторонь і під час революційних подій активно боролися із тітушками в Ужгороді.

Займаючи активну громадську позицію, Євген Молнар продовжив свою роботу у виконавчому комітеті Ужгородської міської ради. Адже це дасть можливість і надалі допомагати мешканцям, працювати на благо міста.

Про ці та інші події читайте детально на шпальтах газети Ужгородської Федерації Єдиноборств або на сайті http://ufe.uz.ua

 

Поділитись із друзями:

Новини

Ужгородський СК «Спорт-Лідер» проаналізував річний підсумок досягнень СК “Спорт-ЛІдер” завершив спортивний рік Меценати з Ужгорода стали Миколайчиками для діток-сиріт з інтернату у Батєві Ужгородські “Спорт-Лідерці” взяли участь у масштабних змаганнях з бойового самбо (ФОТО) «Впливові люди Закарпаття-2018»: До престижного рейтингу увійшов Президент СК «Спорт-Лідер» Євген Молнар Ужгородська збірна СК “Спорт-Лідер” взяла участь у Кубку України з бойового самбо (ФОТО) В Ужгороді говорили про бойове самбо – як мистецтво самозахисту та подолання комплексів (ВІДЕО) Євген Молнар: «Головна ціль – виховати сильних духом та тілом особистостей» В Ужгороді пройшов Чемпіонат зі спорту, який виховує справжніх чоловіків (ФОТО,ВІДЕО) Завтра в Ужгороді пройде Відкритий Чемпіонат Ужгорода з бойового самбо Президент спортивного клубу “Спорт-Лідер” поділиться спортивним досвідом зі спортсменами СК «Пилипецькі Ведмеді» (ФОТО, ВІДЕО) Спортлідерці проходять навчальні збори з найкращими бойовими самбістами (ФОТО,ВІДЕО) Спортсмени спортивного клубу “Спорт-Лідер” вітають друга і активного мецената Євгена Молнара з Днем народження “За здорову націю”: Вулична спартакіада стартувала в Ужгороді (ФОТО) В Ужгороді пройде вулична спартакіада до Дня захисту дітей Ужгородські вихованці спортклубу «Спорт-Лідер» привезли з Чемпіонату “Кубок Хуста” 11 винагород (ФОТО) Президент Ужгородської Федерації Єдиноборств привітав тренера спортивного клубу «Спорт-Лідер» з днем народження Спортсмени спортивного клубу «Спорт-Лідер» вітають Володимира Голуба з Днем народження В Ужгороді пройшов Другий відкритий міжнародний турнір «Uzgorod Challenge 2018» В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України