Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Напередодні свят спортсмени УФЄ не забувають про добрі справи

10888166_1527775597481135_976696817_n

Євген Молнар, президент Ужгородської Федерації Єдинобортсв, член виконавчого комітету Ужгородської міської ради разом зі своїми товаришами спортивного колективу навідалися напередодні Нового року, 30 грудня, до малозабезпеченої сім’ї, що проживає в Ужгороді.

Одинока мати виховує сама девятьох дітей. Надіятися на державу чи чиновників немає сенсу, адже про таких людей піклуютьсяп тільки від виборів до виборів, а потім просто забувають. Зі своїми проблемами багатодітна сім’я залишилися наодинці, – ділиться Євген. – Таких сімей, що потребують допомоги, є чимало. Лише той, хто в своєму житті пройшов подібні випробування, пережив скруту, може по-справжньому їх зрозуміти і має щире бажання і потребу допомагати таким сім’ям.

В першу чергу ми допомогли цим людям харчами: привезли мішок картоплі, цукру, олію, гречку, макарони, тощо. Дітей привітали з Новим роком, вручили їм іграшки, солодощі та інші подарунки.

Намагаємося хоч чимось допомогти, зробити свята справді щасливими і веселими. І це для нас справді приємна справа і внутрішнє прагнення — допомагати тим, хто цього потребує. Щасливі дитячі очі, вдячність матері — найкраща для нас винагорода. Плануємо надати допомогу й іншим малозабезпеченим та соціально вразливим сім’ям нашого краю”.

Прес-служба УФЄ

Поділитись із друзями:

Новини

В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України В Ужгороді пройде міжнародний турнір з боксу «UZHGOROD CHALLENGE 2018» Вихованці клубу “Спорт-Лідер” стали переможцями турніру “Кубок Карпат” В Ужгороді вперше одночасно пройдуть два чемпіоната з бойових видів спорту КОЛЕКТИВ УЖГОРОДСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ ВІТАЄ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! Юні бойові самбісти отримали подарунки (фото) Кращі ужгородські бойові самбісти відстоюватимуть честь міста на всеукраїнських змаганнях В Ужгороді пройшов Другий Чемпіонат з Бойового Самбо (фото, відео) Ужгородська федерація боксу провела підсумки за осінній період (фото) В Ужгороді змагатимуться бойові самбісти Діти воїнів АТО безкоштовно навчатимуться бойовим мистецтвам у спортзалі “Спорт-Лідер” В Ужгороді відбудеться міжнародний турнір з дзюдо “Кубок Закарпаття” В спортивному клубі “Спорт-Лідер” було проведено тренування з боксу Ужгородська Федерація Самбо вітає Віце-президента Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Боксу Степана Молнара Ужгородські спортсмени взяли участь у святкуванні Дня фізкультури та спорту Секція бойового самбо в клубі “Спорт-Лідер” знову відкриває свої двері для всіх бажаючих !!!! Наймолодшому спортсмену клуба ,,Спорт-Лідер” вручили боксерський шлем та перчатки Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Бойового Самбо В Ужгороді пройшов відкритий турнір з боксу присвячений Дню захисту дітей(Фото)