Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Напередодні свят спортсмени УФЄ не забувають про добрі справи

10888166_1527775597481135_976696817_n

Євген Молнар, президент Ужгородської Федерації Єдинобортсв, член виконавчого комітету Ужгородської міської ради разом зі своїми товаришами спортивного колективу навідалися напередодні Нового року, 30 грудня, до малозабезпеченої сім’ї, що проживає в Ужгороді.

Одинока мати виховує сама девятьох дітей. Надіятися на державу чи чиновників немає сенсу, адже про таких людей піклуютьсяп тільки від виборів до виборів, а потім просто забувають. Зі своїми проблемами багатодітна сім’я залишилися наодинці, – ділиться Євген. – Таких сімей, що потребують допомоги, є чимало. Лише той, хто в своєму житті пройшов подібні випробування, пережив скруту, може по-справжньому їх зрозуміти і має щире бажання і потребу допомагати таким сім’ям.

В першу чергу ми допомогли цим людям харчами: привезли мішок картоплі, цукру, олію, гречку, макарони, тощо. Дітей привітали з Новим роком, вручили їм іграшки, солодощі та інші подарунки.

Намагаємося хоч чимось допомогти, зробити свята справді щасливими і веселими. І це для нас справді приємна справа і внутрішнє прагнення — допомагати тим, хто цього потребує. Щасливі дитячі очі, вдячність матері — найкраща для нас винагорода. Плануємо надати допомогу й іншим малозабезпеченим та соціально вразливим сім’ям нашого краю”.

Прес-служба УФЄ

Поділитись із друзями:

Новини

Ужгородський СК «Спорт-Лідер» проаналізував річний підсумок досягнень СК “Спорт-ЛІдер” завершив спортивний рік Меценати з Ужгорода стали Миколайчиками для діток-сиріт з інтернату у Батєві Ужгородські “Спорт-Лідерці” взяли участь у масштабних змаганнях з бойового самбо (ФОТО) «Впливові люди Закарпаття-2018»: До престижного рейтингу увійшов Президент СК «Спорт-Лідер» Євген Молнар Ужгородська збірна СК “Спорт-Лідер” взяла участь у Кубку України з бойового самбо (ФОТО) В Ужгороді говорили про бойове самбо – як мистецтво самозахисту та подолання комплексів (ВІДЕО) Євген Молнар: «Головна ціль – виховати сильних духом та тілом особистостей» В Ужгороді пройшов Чемпіонат зі спорту, який виховує справжніх чоловіків (ФОТО,ВІДЕО) Завтра в Ужгороді пройде Відкритий Чемпіонат Ужгорода з бойового самбо Президент спортивного клубу “Спорт-Лідер” поділиться спортивним досвідом зі спортсменами СК «Пилипецькі Ведмеді» (ФОТО, ВІДЕО) Спортлідерці проходять навчальні збори з найкращими бойовими самбістами (ФОТО,ВІДЕО) Спортсмени спортивного клубу “Спорт-Лідер” вітають друга і активного мецената Євгена Молнара з Днем народження “За здорову націю”: Вулична спартакіада стартувала в Ужгороді (ФОТО) В Ужгороді пройде вулична спартакіада до Дня захисту дітей Ужгородські вихованці спортклубу «Спорт-Лідер» привезли з Чемпіонату “Кубок Хуста” 11 винагород (ФОТО) Президент Ужгородської Федерації Єдиноборств привітав тренера спортивного клубу «Спорт-Лідер» з днем народження Спортсмени спортивного клубу «Спорт-Лідер» вітають Володимира Голуба з Днем народження В Ужгороді пройшов Другий відкритий міжнародний турнір «Uzgorod Challenge 2018» В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України