Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Ужгородська Федерація Єдиноборств разом із ГО «Кардинальні зміни» відвідали дітей Чертезької школи-інтернату

10840160_1525054541086574_975081549_o

Президент Ужгородської Федерації Єдиноборств, член виконавчого комітету Ужгородської міської ради Євген Молнар та голова громадської організації «Кардинальні зміни» Андрій Зацаринний відвідали Чертезьку спеціальну загальноосвітню школу-інтернат І-ІІ ступенів Ужгородського району.

До дітей завітали разом із Дідом Морозом і Снігуронькою і, звичайно ж, не забули про подарунки. Учням школи-інтернату приготували солодощі, футбольні й баскетбольні м’ячі, а також для фітнесу, скакалки, бадмінтон, обручі, іграшки та багато інших сюрпризів. Дітки з нетерпінням чекали гостей, а отримані подарунки поспішили застосувати на практиці: дівчатка змагалися, хто краще крутить обруч, інші скакали на скакалках, а хлопчики грали в м’яча. Веселий гамір заповнював залу, дітвора радісно метушилася навколо гостей, кожен прагнув познайомитися ближче, поспілкуватися, щось розповісти і запитати. Діти підготували виступи, розповідали віршики і були дуже вдячні за приділену увагу і подарунки.

Євген Молнар виступив перед дітьми та їх вихователями: «Особливо вдячний тим людям, котрі щодня доглядають і виховують цих діток, вкладають в них всі свої зусилля і частку душі. Адже саме завдяки таким людям ці діти мають надію на щасливе і достойне дитинство». Андрій Зацаринний, в свою чергу, звернувся до дітей з привітаннями зі святом та напутнім словом, а також розповів дітям, як поводитись, чого варто прагнути і над чим працювати, аби досягти успіху в житті.

Євген Молнар та Андрій Зацаринний оглянули заклад, розпитали про його нагальні потреби. В школі діти не лише вчаться, тут є їдальня, спортзал, кімнати для сну, навчання і відпочинку. «Все це в дуже хорошому стані, завдяки правильній організації та зусиллям керівництва і колективу школи», – відзначив Євген Молнар та додав: «Завдяки цій акції вдалося подарувати частинку щастя і віри в хороше цим дітям. Найкращою винагородою для нас є радісний блиск в очах цих діток, їхній сміх і радість».

Андрій Зацаринний поділився враженнями від зустрічі з вихованцями школи: «Ми задоволені, що дітки із захватом спілкувалися з нами і розпитували зі щирою цікавістю про все на світі. У багатьох заіскрилася надія стати такими, як ми. Вони побачили в нас взірець для наслідування і це дуже приємно. Думаю, таке спілкування запам’ятається їм надовго і принесе неабияку користь у житті»

Очільники цих організацій запланували в наступному році провести кілька благодійних акцій, аби надати потрібну допомогу цій школі і дітям, які тут вчаться і проживають.

Прес-служба УФЄ

Поділитись із друзями:

Новини

Ужгородський СК «Спорт-Лідер» проаналізував річний підсумок досягнень СК “Спорт-ЛІдер” завершив спортивний рік Меценати з Ужгорода стали Миколайчиками для діток-сиріт з інтернату у Батєві Ужгородські “Спорт-Лідерці” взяли участь у масштабних змаганнях з бойового самбо (ФОТО) «Впливові люди Закарпаття-2018»: До престижного рейтингу увійшов Президент СК «Спорт-Лідер» Євген Молнар Ужгородська збірна СК “Спорт-Лідер” взяла участь у Кубку України з бойового самбо (ФОТО) В Ужгороді говорили про бойове самбо – як мистецтво самозахисту та подолання комплексів (ВІДЕО) Євген Молнар: «Головна ціль – виховати сильних духом та тілом особистостей» В Ужгороді пройшов Чемпіонат зі спорту, який виховує справжніх чоловіків (ФОТО,ВІДЕО) Завтра в Ужгороді пройде Відкритий Чемпіонат Ужгорода з бойового самбо Президент спортивного клубу “Спорт-Лідер” поділиться спортивним досвідом зі спортсменами СК «Пилипецькі Ведмеді» (ФОТО, ВІДЕО) Спортлідерці проходять навчальні збори з найкращими бойовими самбістами (ФОТО,ВІДЕО) Спортсмени спортивного клубу “Спорт-Лідер” вітають друга і активного мецената Євгена Молнара з Днем народження “За здорову націю”: Вулична спартакіада стартувала в Ужгороді (ФОТО) В Ужгороді пройде вулична спартакіада до Дня захисту дітей Ужгородські вихованці спортклубу «Спорт-Лідер» привезли з Чемпіонату “Кубок Хуста” 11 винагород (ФОТО) Президент Ужгородської Федерації Єдиноборств привітав тренера спортивного клубу «Спорт-Лідер» з днем народження Спортсмени спортивного клубу «Спорт-Лідер» вітають Володимира Голуба з Днем народження В Ужгороді пройшов Другий відкритий міжнародний турнір «Uzgorod Challenge 2018» В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України