Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Рішення суду на користь Погорєлова – абсурдне

10685183_1480409765551052_1994949904_n Кард зміни25 листопада Ужгородський міськрайонний суд задовольнив позов Віктора Погорєлова про відновлення його на посаді мера міста.

Суд постановив, що голосування за відставку Погорєлова під час революційних подій в кінці лютого відбулося з порушеннями. Основним фактом у позові мера до міської ради було те, що депутати були вимушені розгортати й показувати активістам бюлетені для таємного голосування.

Суддя Алла Сарай оголосила тільки резолютивну частину рішення, в повному обсязі воно буде готове через п’ять днів. Рішення суду підлягає негайному виконанню, але можлива апеляція. Ще можна його оскаржити в апеляційному суді.

Громадська організація «Кардинальні зміни» обурена рішенням суду на користь Віктора Погорєлова та акцентує на тому, що суддів, які приймають такі рішення потрібно негайно люструвати. Адже у послужному списку Алли Сарай таке рішення є далеко не першим: “Ми спробуємо розібратися, що коїться за спинами мешканців міста, звідки ростуть ноги цих політичних інтриг.

Ми, ГО “УФЄ” і ГО “Кардинальні зміни” зосереджуємо всі сили навколо політичних баталій, які відбуваються в нашому місті і в разі необхідності будемо приймати рішучі дії для втілення кардинальних змін в нашому суспільстві”.

ГО «Кардинальні зміни»

Поділитись із друзями:

Новини

В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України В Ужгороді пройде міжнародний турнір з боксу «UZHGOROD CHALLENGE 2018» Вихованці клубу “Спорт-Лідер” стали переможцями турніру “Кубок Карпат” В Ужгороді вперше одночасно пройдуть два чемпіоната з бойових видів спорту КОЛЕКТИВ УЖГОРОДСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ ВІТАЄ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! Юні бойові самбісти отримали подарунки (фото) Кращі ужгородські бойові самбісти відстоюватимуть честь міста на всеукраїнських змаганнях В Ужгороді пройшов Другий Чемпіонат з Бойового Самбо (фото, відео) Ужгородська федерація боксу провела підсумки за осінній період (фото) В Ужгороді змагатимуться бойові самбісти Діти воїнів АТО безкоштовно навчатимуться бойовим мистецтвам у спортзалі “Спорт-Лідер” В Ужгороді відбудеться міжнародний турнір з дзюдо “Кубок Закарпаття” В спортивному клубі “Спорт-Лідер” було проведено тренування з боксу Ужгородська Федерація Самбо вітає Віце-президента Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Боксу Степана Молнара Ужгородські спортсмени взяли участь у святкуванні Дня фізкультури та спорту Секція бойового самбо в клубі “Спорт-Лідер” знову відкриває свої двері для всіх бажаючих !!!! Наймолодшому спортсмену клуба ,,Спорт-Лідер” вручили боксерський шлем та перчатки Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Бойового Самбо В Ужгороді пройшов відкритий турнір з боксу присвячений Дню захисту дітей(Фото)