Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Рішення суду на користь Погорєлова – абсурдне

10685183_1480409765551052_1994949904_n Кард зміни25 листопада Ужгородський міськрайонний суд задовольнив позов Віктора Погорєлова про відновлення його на посаді мера міста.

Суд постановив, що голосування за відставку Погорєлова під час революційних подій в кінці лютого відбулося з порушеннями. Основним фактом у позові мера до міської ради було те, що депутати були вимушені розгортати й показувати активістам бюлетені для таємного голосування.

Суддя Алла Сарай оголосила тільки резолютивну частину рішення, в повному обсязі воно буде готове через п’ять днів. Рішення суду підлягає негайному виконанню, але можлива апеляція. Ще можна його оскаржити в апеляційному суді.

Громадська організація «Кардинальні зміни» обурена рішенням суду на користь Віктора Погорєлова та акцентує на тому, що суддів, які приймають такі рішення потрібно негайно люструвати. Адже у послужному списку Алли Сарай таке рішення є далеко не першим: “Ми спробуємо розібратися, що коїться за спинами мешканців міста, звідки ростуть ноги цих політичних інтриг.

Ми, ГО “УФЄ” і ГО “Кардинальні зміни” зосереджуємо всі сили навколо політичних баталій, які відбуваються в нашому місті і в разі необхідності будемо приймати рішучі дії для втілення кардинальних змін в нашому суспільстві”.

ГО «Кардинальні зміни»

Поділитись із друзями:

Новини

Ужгородський СК «Спорт-Лідер» проаналізував річний підсумок досягнень СК “Спорт-ЛІдер” завершив спортивний рік Меценати з Ужгорода стали Миколайчиками для діток-сиріт з інтернату у Батєві Ужгородські “Спорт-Лідерці” взяли участь у масштабних змаганнях з бойового самбо (ФОТО) «Впливові люди Закарпаття-2018»: До престижного рейтингу увійшов Президент СК «Спорт-Лідер» Євген Молнар Ужгородська збірна СК “Спорт-Лідер” взяла участь у Кубку України з бойового самбо (ФОТО) В Ужгороді говорили про бойове самбо – як мистецтво самозахисту та подолання комплексів (ВІДЕО) Євген Молнар: «Головна ціль – виховати сильних духом та тілом особистостей» В Ужгороді пройшов Чемпіонат зі спорту, який виховує справжніх чоловіків (ФОТО,ВІДЕО) Завтра в Ужгороді пройде Відкритий Чемпіонат Ужгорода з бойового самбо Президент спортивного клубу “Спорт-Лідер” поділиться спортивним досвідом зі спортсменами СК «Пилипецькі Ведмеді» (ФОТО, ВІДЕО) Спортлідерці проходять навчальні збори з найкращими бойовими самбістами (ФОТО,ВІДЕО) Спортсмени спортивного клубу “Спорт-Лідер” вітають друга і активного мецената Євгена Молнара з Днем народження “За здорову націю”: Вулична спартакіада стартувала в Ужгороді (ФОТО) В Ужгороді пройде вулична спартакіада до Дня захисту дітей Ужгородські вихованці спортклубу «Спорт-Лідер» привезли з Чемпіонату “Кубок Хуста” 11 винагород (ФОТО) Президент Ужгородської Федерації Єдиноборств привітав тренера спортивного клубу «Спорт-Лідер» з днем народження Спортсмени спортивного клубу «Спорт-Лідер» вітають Володимира Голуба з Днем народження В Ужгороді пройшов Другий відкритий міжнародний турнір «Uzgorod Challenge 2018» В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України