Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Позиція Ужгородської Федерації Єдиноборств щодо галасливих “активістів”

10711211_1480410125551016_1405772984_nУжгородська Федерація Єдиноборств не має нічого проти активістів, котрі роблять хорошу справу. Але під час революційних подій такі активісти як Світлик і його команда не бажали співпрацювати чи об’єднувати зусилля з іншими активістами у такі складні для країни часи. Адже на майдан усі ми виходили заради однієї спільної мети. Заради її досянення ми висували пропозиції щодо співпраці. Але своїм небажанням співпрацювати вони показали, що, насправді, попри гасла із рупора, є тільки маріонетками у якійсь грі. І вже тоді стало очевидним, що ці активісти роблять усе за чиїмись вказівками.

Консолідувати зусилля ці активісти категорично не хотіли, адже бачили, що, насправді учасники Ужгородської Федерації Єдиноборств мають свою чітку позицію, не залежну ні від кого і ні від чого. Ми не вірили сліпо в їхні гасла і обіцянки, бачили їхню несправжність та фальш.

Світлик та його команда прагнули нас просто використати на шляху до досягнення своїх корисливих цілей. Звертались до нас лише тоді, коли їм особисто потрібна була поміч або захист. Але ми відмовились надати охорону трьом-чотирьом замовним активістам, натомість прийняли рішення охороняти громаду, що збиралася на мітингах чи ходах від тітушок та інших загроз.

Секрет “популярності” Світлика і його активістів криється в тому, що їм дали в руки мікрофон, а відтак вони завжди перебували “на передовій” перед фото- і відеокамерами масмедіа та на слуху в громадськості. Однак, якби мікрофон дали ще комусь, то, можливо, саме комусь іншому вдалося б привернути до себе увагу громадськості. Але такою була роль Світлика на Майдані: окрім гучних гасел, вони для міста не спромоглися зробити нічогісінько.

Варто зазначити, що до мікрофону Світлик і команда нікого не допускали, а за стіл переговорів вони запрошували тільки тих, кого можна було використати у своїх цілях.

Однак результати виборів показали, що у них немає реальної підтримки електорату. За Світлика віддавали свій голос хіба що ті люди, котрі не аналізують отримувану інформацію і не володіють достеменними фактами стосовно перебігу революції Гідності в Ужгороді.

Під час революції Ужгородська Федерація Єдиноборств діяла самостійно, без жодних вказівок “згори”. Ми і зараз не орієнтуємося на таких “активістів”. Будемо реалізовувати ті заходи, які вважаємо за потрібне і не зважатимемо на позиції всіляких Світликів та інших гучних і порожніх за своєю суттю активістів.

ГО «Ужгородська Федерація Єдинобортсв» (ГО «Кардинальні зміни»)

Президент ГО “УФЄ” (ГО “«Кардинальні зміни») Євген Молнар на своїй сторінці у фейсбук так прокоментував це відео: “Ось такі “активісти-революціонери” вирішують долю нашого міста!!! Сумно!!! Добру справу роблять, але далеко не для ужгородців!!! Тупа “заказуха” і заказні люди, які знають свою роботу!!! Але вибори до ВР показали, що бігати з мікрафоном, як загнаний кінь, який по сторонам нічого не бачить, крім того, що йому скажуть робити, не достатньо!!!Не всі мають стадний інстинкт, і можуть розібратись хто є хто,і звідки вітер віє!!! Тому таких “революціонерів” потрібно гнати з нашого міста!!!

P.S.:Для їхніх прихильників: у мене в коментарях їх не потрібно захищати – для наших організацій вони поза законом, адже показали себе з ,”кращої” сторони, з початку самої революції!!! Слідкуйте за інформаціями і робіть особисті висновки!!!”

Поділитись із друзями:

Новини

В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України В Ужгороді пройде міжнародний турнір з боксу «UZHGOROD CHALLENGE 2018» Вихованці клубу “Спорт-Лідер” стали переможцями турніру “Кубок Карпат” В Ужгороді вперше одночасно пройдуть два чемпіоната з бойових видів спорту КОЛЕКТИВ УЖГОРОДСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ ВІТАЄ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! Юні бойові самбісти отримали подарунки (фото) Кращі ужгородські бойові самбісти відстоюватимуть честь міста на всеукраїнських змаганнях В Ужгороді пройшов Другий Чемпіонат з Бойового Самбо (фото, відео) Ужгородська федерація боксу провела підсумки за осінній період (фото) В Ужгороді змагатимуться бойові самбісти Діти воїнів АТО безкоштовно навчатимуться бойовим мистецтвам у спортзалі “Спорт-Лідер” В Ужгороді відбудеться міжнародний турнір з дзюдо “Кубок Закарпаття” В спортивному клубі “Спорт-Лідер” було проведено тренування з боксу Ужгородська Федерація Самбо вітає Віце-президента Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Боксу Степана Молнара Ужгородські спортсмени взяли участь у святкуванні Дня фізкультури та спорту Секція бойового самбо в клубі “Спорт-Лідер” знову відкриває свої двері для всіх бажаючих !!!! Наймолодшому спортсмену клуба ,,Спорт-Лідер” вручили боксерський шлем та перчатки Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Бойового Самбо В Ужгороді пройшов відкритий турнір з боксу присвячений Дню захисту дітей(Фото)