Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Член ГО “Кардинальні зміни” продовжив свою роботу у виконавчому комітеті

1079682_1480393615552667_1916580587_n

Сьогодні, 20 листопада, на засіданні Ужгородської міської ради змінили кількісний та якісний склад виконавчого комітету. Відтепер у складі виконкому буде тільки 15 осіб. До їх числа увійшов і президент громадської організації “Ужгородська Федерація Єдиноборств” та член громадської організації “Кардинальні зміни” Євген Молнар.

Представники ГО “Кардинальні зміни” вітають свого побратима з таким призначенням. З цього приводу Євген Молнар запевнив: “Робота у виконавчому комітеті Ужгородської міської ради дасть можливість нам і надалі допомогати громадянам і працювати на благо нашого міста. Не поділяю рішення осіб, які написали заяви про вихід із виконавчого комітету. Я нагадую – нас обирала громада! Втеча – це не вихід із ситуації, і вона не заслуговує на повагу! Громада нас делегувала, і тільки громада має право нас відізвати від виконання своїх обов’язків!!!”

Прес-служба ГО “Кардинальні зміни”

Кард зміни10711211_1480410125551016_1405772984_n

Поділитись із друзями:

Новини

В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України В Ужгороді пройде міжнародний турнір з боксу «UZHGOROD CHALLENGE 2018» Вихованці клубу “Спорт-Лідер” стали переможцями турніру “Кубок Карпат” В Ужгороді вперше одночасно пройдуть два чемпіоната з бойових видів спорту КОЛЕКТИВ УЖГОРОДСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ ВІТАЄ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! Юні бойові самбісти отримали подарунки (фото) Кращі ужгородські бойові самбісти відстоюватимуть честь міста на всеукраїнських змаганнях В Ужгороді пройшов Другий Чемпіонат з Бойового Самбо (фото, відео) Ужгородська федерація боксу провела підсумки за осінній період (фото) В Ужгороді змагатимуться бойові самбісти Діти воїнів АТО безкоштовно навчатимуться бойовим мистецтвам у спортзалі “Спорт-Лідер” В Ужгороді відбудеться міжнародний турнір з дзюдо “Кубок Закарпаття” В спортивному клубі “Спорт-Лідер” було проведено тренування з боксу Ужгородська Федерація Самбо вітає Віце-президента Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Боксу Степана Молнара Ужгородські спортсмени взяли участь у святкуванні Дня фізкультури та спорту Секція бойового самбо в клубі “Спорт-Лідер” знову відкриває свої двері для всіх бажаючих !!!! Наймолодшому спортсмену клуба ,,Спорт-Лідер” вручили боксерський шлем та перчатки Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Бойового Самбо В Ужгороді пройшов відкритий турнір з боксу присвячений Дню захисту дітей(Фото)