Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Член ГО “Кардинальні зміни” продовжив свою роботу у виконавчому комітеті

1079682_1480393615552667_1916580587_n

Сьогодні, 20 листопада, на засіданні Ужгородської міської ради змінили кількісний та якісний склад виконавчого комітету. Відтепер у складі виконкому буде тільки 15 осіб. До їх числа увійшов і президент громадської організації “Ужгородська Федерація Єдиноборств” та член громадської організації “Кардинальні зміни” Євген Молнар.

Представники ГО “Кардинальні зміни” вітають свого побратима з таким призначенням. З цього приводу Євген Молнар запевнив: “Робота у виконавчому комітеті Ужгородської міської ради дасть можливість нам і надалі допомогати громадянам і працювати на благо нашого міста. Не поділяю рішення осіб, які написали заяви про вихід із виконавчого комітету. Я нагадую – нас обирала громада! Втеча – це не вихід із ситуації, і вона не заслуговує на повагу! Громада нас делегувала, і тільки громада має право нас відізвати від виконання своїх обов’язків!!!”

Прес-служба ГО “Кардинальні зміни”

Кард зміни10711211_1480410125551016_1405772984_n

Поділитись із друзями:

Новини

Ужгородський СК «Спорт-Лідер» проаналізував річний підсумок досягнень СК “Спорт-ЛІдер” завершив спортивний рік Меценати з Ужгорода стали Миколайчиками для діток-сиріт з інтернату у Батєві Ужгородські “Спорт-Лідерці” взяли участь у масштабних змаганнях з бойового самбо (ФОТО) «Впливові люди Закарпаття-2018»: До престижного рейтингу увійшов Президент СК «Спорт-Лідер» Євген Молнар Ужгородська збірна СК “Спорт-Лідер” взяла участь у Кубку України з бойового самбо (ФОТО) В Ужгороді говорили про бойове самбо – як мистецтво самозахисту та подолання комплексів (ВІДЕО) Євген Молнар: «Головна ціль – виховати сильних духом та тілом особистостей» В Ужгороді пройшов Чемпіонат зі спорту, який виховує справжніх чоловіків (ФОТО,ВІДЕО) Завтра в Ужгороді пройде Відкритий Чемпіонат Ужгорода з бойового самбо Президент спортивного клубу “Спорт-Лідер” поділиться спортивним досвідом зі спортсменами СК «Пилипецькі Ведмеді» (ФОТО, ВІДЕО) Спортлідерці проходять навчальні збори з найкращими бойовими самбістами (ФОТО,ВІДЕО) Спортсмени спортивного клубу “Спорт-Лідер” вітають друга і активного мецената Євгена Молнара з Днем народження “За здорову націю”: Вулична спартакіада стартувала в Ужгороді (ФОТО) В Ужгороді пройде вулична спартакіада до Дня захисту дітей Ужгородські вихованці спортклубу «Спорт-Лідер» привезли з Чемпіонату “Кубок Хуста” 11 винагород (ФОТО) Президент Ужгородської Федерації Єдиноборств привітав тренера спортивного клубу «Спорт-Лідер» з днем народження Спортсмени спортивного клубу «Спорт-Лідер» вітають Володимира Голуба з Днем народження В Ужгороді пройшов Другий відкритий міжнародний турнір «Uzgorod Challenge 2018» В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України