Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Жорстка позиція стосовно влади

Кард зміни

Члени громадської організації «Кардинальні зміни» взяли участь у сесії Ужгородської міської ради. Зустріли нас, громадських діячів, молодь, котра активно брала та бере участь у життєдіяльності нашого міста, як якихось бунтарів. І саме такий привіт ми почули від робітників Водоканалу, котрих пригнали для участі та нагнітання атмосфери в сесійній залі, а також «засланців» від депутата Ковальського. На різних інтернет-ресурсах було висвітлено інформацію про те, що люди, присутні в сесійній залі, а саме «водоканалівці» та «засланці» від вищевказаного депутата, тільки те й робили, що провокували присутніх на протиправні діяння й негативно поставилися до розміщеного над ними банера ГО «Кардинальні зміни». Чим саме їм не сподобався банер? Чим активісти саме цього об’єднання не вгодили Водоканалу? Постають питання до тих людей, які безпідставно й необґрунтовано галасували проти новоствореного громадського об’єднання: «А що саме символізує банер? Який інтерес і цілі переслідує ця організація та її представники?» Спробуємо відповісти просто та зрозуміло для кожного. Ми представляємо інтереси громади нашого міста. Завдяки плідному спілкуванню з мешканцями Ужгорода ми досить добре ознайомлені з проблемами більшості, що є для нас фокусом та напрямом для благоустрою нашого міста. Банер, який став предметом обговорення всіх ЗМІ, мав на меті не піар та рекламу організації, він слугував для «наших» депутатів як символ контролю. Вони забули про своїх виборців та мешканців міста, не бачать перед собою нічого, крім власного інтересу. Вони приходять на сесію, як діти в школу: відбули та й по домах. А деякі навіть зовсім не з’явилися – напевно, «по земельних питаннях зробили вихідний». Ми – громада, яка контролюватиме дії нашої так званої влади, котра змінює свій зовнішній вигляд, але не вносить ніяких змін до системи корупційного правління, що і є головною проблемою нашої держави. Ми не заявляємо на всю державу, що змінимо стан цілої країни, зупинимо війну або вплинемо на підняття курсу гривні на міжнародній арені, – такі речі звучать тільки від тих, хто хоче завдяки брехні заволодіти довірою людей.

Ми не тільки обіцяємо, а вже й зробили конкретні та рішучі кроки в напрямі зміни стану міста та роботи влади на місцевому рівні. Якщо ви розділите з нами наші позиції, цілі та напрями – ми будемо дуже вам вдячні. Нам набридло спостерігати – час усе кардинально міняти!

ГО «Кардинальні зміни»

 

Поділитись із друзями:

Новини

В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України В Ужгороді пройде міжнародний турнір з боксу «UZHGOROD CHALLENGE 2018» Вихованці клубу “Спорт-Лідер” стали переможцями турніру “Кубок Карпат” В Ужгороді вперше одночасно пройдуть два чемпіоната з бойових видів спорту КОЛЕКТИВ УЖГОРОДСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ ВІТАЄ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! Юні бойові самбісти отримали подарунки (фото) Кращі ужгородські бойові самбісти відстоюватимуть честь міста на всеукраїнських змаганнях В Ужгороді пройшов Другий Чемпіонат з Бойового Самбо (фото, відео) Ужгородська федерація боксу провела підсумки за осінній період (фото) В Ужгороді змагатимуться бойові самбісти Діти воїнів АТО безкоштовно навчатимуться бойовим мистецтвам у спортзалі “Спорт-Лідер” В Ужгороді відбудеться міжнародний турнір з дзюдо “Кубок Закарпаття” В спортивному клубі “Спорт-Лідер” було проведено тренування з боксу Ужгородська Федерація Самбо вітає Віце-президента Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Боксу Степана Молнара Ужгородські спортсмени взяли участь у святкуванні Дня фізкультури та спорту Секція бойового самбо в клубі “Спорт-Лідер” знову відкриває свої двері для всіх бажаючих !!!! Наймолодшому спортсмену клуба ,,Спорт-Лідер” вручили боксерський шлем та перчатки Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Бойового Самбо В Ужгороді пройшов відкритий турнір з боксу присвячений Дню захисту дітей(Фото)