Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Жорстка позиція стосовно влади

Кард зміни

Члени громадської організації «Кардинальні зміни» взяли участь у сесії Ужгородської міської ради. Зустріли нас, громадських діячів, молодь, котра активно брала та бере участь у життєдіяльності нашого міста, як якихось бунтарів. І саме такий привіт ми почули від робітників Водоканалу, котрих пригнали для участі та нагнітання атмосфери в сесійній залі, а також «засланців» від депутата Ковальського. На різних інтернет-ресурсах було висвітлено інформацію про те, що люди, присутні в сесійній залі, а саме «водоканалівці» та «засланці» від вищевказаного депутата, тільки те й робили, що провокували присутніх на протиправні діяння й негативно поставилися до розміщеного над ними банера ГО «Кардинальні зміни». Чим саме їм не сподобався банер? Чим активісти саме цього об’єднання не вгодили Водоканалу? Постають питання до тих людей, які безпідставно й необґрунтовано галасували проти новоствореного громадського об’єднання: «А що саме символізує банер? Який інтерес і цілі переслідує ця організація та її представники?» Спробуємо відповісти просто та зрозуміло для кожного. Ми представляємо інтереси громади нашого міста. Завдяки плідному спілкуванню з мешканцями Ужгорода ми досить добре ознайомлені з проблемами більшості, що є для нас фокусом та напрямом для благоустрою нашого міста. Банер, який став предметом обговорення всіх ЗМІ, мав на меті не піар та рекламу організації, він слугував для «наших» депутатів як символ контролю. Вони забули про своїх виборців та мешканців міста, не бачать перед собою нічого, крім власного інтересу. Вони приходять на сесію, як діти в школу: відбули та й по домах. А деякі навіть зовсім не з’явилися – напевно, «по земельних питаннях зробили вихідний». Ми – громада, яка контролюватиме дії нашої так званої влади, котра змінює свій зовнішній вигляд, але не вносить ніяких змін до системи корупційного правління, що і є головною проблемою нашої держави. Ми не заявляємо на всю державу, що змінимо стан цілої країни, зупинимо війну або вплинемо на підняття курсу гривні на міжнародній арені, – такі речі звучать тільки від тих, хто хоче завдяки брехні заволодіти довірою людей.

Ми не тільки обіцяємо, а вже й зробили конкретні та рішучі кроки в напрямі зміни стану міста та роботи влади на місцевому рівні. Якщо ви розділите з нами наші позиції, цілі та напрями – ми будемо дуже вам вдячні. Нам набридло спостерігати – час усе кардинально міняти!

ГО «Кардинальні зміни»

 

Поділитись із друзями:

Новини

Ужгородський СК «Спорт-Лідер» проаналізував річний підсумок досягнень СК “Спорт-ЛІдер” завершив спортивний рік Меценати з Ужгорода стали Миколайчиками для діток-сиріт з інтернату у Батєві Ужгородські “Спорт-Лідерці” взяли участь у масштабних змаганнях з бойового самбо (ФОТО) «Впливові люди Закарпаття-2018»: До престижного рейтингу увійшов Президент СК «Спорт-Лідер» Євген Молнар Ужгородська збірна СК “Спорт-Лідер” взяла участь у Кубку України з бойового самбо (ФОТО) В Ужгороді говорили про бойове самбо – як мистецтво самозахисту та подолання комплексів (ВІДЕО) Євген Молнар: «Головна ціль – виховати сильних духом та тілом особистостей» В Ужгороді пройшов Чемпіонат зі спорту, який виховує справжніх чоловіків (ФОТО,ВІДЕО) Завтра в Ужгороді пройде Відкритий Чемпіонат Ужгорода з бойового самбо Президент спортивного клубу “Спорт-Лідер” поділиться спортивним досвідом зі спортсменами СК «Пилипецькі Ведмеді» (ФОТО, ВІДЕО) Спортлідерці проходять навчальні збори з найкращими бойовими самбістами (ФОТО,ВІДЕО) Спортсмени спортивного клубу “Спорт-Лідер” вітають друга і активного мецената Євгена Молнара з Днем народження “За здорову націю”: Вулична спартакіада стартувала в Ужгороді (ФОТО) В Ужгороді пройде вулична спартакіада до Дня захисту дітей Ужгородські вихованці спортклубу «Спорт-Лідер» привезли з Чемпіонату “Кубок Хуста” 11 винагород (ФОТО) Президент Ужгородської Федерації Єдиноборств привітав тренера спортивного клубу «Спорт-Лідер» з днем народження Спортсмени спортивного клубу «Спорт-Лідер» вітають Володимира Голуба з Днем народження В Ужгороді пройшов Другий відкритий міжнародний турнір «Uzgorod Challenge 2018» В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України