Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Звернення ГО «Кардинальні зміни» до депутатів міської ради

Кард зміни

Ми – свідомі громадяни м. Ужгорода, молода генерація суспільства, представники громадського об’єднання «Кардинальні зміни» звертаємось до депутатів Ужгородської міської ради!

Нам, як і більшості нашим співвітчизникам набридло спостерігати за подіями, які відбуваються в стінах міської ради, тому ми прийняли рішення брати участь у політичних процесах, усвідомлюючи, що саме в цей період відбувається відбудова держави на європейських засадах, якою повинні керувати молоді, перспективні та освічені люди.

Минула сесія міськради дає нам надію і сподівання, що нарешті Ви почнете продуктивно працювати на благо нашого міста і його мешканців.

В такому випадку Ви можете розраховувати на нашу підтримку. В разі Вашої неспроможності ефективно працювати саме в цьому напрямку, ми залишаємо за собою право звертатися до Вашої свідомості всіма доступними засобами впливу.

Але ми наголошуємо, що нас турбує та значна кількість земельних питань, у котрих задіяні присутні в цьому залі депутати. Як би Ви не приховували свої інтереси під чужими прізвищами – правда завжди випливе і ми в подальшому прикладемо максимум зусиль аби ті питання, які не пройшли обговорення громадським активом міста не мали логічного завершення.

Поділитись із друзями:

Новини

В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України В Ужгороді пройде міжнародний турнір з боксу «UZHGOROD CHALLENGE 2018» Вихованці клубу “Спорт-Лідер” стали переможцями турніру “Кубок Карпат” В Ужгороді вперше одночасно пройдуть два чемпіоната з бойових видів спорту КОЛЕКТИВ УЖГОРОДСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ ВІТАЄ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! Юні бойові самбісти отримали подарунки (фото) Кращі ужгородські бойові самбісти відстоюватимуть честь міста на всеукраїнських змаганнях В Ужгороді пройшов Другий Чемпіонат з Бойового Самбо (фото, відео) Ужгородська федерація боксу провела підсумки за осінній період (фото) В Ужгороді змагатимуться бойові самбісти Діти воїнів АТО безкоштовно навчатимуться бойовим мистецтвам у спортзалі “Спорт-Лідер” В Ужгороді відбудеться міжнародний турнір з дзюдо “Кубок Закарпаття” В спортивному клубі “Спорт-Лідер” було проведено тренування з боксу Ужгородська Федерація Самбо вітає Віце-президента Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Боксу Степана Молнара Ужгородські спортсмени взяли участь у святкуванні Дня фізкультури та спорту Секція бойового самбо в клубі “Спорт-Лідер” знову відкриває свої двері для всіх бажаючих !!!! Наймолодшому спортсмену клуба ,,Спорт-Лідер” вручили боксерський шлем та перчатки Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Бойового Самбо В Ужгороді пройшов відкритий турнір з боксу присвячений Дню захисту дітей(Фото)