Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Звернення ГО «Кардинальні зміни» до депутатів міської ради

Кард зміни

Ми – свідомі громадяни м. Ужгорода, молода генерація суспільства, представники громадського об’єднання «Кардинальні зміни» звертаємось до депутатів Ужгородської міської ради!

Нам, як і більшості нашим співвітчизникам набридло спостерігати за подіями, які відбуваються в стінах міської ради, тому ми прийняли рішення брати участь у політичних процесах, усвідомлюючи, що саме в цей період відбувається відбудова держави на європейських засадах, якою повинні керувати молоді, перспективні та освічені люди.

Минула сесія міськради дає нам надію і сподівання, що нарешті Ви почнете продуктивно працювати на благо нашого міста і його мешканців.

В такому випадку Ви можете розраховувати на нашу підтримку. В разі Вашої неспроможності ефективно працювати саме в цьому напрямку, ми залишаємо за собою право звертатися до Вашої свідомості всіма доступними засобами впливу.

Але ми наголошуємо, що нас турбує та значна кількість земельних питань, у котрих задіяні присутні в цьому залі депутати. Як би Ви не приховували свої інтереси під чужими прізвищами – правда завжди випливе і ми в подальшому прикладемо максимум зусиль аби ті питання, які не пройшли обговорення громадським активом міста не мали логічного завершення.

Поділитись із друзями:

Новини

Ужгородський СК «Спорт-Лідер» проаналізував річний підсумок досягнень СК “Спорт-ЛІдер” завершив спортивний рік Меценати з Ужгорода стали Миколайчиками для діток-сиріт з інтернату у Батєві Ужгородські “Спорт-Лідерці” взяли участь у масштабних змаганнях з бойового самбо (ФОТО) «Впливові люди Закарпаття-2018»: До престижного рейтингу увійшов Президент СК «Спорт-Лідер» Євген Молнар Ужгородська збірна СК “Спорт-Лідер” взяла участь у Кубку України з бойового самбо (ФОТО) В Ужгороді говорили про бойове самбо – як мистецтво самозахисту та подолання комплексів (ВІДЕО) Євген Молнар: «Головна ціль – виховати сильних духом та тілом особистостей» В Ужгороді пройшов Чемпіонат зі спорту, який виховує справжніх чоловіків (ФОТО,ВІДЕО) Завтра в Ужгороді пройде Відкритий Чемпіонат Ужгорода з бойового самбо Президент спортивного клубу “Спорт-Лідер” поділиться спортивним досвідом зі спортсменами СК «Пилипецькі Ведмеді» (ФОТО, ВІДЕО) Спортлідерці проходять навчальні збори з найкращими бойовими самбістами (ФОТО,ВІДЕО) Спортсмени спортивного клубу “Спорт-Лідер” вітають друга і активного мецената Євгена Молнара з Днем народження “За здорову націю”: Вулична спартакіада стартувала в Ужгороді (ФОТО) В Ужгороді пройде вулична спартакіада до Дня захисту дітей Ужгородські вихованці спортклубу «Спорт-Лідер» привезли з Чемпіонату “Кубок Хуста” 11 винагород (ФОТО) Президент Ужгородської Федерації Єдиноборств привітав тренера спортивного клубу «Спорт-Лідер» з днем народження Спортсмени спортивного клубу «Спорт-Лідер» вітають Володимира Голуба з Днем народження В Ужгороді пройшов Другий відкритий міжнародний турнір «Uzgorod Challenge 2018» В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України