Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Прийшов час кардинальних змін

кардинальні зміни

Прийшов час кардинальних змін

Ми, свідомі громадяни Ужгорода, молода генерація суспільства, звертаємося до мешканців у зв’язку з тим, що в місті не виконуються обіцянки, не відбуваються реальні зміни після завершення революції гідності.

У країні нічого не змінюється на краще, владі постійно щось заважає: сепаратисти, Росія, вибори і т. д. Що зроблено для виходу з кризи, крім балачок та прохання грошей і захисту в США та Європи? У нас надії на Київ не залишилося після виборів у ВР: ті самі обличчя під іншими прапорами, отож навіщо їм щось змінювати – і так добре, залишилися дієвими всі схеми. Як на центральному, так і на місцевому рівні.

Остаточно терпець увірвався у зв’язку з останніми подіями в міськраді. Питання про смітники з депутатами: хай нормально працюють, і все буде добре; хтось каже не по-європейськи – згодні, але менталітетом, відповідальністю, совістю нам усім до Європи ще далеко. Чому депутати працюють лише три місяці до виборів? Минулі вибори – 27 мажоритарників, чи багато з них продовжують працювати згідно зі своїми передвиборними програмами після виборів? Влада повинна працювати постійно: не вміє на совість, нехай працює через страх.

Такі події змусили нас об’єднатись у ГО «Кардинальні зміни».

Що відбувається навкруги: Крим, АТО, економічна криза і т. д. Куди ми повинні рухатися, з ким? Відповідей нема ні від влади, ні на місцях. А події на Сході відволікають нас від того, що відбувається в рідному місті.

Тут через 8 місяців після революції ми досі тупцюємо на місці. А відсутність змін викликає зневіру в молодого покоління.

Ми вимагаємо:

– Запровадити публічне обговорення кандидатур на посади шляхом відкритого конкурсу;

– Обговорення їхніх програм на відповідних посадах, а також досвіду, вмінь, фаховості, розуміння процесів, що відбуваються в місті, наявності свіжих ідей та готовності нести відповідальність;

– Звітування за виконання своїх програм у чітко визначені межі часу;

– Упровадження дієвої персональної відповідальності (а не просто зняття з посади) ;

– Провести інвентаризацію всього міського майна та землі;

– Звітування влади за останні роки по всіх рішеннях під контролем громади, перегляд їх із точки зору доцільності та корисності для громади;

– Оперативне реагування на проблеми мешканців у відповідний термін з персональною відповідальністю кожного з чиновників.

У разі невиконання вимог ми будемо:

– Забезпечувати юридичний супровід рішень влади;

– Звертатися до свідомості влади всіма доступними засобами впливу (дошка, білборд ганьби; смітники тощо).

ГО «Кардинальні зміни»

Поділитись із друзями:

Новини

Ужгородський СК «Спорт-Лідер» проаналізував річний підсумок досягнень СК “Спорт-ЛІдер” завершив спортивний рік Меценати з Ужгорода стали Миколайчиками для діток-сиріт з інтернату у Батєві Ужгородські “Спорт-Лідерці” взяли участь у масштабних змаганнях з бойового самбо (ФОТО) «Впливові люди Закарпаття-2018»: До престижного рейтингу увійшов Президент СК «Спорт-Лідер» Євген Молнар Ужгородська збірна СК “Спорт-Лідер” взяла участь у Кубку України з бойового самбо (ФОТО) В Ужгороді говорили про бойове самбо – як мистецтво самозахисту та подолання комплексів (ВІДЕО) Євген Молнар: «Головна ціль – виховати сильних духом та тілом особистостей» В Ужгороді пройшов Чемпіонат зі спорту, який виховує справжніх чоловіків (ФОТО,ВІДЕО) Завтра в Ужгороді пройде Відкритий Чемпіонат Ужгорода з бойового самбо Президент спортивного клубу “Спорт-Лідер” поділиться спортивним досвідом зі спортсменами СК «Пилипецькі Ведмеді» (ФОТО, ВІДЕО) Спортлідерці проходять навчальні збори з найкращими бойовими самбістами (ФОТО,ВІДЕО) Спортсмени спортивного клубу “Спорт-Лідер” вітають друга і активного мецената Євгена Молнара з Днем народження “За здорову націю”: Вулична спартакіада стартувала в Ужгороді (ФОТО) В Ужгороді пройде вулична спартакіада до Дня захисту дітей Ужгородські вихованці спортклубу «Спорт-Лідер» привезли з Чемпіонату “Кубок Хуста” 11 винагород (ФОТО) Президент Ужгородської Федерації Єдиноборств привітав тренера спортивного клубу «Спорт-Лідер» з днем народження Спортсмени спортивного клубу «Спорт-Лідер» вітають Володимира Голуба з Днем народження В Ужгороді пройшов Другий відкритий міжнародний турнір «Uzgorod Challenge 2018» В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України