Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Прийшов час кардинальних змін

кардинальні зміни

Прийшов час кардинальних змін

Ми, свідомі громадяни Ужгорода, молода генерація суспільства, звертаємося до мешканців у зв’язку з тим, що в місті не виконуються обіцянки, не відбуваються реальні зміни після завершення революції гідності.

У країні нічого не змінюється на краще, владі постійно щось заважає: сепаратисти, Росія, вибори і т. д. Що зроблено для виходу з кризи, крім балачок та прохання грошей і захисту в США та Європи? У нас надії на Київ не залишилося після виборів у ВР: ті самі обличчя під іншими прапорами, отож навіщо їм щось змінювати – і так добре, залишилися дієвими всі схеми. Як на центральному, так і на місцевому рівні.

Остаточно терпець увірвався у зв’язку з останніми подіями в міськраді. Питання про смітники з депутатами: хай нормально працюють, і все буде добре; хтось каже не по-європейськи – згодні, але менталітетом, відповідальністю, совістю нам усім до Європи ще далеко. Чому депутати працюють лише три місяці до виборів? Минулі вибори – 27 мажоритарників, чи багато з них продовжують працювати згідно зі своїми передвиборними програмами після виборів? Влада повинна працювати постійно: не вміє на совість, нехай працює через страх.

Такі події змусили нас об’єднатись у ГО «Кардинальні зміни».

Що відбувається навкруги: Крим, АТО, економічна криза і т. д. Куди ми повинні рухатися, з ким? Відповідей нема ні від влади, ні на місцях. А події на Сході відволікають нас від того, що відбувається в рідному місті.

Тут через 8 місяців після революції ми досі тупцюємо на місці. А відсутність змін викликає зневіру в молодого покоління.

Ми вимагаємо:

– Запровадити публічне обговорення кандидатур на посади шляхом відкритого конкурсу;

– Обговорення їхніх програм на відповідних посадах, а також досвіду, вмінь, фаховості, розуміння процесів, що відбуваються в місті, наявності свіжих ідей та готовності нести відповідальність;

– Звітування за виконання своїх програм у чітко визначені межі часу;

– Упровадження дієвої персональної відповідальності (а не просто зняття з посади) ;

– Провести інвентаризацію всього міського майна та землі;

– Звітування влади за останні роки по всіх рішеннях під контролем громади, перегляд їх із точки зору доцільності та корисності для громади;

– Оперативне реагування на проблеми мешканців у відповідний термін з персональною відповідальністю кожного з чиновників.

У разі невиконання вимог ми будемо:

– Забезпечувати юридичний супровід рішень влади;

– Звертатися до свідомості влади всіма доступними засобами впливу (дошка, білборд ганьби; смітники тощо).

ГО «Кардинальні зміни»

Поділитись із друзями:

Новини

В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України В Ужгороді пройде міжнародний турнір з боксу «UZHGOROD CHALLENGE 2018» Вихованці клубу “Спорт-Лідер” стали переможцями турніру “Кубок Карпат” В Ужгороді вперше одночасно пройдуть два чемпіоната з бойових видів спорту КОЛЕКТИВ УЖГОРОДСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ ВІТАЄ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! Юні бойові самбісти отримали подарунки (фото) Кращі ужгородські бойові самбісти відстоюватимуть честь міста на всеукраїнських змаганнях В Ужгороді пройшов Другий Чемпіонат з Бойового Самбо (фото, відео) Ужгородська федерація боксу провела підсумки за осінній період (фото) В Ужгороді змагатимуться бойові самбісти Діти воїнів АТО безкоштовно навчатимуться бойовим мистецтвам у спортзалі “Спорт-Лідер” В Ужгороді відбудеться міжнародний турнір з дзюдо “Кубок Закарпаття” В спортивному клубі “Спорт-Лідер” було проведено тренування з боксу Ужгородська Федерація Самбо вітає Віце-президента Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Боксу Степана Молнара Ужгородські спортсмени взяли участь у святкуванні Дня фізкультури та спорту Секція бойового самбо в клубі “Спорт-Лідер” знову відкриває свої двері для всіх бажаючих !!!! Наймолодшому спортсмену клуба ,,Спорт-Лідер” вручили боксерський шлем та перчатки Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Бойового Самбо В Ужгороді пройшов відкритий турнір з боксу присвячений Дню захисту дітей(Фото)