Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Євген Молнар звертається до ужгородців стосовно сесії Ужгородської міської ради

1079682_1480393615552667_1916580587_n

Євген Молнар, член виконавчого комітету Ужгородської міської ради, стосовно сесії 7 листопада зазначає: «Депутатський корпус укотре доводить, що він повністю продажний і відстоює тільки власні та партійні інтереси, а потреби громади його абсолютно не цікавлять: наші депутати згадують про простих громадян виключно перед самими виборами. І це потрібно якнайшвидше змінювати, якщо хочемо кардинальних змін у нашому краї.

Влада вдало маніпулює думками громадян. Що ми маємо? Молода, енергійна людина пройшла Майдан, з числа депутатського корпусу, близька до родини Балог – кращої кандидатури і не знайдеш на посаду в. о. мера при обіцянці простому люду, що тільки на перехідний період до чергових місцевих виборів. Участь у парламентських виборах нам демонструє, що електоральна підтримка у Віктора Івановича в місті відносно висока, тому варто зробити висновок про те, що зайняти крісло мера на чергових виборах у нього є всі шанси. Отже, з точки зору політтехнологічних маніпуляцій варто знімати з посади начебто неугодного регіоналам. Але насправді пройшла елементарна командна заміна для того, аби реабілітуватися перед виборами мера в Ужгородську міську раду, в яких, швидше за все, і братиме участь В.Щадей. Таким чином наше місто повністю буде залежне й підконтрольне мукачівському клану Балог. Звертаюся до справжніх ужгородців: прокиньтеся, не будьте байдужими до свого рідного міста, правильно аналізуйте ті театральні сцени, які розігруються навколо нас. Не дамо ввести себе в оману».

З повагою, член виконавчого комітету Ужгородської міської ради, президент ГО «Ужгородська федерація єдиноборств» Євген Молнар

 

Поділитись із друзями:

Новини

В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України В Ужгороді пройде міжнародний турнір з боксу «UZHGOROD CHALLENGE 2018» Вихованці клубу “Спорт-Лідер” стали переможцями турніру “Кубок Карпат” В Ужгороді вперше одночасно пройдуть два чемпіоната з бойових видів спорту КОЛЕКТИВ УЖГОРОДСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ ВІТАЄ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! Юні бойові самбісти отримали подарунки (фото) Кращі ужгородські бойові самбісти відстоюватимуть честь міста на всеукраїнських змаганнях В Ужгороді пройшов Другий Чемпіонат з Бойового Самбо (фото, відео) Ужгородська федерація боксу провела підсумки за осінній період (фото) В Ужгороді змагатимуться бойові самбісти Діти воїнів АТО безкоштовно навчатимуться бойовим мистецтвам у спортзалі “Спорт-Лідер” В Ужгороді відбудеться міжнародний турнір з дзюдо “Кубок Закарпаття” В спортивному клубі “Спорт-Лідер” було проведено тренування з боксу Ужгородська Федерація Самбо вітає Віце-президента Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Боксу Степана Молнара Ужгородські спортсмени взяли участь у святкуванні Дня фізкультури та спорту Секція бойового самбо в клубі “Спорт-Лідер” знову відкриває свої двері для всіх бажаючих !!!! Наймолодшому спортсмену клуба ,,Спорт-Лідер” вручили боксерський шлем та перчатки Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Бойового Самбо В Ужгороді пройшов відкритий турнір з боксу присвячений Дню захисту дітей(Фото)