Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Націоналістичні рухи потрібно заборонити! – Євген Молнар

Під час проведення мітингу 14 жовтня біля Верховної Ради, в натовп зайшли біля 100 людей з прапором партії «Братство» в балаклавах і масках. Багато з них були озброєні кийками, арматурою та ланцюгами, передає Громадське ТВ. (https://www.youtube.com/watch?v=BfegbqwsZOY)

1079682_1480393615552667_1916580587_nЄвген Молнар, президент Ужгородської Федерації Єдиноборств, член виконкому Ужгородської міської так прокоментував ці події: «Дістали вже ці націоналісти! Не багато ви вже на себе берете?! За що бити тих бідних солдат, котрі воюють на сході України, захищаючи нашу з Вами Батьківщину, і одночасно виконуючи функції по охороні громадського порядку?! По-перше – це громадяни України, наші побратими, по-друге – це рядові військовослужбовці, котрі виконують свій військовий обов’язок – СЛАВА ЇМ! А ці бандити в масках зі зброєю в руках, хто це: українці чи, можливо, сепаратисти?! Це означає, що будь-які націоналістичні рухи потрібно заборонити! Крім хаосу і дестабілізації в країні вони нічого корисного не приносять! Ні націоналістичним проявам!»

Поділитись із друзями:

Новини

Ужгородські вихованці спортклубу «Спорт-Лідер» привезли з Чемпіонату “Кубок Хуста” 11 винагород (ФОТО) Президент Ужгородської Федерації Єдиноборств привітав тренера спортивного клубу «Спорт-Лідер» з днем народження Спортсмени спортивного клубу «Спорт-Лідер» вітають Володимира Голуба з Днем народження В Ужгороді пройшов Другий відкритий міжнародний турнір «Uzgorod Challenge 2018» В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України В Ужгороді пройде міжнародний турнір з боксу «UZHGOROD CHALLENGE 2018» Вихованці клубу “Спорт-Лідер” стали переможцями турніру “Кубок Карпат” В Ужгороді вперше одночасно пройдуть два чемпіоната з бойових видів спорту КОЛЕКТИВ УЖГОРОДСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ ВІТАЄ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! Юні бойові самбісти отримали подарунки (фото) Кращі ужгородські бойові самбісти відстоюватимуть честь міста на всеукраїнських змаганнях В Ужгороді пройшов Другий Чемпіонат з Бойового Самбо (фото, відео) Ужгородська федерація боксу провела підсумки за осінній період (фото) В Ужгороді змагатимуться бойові самбісти Діти воїнів АТО безкоштовно навчатимуться бойовим мистецтвам у спортзалі “Спорт-Лідер” В Ужгороді відбудеться міжнародний турнір з дзюдо “Кубок Закарпаття” В спортивному клубі “Спорт-Лідер” було проведено тренування з боксу Ужгородська Федерація Самбо вітає Віце-президента Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Боксу Степана Молнара Ужгородські спортсмени взяли участь у святкуванні Дня фізкультури та спорту