Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Націоналістичні рухи потрібно заборонити! – Євген Молнар

Під час проведення мітингу 14 жовтня біля Верховної Ради, в натовп зайшли біля 100 людей з прапором партії «Братство» в балаклавах і масках. Багато з них були озброєні кийками, арматурою та ланцюгами, передає Громадське ТВ. (https://www.youtube.com/watch?v=BfegbqwsZOY)

1079682_1480393615552667_1916580587_nЄвген Молнар, президент Ужгородської Федерації Єдиноборств, член виконкому Ужгородської міської так прокоментував ці події: «Дістали вже ці націоналісти! Не багато ви вже на себе берете?! За що бити тих бідних солдат, котрі воюють на сході України, захищаючи нашу з Вами Батьківщину, і одночасно виконуючи функції по охороні громадського порядку?! По-перше – це громадяни України, наші побратими, по-друге – це рядові військовослужбовці, котрі виконують свій військовий обов’язок – СЛАВА ЇМ! А ці бандити в масках зі зброєю в руках, хто це: українці чи, можливо, сепаратисти?! Це означає, що будь-які націоналістичні рухи потрібно заборонити! Крім хаосу і дестабілізації в країні вони нічого корисного не приносять! Ні націоналістичним проявам!»

Поділитись із друзями:

Новини

Ужгородський СК «Спорт-Лідер» проаналізував річний підсумок досягнень СК “Спорт-ЛІдер” завершив спортивний рік Меценати з Ужгорода стали Миколайчиками для діток-сиріт з інтернату у Батєві Ужгородські “Спорт-Лідерці” взяли участь у масштабних змаганнях з бойового самбо (ФОТО) «Впливові люди Закарпаття-2018»: До престижного рейтингу увійшов Президент СК «Спорт-Лідер» Євген Молнар Ужгородська збірна СК “Спорт-Лідер” взяла участь у Кубку України з бойового самбо (ФОТО) В Ужгороді говорили про бойове самбо – як мистецтво самозахисту та подолання комплексів (ВІДЕО) Євген Молнар: «Головна ціль – виховати сильних духом та тілом особистостей» В Ужгороді пройшов Чемпіонат зі спорту, який виховує справжніх чоловіків (ФОТО,ВІДЕО) Завтра в Ужгороді пройде Відкритий Чемпіонат Ужгорода з бойового самбо Президент спортивного клубу “Спорт-Лідер” поділиться спортивним досвідом зі спортсменами СК «Пилипецькі Ведмеді» (ФОТО, ВІДЕО) Спортлідерці проходять навчальні збори з найкращими бойовими самбістами (ФОТО,ВІДЕО) Спортсмени спортивного клубу “Спорт-Лідер” вітають друга і активного мецената Євгена Молнара з Днем народження “За здорову націю”: Вулична спартакіада стартувала в Ужгороді (ФОТО) В Ужгороді пройде вулична спартакіада до Дня захисту дітей Ужгородські вихованці спортклубу «Спорт-Лідер» привезли з Чемпіонату “Кубок Хуста” 11 винагород (ФОТО) Президент Ужгородської Федерації Єдиноборств привітав тренера спортивного клубу «Спорт-Лідер» з днем народження Спортсмени спортивного клубу «Спорт-Лідер» вітають Володимира Голуба з Днем народження В Ужгороді пройшов Другий відкритий міжнародний турнір «Uzgorod Challenge 2018» В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України