Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Євген Молнар про побиття екс-беркутівців

10429012_1480407715551257_1211807872_n

На своїй сторінці у Фейсбук, президент Ужгородської федерації єдиноборств, громадський діяч та активіст Євген Молнар написав: “Я не прихильник старої влади, але події в сюжеті з екс-беркутівцями (https://www.youtube.com/results?search_query=побиття+екс-беркутівців), з тим бридким Шуфричем – це не гнів народу,- це беспрєдєл, який, чим далі, тим більше й більше набирає обертів! Це буде катастрофа!

Якщо правоохоронні органи займатимуться бездіяльністю, то крім неоголошеної війни, Україну охопить хаос, який дуже на користь Росії, і нас просто чекає повномасштабна ізоляція.

Крім того, ми забули про криміналітет, а він не дрімає, і я гадаю, що ті замовні 20-30 активістів не будуть з ними боротися, коли вони почнуть брати все під свій контроль! Не тих вони люструють – це люди, котрі просто виконують накази, це просто “картинка”!”

10711211_1480410125551016_1405772984_n

 

Поділитись із друзями:

Новини

В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України В Ужгороді пройде міжнародний турнір з боксу «UZHGOROD CHALLENGE 2018» Вихованці клубу “Спорт-Лідер” стали переможцями турніру “Кубок Карпат” В Ужгороді вперше одночасно пройдуть два чемпіоната з бойових видів спорту КОЛЕКТИВ УЖГОРОДСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ ВІТАЄ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! Юні бойові самбісти отримали подарунки (фото) Кращі ужгородські бойові самбісти відстоюватимуть честь міста на всеукраїнських змаганнях В Ужгороді пройшов Другий Чемпіонат з Бойового Самбо (фото, відео) Ужгородська федерація боксу провела підсумки за осінній період (фото) В Ужгороді змагатимуться бойові самбісти Діти воїнів АТО безкоштовно навчатимуться бойовим мистецтвам у спортзалі “Спорт-Лідер” В Ужгороді відбудеться міжнародний турнір з дзюдо “Кубок Закарпаття” В спортивному клубі “Спорт-Лідер” було проведено тренування з боксу Ужгородська Федерація Самбо вітає Віце-президента Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Боксу Степана Молнара Ужгородські спортсмени взяли участь у святкуванні Дня фізкультури та спорту Секція бойового самбо в клубі “Спорт-Лідер” знову відкриває свої двері для всіх бажаючих !!!! Наймолодшому спортсмену клуба ,,Спорт-Лідер” вручили боксерський шлем та перчатки Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Бойового Самбо В Ужгороді пройшов відкритий турнір з боксу присвячений Дню захисту дітей(Фото)