Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Євген Молнар про активних діячів, тітушок та провокаторів…

 

10429012_1480407715551257_1211807872_n

Євген Молнар, президент Ужгородської федерації єдиноборств, спортсмен, громадський діяч та активіст розповідає:

“По-перше: в місті з’явилося стільки активних діячів, що аж «страшно». Це чудово, що чим далі, тим більш свідомими та небайдужими стають люди. Однак є декілька «але»! Виникає запитання: «Де ви були під час революції, коли вас так не вистачало?!» Відповідь така: «Для чого ризикувати? Влада дуже сильна, народ обов’язково програє, а тоді репресії, переслідування і т. д. Ні, моя хата скраю!.. Або навпаки: побачимо, як розвиватимуться події і за потреби з’явимося й будемо активним та ідейним активом Майдану».

То я звертаюся до так званих «активних діячів»: «Поховайтеся в нори, звідки ви повилазили, бо своєю продажністю, неадекватністю та неволодінням ситуацією в місті «WHO IS WHO» ви вводите в оману справжніх патріотів і борців за свободу!!!» А продажним «шестіркам», котрі рвуться до влади будь-якими методами, раджу збавити оберти!

По-друге: система не помінялася!!! Всі там брали й беруть хабарі!!! Все може змінити тільки завдяки перезавантаженню влади, тобто проведенню виборів! А зараз елементарно розпочалася підготовка до них! Проти Щадея ж виступають, бо він ставленик Балоги! Справжнім ужгородцям уже набридло, що по всій області самі мукачівці! Досить!!! Ужгород належить ужгородцям!!! Є Мукачево – там нехай осідають і керують, а Ужгородом керуватимуть (а не розкрадатимуть, як до цього робилося) справжні ужгородці! Всі ці люди були при владі – значить, вони не достойні займати керівні посади краю!!!

По-третє: тітушки! Хочу запитати у громади: «Вам не набридло це порівняння?!» Особисто мені – так! Хочу деяким людям трохи відкрити очі! Так, на сесії була незначна кількість чоловіків спортивної статури, але це не означає, що вони тітушки!!! Це такі ж громадяни, як і всі інші (деякі з них брали участь у революційних процесах нашого міста на боці свого народу). Вони нікого не чіпали, просто прийшли висловити свою думку!!! Тітушками я називаю і називатиму тих, хто спеціально провокував тих хлопців на хуліганські дії!

Багато є різних ситуацій, коли в місто приїжджають «мукачівські», люди з різних міст та сіл, і роблять тут усе, що заманеться! Я запитую: «Хто тих «безпрєдєльщиків» ставить на місце???» А ставлять їх на місце ті самі «тітушки», тобто чоловіки спортивної статури, спортсмени, що є справжніми патріотами свого міста, серед яких чемпіони світу, Європи, України, майстри спорту, дисципліновані й навчені культури та поваги, які з цього нічого не отримують, крім купи проблем! І все тільки заради нашого чудового міста!!!

Давайте краще будемо виявляти справжніх «редисок» і провокаторів, а не обвинувачувати простих і по-справжньому достойних громадян нашого міста!!!

Слава Україні!!!”

10711211_1480410125551016_1405772984_n

Поділитись із друзями:

Новини

В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України В Ужгороді пройде міжнародний турнір з боксу «UZHGOROD CHALLENGE 2018» Вихованці клубу “Спорт-Лідер” стали переможцями турніру “Кубок Карпат” В Ужгороді вперше одночасно пройдуть два чемпіоната з бойових видів спорту КОЛЕКТИВ УЖГОРОДСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ ВІТАЄ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! Юні бойові самбісти отримали подарунки (фото) Кращі ужгородські бойові самбісти відстоюватимуть честь міста на всеукраїнських змаганнях В Ужгороді пройшов Другий Чемпіонат з Бойового Самбо (фото, відео) Ужгородська федерація боксу провела підсумки за осінній період (фото) В Ужгороді змагатимуться бойові самбісти Діти воїнів АТО безкоштовно навчатимуться бойовим мистецтвам у спортзалі “Спорт-Лідер” В Ужгороді відбудеться міжнародний турнір з дзюдо “Кубок Закарпаття” В спортивному клубі “Спорт-Лідер” було проведено тренування з боксу Ужгородська Федерація Самбо вітає Віце-президента Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Боксу Степана Молнара Ужгородські спортсмени взяли участь у святкуванні Дня фізкультури та спорту Секція бойового самбо в клубі “Спорт-Лідер” знову відкриває свої двері для всіх бажаючих !!!! Наймолодшому спортсмену клуба ,,Спорт-Лідер” вручили боксерський шлем та перчатки Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Бойового Самбо В Ужгороді пройшов відкритий турнір з боксу присвячений Дню захисту дітей(Фото)