Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Євген Молнар про активних діячів, тітушок та провокаторів…

 

10429012_1480407715551257_1211807872_n

Євген Молнар, президент Ужгородської федерації єдиноборств, спортсмен, громадський діяч та активіст розповідає:

“По-перше: в місті з’явилося стільки активних діячів, що аж «страшно». Це чудово, що чим далі, тим більш свідомими та небайдужими стають люди. Однак є декілька «але»! Виникає запитання: «Де ви були під час революції, коли вас так не вистачало?!» Відповідь така: «Для чого ризикувати? Влада дуже сильна, народ обов’язково програє, а тоді репресії, переслідування і т. д. Ні, моя хата скраю!.. Або навпаки: побачимо, як розвиватимуться події і за потреби з’явимося й будемо активним та ідейним активом Майдану».

То я звертаюся до так званих «активних діячів»: «Поховайтеся в нори, звідки ви повилазили, бо своєю продажністю, неадекватністю та неволодінням ситуацією в місті «WHO IS WHO» ви вводите в оману справжніх патріотів і борців за свободу!!!» А продажним «шестіркам», котрі рвуться до влади будь-якими методами, раджу збавити оберти!

По-друге: система не помінялася!!! Всі там брали й беруть хабарі!!! Все може змінити тільки завдяки перезавантаженню влади, тобто проведенню виборів! А зараз елементарно розпочалася підготовка до них! Проти Щадея ж виступають, бо він ставленик Балоги! Справжнім ужгородцям уже набридло, що по всій області самі мукачівці! Досить!!! Ужгород належить ужгородцям!!! Є Мукачево – там нехай осідають і керують, а Ужгородом керуватимуть (а не розкрадатимуть, як до цього робилося) справжні ужгородці! Всі ці люди були при владі – значить, вони не достойні займати керівні посади краю!!!

По-третє: тітушки! Хочу запитати у громади: «Вам не набридло це порівняння?!» Особисто мені – так! Хочу деяким людям трохи відкрити очі! Так, на сесії була незначна кількість чоловіків спортивної статури, але це не означає, що вони тітушки!!! Це такі ж громадяни, як і всі інші (деякі з них брали участь у революційних процесах нашого міста на боці свого народу). Вони нікого не чіпали, просто прийшли висловити свою думку!!! Тітушками я називаю і називатиму тих, хто спеціально провокував тих хлопців на хуліганські дії!

Багато є різних ситуацій, коли в місто приїжджають «мукачівські», люди з різних міст та сіл, і роблять тут усе, що заманеться! Я запитую: «Хто тих «безпрєдєльщиків» ставить на місце???» А ставлять їх на місце ті самі «тітушки», тобто чоловіки спортивної статури, спортсмени, що є справжніми патріотами свого міста, серед яких чемпіони світу, Європи, України, майстри спорту, дисципліновані й навчені культури та поваги, які з цього нічого не отримують, крім купи проблем! І все тільки заради нашого чудового міста!!!

Давайте краще будемо виявляти справжніх «редисок» і провокаторів, а не обвинувачувати простих і по-справжньому достойних громадян нашого міста!!!

Слава Україні!!!”

10711211_1480410125551016_1405772984_n

Поділитись із друзями:

Новини

Ужгородський СК «Спорт-Лідер» проаналізував річний підсумок досягнень СК “Спорт-ЛІдер” завершив спортивний рік Меценати з Ужгорода стали Миколайчиками для діток-сиріт з інтернату у Батєві Ужгородські “Спорт-Лідерці” взяли участь у масштабних змаганнях з бойового самбо (ФОТО) «Впливові люди Закарпаття-2018»: До престижного рейтингу увійшов Президент СК «Спорт-Лідер» Євген Молнар Ужгородська збірна СК “Спорт-Лідер” взяла участь у Кубку України з бойового самбо (ФОТО) В Ужгороді говорили про бойове самбо – як мистецтво самозахисту та подолання комплексів (ВІДЕО) Євген Молнар: «Головна ціль – виховати сильних духом та тілом особистостей» В Ужгороді пройшов Чемпіонат зі спорту, який виховує справжніх чоловіків (ФОТО,ВІДЕО) Завтра в Ужгороді пройде Відкритий Чемпіонат Ужгорода з бойового самбо Президент спортивного клубу “Спорт-Лідер” поділиться спортивним досвідом зі спортсменами СК «Пилипецькі Ведмеді» (ФОТО, ВІДЕО) Спортлідерці проходять навчальні збори з найкращими бойовими самбістами (ФОТО,ВІДЕО) Спортсмени спортивного клубу “Спорт-Лідер” вітають друга і активного мецената Євгена Молнара з Днем народження “За здорову націю”: Вулична спартакіада стартувала в Ужгороді (ФОТО) В Ужгороді пройде вулична спартакіада до Дня захисту дітей Ужгородські вихованці спортклубу «Спорт-Лідер» привезли з Чемпіонату “Кубок Хуста” 11 винагород (ФОТО) Президент Ужгородської Федерації Єдиноборств привітав тренера спортивного клубу «Спорт-Лідер» з днем народження Спортсмени спортивного клубу «Спорт-Лідер» вітають Володимира Голуба з Днем народження В Ужгороді пройшов Другий відкритий міжнародний турнір «Uzgorod Challenge 2018» В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України