Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Коментар УФЄ щодо відмови в Одесі приймати біженців із зони АТО

1477575_1480406042218091_494325107_n

Євген Молнар, президент Ужгородської федерації єдиноборств, спортсмен, громадський активіст, на своїй сторінці у ВК пише: “Оце правильно! Втікають, як щурі, а захищати свої домівки хто буде?! Досить наших хлопців туди відправляти, потрібно комплектувати загони із чоловіків, які повтікали зі Сходу. Нехай їдуть туди й виправляють свої помилки, за Расею і рускій мір!!!

Одеситам респект!!!!!!”

«…Одесса решила не принимать мужчин-беженцев из зоны АТО.

Одесские областные власти отказываются принимать мужчин-беженцев из зоны проведения антитеррористической операции.

Об этом заявила советник губернатора Зоя Казанжи, передает Публик.

Помогают власть имущие лишь пенсионерам и инвалидам, а вот мужчины призывного возраста получают отказ.

По мнению областных властей, мужчины-беженцы из зоны АТО должны вступить в ряды Национальной гвардии и отправляться защищать Родину.

В то же время на своей странице в социальной сети Facebook председатель Одесской ОГА Игорь Палица сообщил, что три недели назад написал письмо Ринату Ахметову с просьбой профинансировать потребности донецких беженцев, однако тот ему отказал.

– Его предприятия платят налоги, поэтому такие вопросы должно решать государство! Интересно, согласны ли одесситы, чтобы за деньги областного бюджета финансировать потребности приехавших к нам взрослых и работоспособных переселенцев с востока?! Лично я категорически против!!! – добавил Игорь Палица…»

http://nikvesti.com/news/public/5637010706489_1480409528884409_1540944242_n

Поділитись із друзями:

Новини

Ужгородський СК «Спорт-Лідер» проаналізував річний підсумок досягнень СК “Спорт-ЛІдер” завершив спортивний рік Меценати з Ужгорода стали Миколайчиками для діток-сиріт з інтернату у Батєві Ужгородські “Спорт-Лідерці” взяли участь у масштабних змаганнях з бойового самбо (ФОТО) «Впливові люди Закарпаття-2018»: До престижного рейтингу увійшов Президент СК «Спорт-Лідер» Євген Молнар Ужгородська збірна СК “Спорт-Лідер” взяла участь у Кубку України з бойового самбо (ФОТО) В Ужгороді говорили про бойове самбо – як мистецтво самозахисту та подолання комплексів (ВІДЕО) Євген Молнар: «Головна ціль – виховати сильних духом та тілом особистостей» В Ужгороді пройшов Чемпіонат зі спорту, який виховує справжніх чоловіків (ФОТО,ВІДЕО) Завтра в Ужгороді пройде Відкритий Чемпіонат Ужгорода з бойового самбо Президент спортивного клубу “Спорт-Лідер” поділиться спортивним досвідом зі спортсменами СК «Пилипецькі Ведмеді» (ФОТО, ВІДЕО) Спортлідерці проходять навчальні збори з найкращими бойовими самбістами (ФОТО,ВІДЕО) Спортсмени спортивного клубу “Спорт-Лідер” вітають друга і активного мецената Євгена Молнара з Днем народження “За здорову націю”: Вулична спартакіада стартувала в Ужгороді (ФОТО) В Ужгороді пройде вулична спартакіада до Дня захисту дітей Ужгородські вихованці спортклубу «Спорт-Лідер» привезли з Чемпіонату “Кубок Хуста” 11 винагород (ФОТО) Президент Ужгородської Федерації Єдиноборств привітав тренера спортивного клубу «Спорт-Лідер» з днем народження Спортсмени спортивного клубу «Спорт-Лідер» вітають Володимира Голуба з Днем народження В Ужгороді пройшов Другий відкритий міжнародний турнір «Uzgorod Challenge 2018» В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України