Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

100 днів нової влади…

10370795_1480409212217774_1491645069_n

Євген Молнар, президент ГО “Ужгородська федерація єдиноборств”, спортсмен, громадський активіст зазначає на своїй сторінці ВК:

“Подивився теледебати на місцевому каналі «Тиса» на тему «100 днів нової влади» і зрозумів: одні розмови!!! Хтось боїться висловити свою справжню думку й розкрити всі карти стосовно деяких людей, ситуацій і т. д., згладжуючи дискусію і тим самим показуючи свою слабкість та неготовність працювати й протистояти тим кланам, котрі на сьогодні здійснюють контроль у всіх сферах діяльності!!! А дехто, навпаки, бере нахрапом, демонструючи свою «силу», на яку, на жаль, усі ведуться і не можуть дати достойну відсіч!!! Вибачте, але я гадаю, що містом мають керувати сильні духом, високоморальні та розумні люди!!!”

10429012_1480407715551257_1211807872_n

3GYm3Sf6oIY

Поділитись із друзями:

Новини

В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України В Ужгороді пройде міжнародний турнір з боксу «UZHGOROD CHALLENGE 2018» Вихованці клубу “Спорт-Лідер” стали переможцями турніру “Кубок Карпат” В Ужгороді вперше одночасно пройдуть два чемпіоната з бойових видів спорту КОЛЕКТИВ УЖГОРОДСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ ВІТАЄ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! Юні бойові самбісти отримали подарунки (фото) Кращі ужгородські бойові самбісти відстоюватимуть честь міста на всеукраїнських змаганнях В Ужгороді пройшов Другий Чемпіонат з Бойового Самбо (фото, відео) Ужгородська федерація боксу провела підсумки за осінній період (фото) В Ужгороді змагатимуться бойові самбісти Діти воїнів АТО безкоштовно навчатимуться бойовим мистецтвам у спортзалі “Спорт-Лідер” В Ужгороді відбудеться міжнародний турнір з дзюдо “Кубок Закарпаття” В спортивному клубі “Спорт-Лідер” було проведено тренування з боксу Ужгородська Федерація Самбо вітає Віце-президента Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Боксу Степана Молнара Ужгородські спортсмени взяли участь у святкуванні Дня фізкультури та спорту Секція бойового самбо в клубі “Спорт-Лідер” знову відкриває свої двері для всіх бажаючих !!!! Наймолодшому спортсмену клуба ,,Спорт-Лідер” вручили боксерський шлем та перчатки Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Бойового Самбо В Ужгороді пройшов відкритий турнір з боксу присвячений Дню захисту дітей(Фото)