Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Про Люстраційний комітет та тітушок

 

 

1477575_1480406042218091_494325107_n

 

Євген Молнар, президент ГО “Ужгородська федерація єдиноборств” зазначає: “28 травня в м. Ужгороді на площі Народній пройшов мітинг проти так званого «Люстраційного комітету». На вулицю вийшли люди, не задоволені роботою цього продажного органу, і вимагають змін!!!

Хотілося б почати з основного: про так званих тітушок.

У цьому мітингу брала участь Ужгородська федерація єдиноборств – хлопці, котрі всіма силами підтримують спортсменів нашого краю, облаштовують майданчики, організовують змагання, тренують молодих спортсменів, а також займаються благодійністю. УФЄ, якщо хтось забув, була єдиною зі спортивних організацій, яка з самого початку брала участь у Євромайдані! Спортсмени федерації і в дощ, і в сніг, і в мороз виходили на центральні вулиці міста й організовували охорону громадян від різних провокаторів і так званих тітушок! До речі, Ужгородська федерація єдиноборств під час революційних подій перша і, можливо, єдина в Україні провела акцію «Антитітушки»!!!

Чи назвете ви цих громадян України тітушками?

Виступили проти так званих «люстраторів», які наразі є не громадою всього Закарпаття, а збіговиськом продажних шкур, що виконують прохання певних осіб.

Ми вважаємо: купка неадекватних, заангажованих, облитих брудом людей не має морального права брати будь-яку участь у житті нашого регіону.

Якщо вірити статті, котра останні два дні поширюється Інтернетом, то не існує думки, яка суперечить славнозвісному комітету, а громада, не згодна з цим, – тітушки!

Президент Ужгородської федерації єдиноборств, голова Ужгородського комітету Народної ради Закарпаття Євген Молнар під час революційних подій завжди відстоював правильну позицію і підтримував революційний рух нашого краю.

Особи, які намагаються нас «очорнити», самі себе знищують, адже це не є вчинком, достойним суперника; маєш, що сказати, прийди і скажи.

Статті розповсюджують куплені інтернет-ресурси, тому ми не вважаємо це підривом нашої репутації, а просто ще одним показником того, що йдемо правильним шляхом – шляхом проти системи!”

3GYm3Sf6oIY

Поділитись із друзями:

Новини

В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України В Ужгороді пройде міжнародний турнір з боксу «UZHGOROD CHALLENGE 2018» Вихованці клубу “Спорт-Лідер” стали переможцями турніру “Кубок Карпат” В Ужгороді вперше одночасно пройдуть два чемпіоната з бойових видів спорту КОЛЕКТИВ УЖГОРОДСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ ВІТАЄ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! Юні бойові самбісти отримали подарунки (фото) Кращі ужгородські бойові самбісти відстоюватимуть честь міста на всеукраїнських змаганнях В Ужгороді пройшов Другий Чемпіонат з Бойового Самбо (фото, відео) Ужгородська федерація боксу провела підсумки за осінній період (фото) В Ужгороді змагатимуться бойові самбісти Діти воїнів АТО безкоштовно навчатимуться бойовим мистецтвам у спортзалі “Спорт-Лідер” В Ужгороді відбудеться міжнародний турнір з дзюдо “Кубок Закарпаття” В спортивному клубі “Спорт-Лідер” було проведено тренування з боксу Ужгородська Федерація Самбо вітає Віце-президента Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Боксу Степана Молнара Ужгородські спортсмени взяли участь у святкуванні Дня фізкультури та спорту Секція бойового самбо в клубі “Спорт-Лідер” знову відкриває свої двері для всіх бажаючих !!!! Наймолодшому спортсмену клуба ,,Спорт-Лідер” вручили боксерський шлем та перчатки Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Бойового Самбо В Ужгороді пройшов відкритий турнір з боксу присвячений Дню захисту дітей(Фото)