Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Про Люстраційний комітет та тітушок

 

 

1477575_1480406042218091_494325107_n

 

Євген Молнар, президент ГО “Ужгородська федерація єдиноборств” зазначає: “28 травня в м. Ужгороді на площі Народній пройшов мітинг проти так званого «Люстраційного комітету». На вулицю вийшли люди, не задоволені роботою цього продажного органу, і вимагають змін!!!

Хотілося б почати з основного: про так званих тітушок.

У цьому мітингу брала участь Ужгородська федерація єдиноборств – хлопці, котрі всіма силами підтримують спортсменів нашого краю, облаштовують майданчики, організовують змагання, тренують молодих спортсменів, а також займаються благодійністю. УФЄ, якщо хтось забув, була єдиною зі спортивних організацій, яка з самого початку брала участь у Євромайдані! Спортсмени федерації і в дощ, і в сніг, і в мороз виходили на центральні вулиці міста й організовували охорону громадян від різних провокаторів і так званих тітушок! До речі, Ужгородська федерація єдиноборств під час революційних подій перша і, можливо, єдина в Україні провела акцію «Антитітушки»!!!

Чи назвете ви цих громадян України тітушками?

Виступили проти так званих «люстраторів», які наразі є не громадою всього Закарпаття, а збіговиськом продажних шкур, що виконують прохання певних осіб.

Ми вважаємо: купка неадекватних, заангажованих, облитих брудом людей не має морального права брати будь-яку участь у житті нашого регіону.

Якщо вірити статті, котра останні два дні поширюється Інтернетом, то не існує думки, яка суперечить славнозвісному комітету, а громада, не згодна з цим, – тітушки!

Президент Ужгородської федерації єдиноборств, голова Ужгородського комітету Народної ради Закарпаття Євген Молнар під час революційних подій завжди відстоював правильну позицію і підтримував революційний рух нашого краю.

Особи, які намагаються нас «очорнити», самі себе знищують, адже це не є вчинком, достойним суперника; маєш, що сказати, прийди і скажи.

Статті розповсюджують куплені інтернет-ресурси, тому ми не вважаємо це підривом нашої репутації, а просто ще одним показником того, що йдемо правильним шляхом – шляхом проти системи!”

3GYm3Sf6oIY

Поділитись із друзями:

Новини

Ужгородський СК «Спорт-Лідер» проаналізував річний підсумок досягнень СК “Спорт-ЛІдер” завершив спортивний рік Меценати з Ужгорода стали Миколайчиками для діток-сиріт з інтернату у Батєві Ужгородські “Спорт-Лідерці” взяли участь у масштабних змаганнях з бойового самбо (ФОТО) «Впливові люди Закарпаття-2018»: До престижного рейтингу увійшов Президент СК «Спорт-Лідер» Євген Молнар Ужгородська збірна СК “Спорт-Лідер” взяла участь у Кубку України з бойового самбо (ФОТО) В Ужгороді говорили про бойове самбо – як мистецтво самозахисту та подолання комплексів (ВІДЕО) Євген Молнар: «Головна ціль – виховати сильних духом та тілом особистостей» В Ужгороді пройшов Чемпіонат зі спорту, який виховує справжніх чоловіків (ФОТО,ВІДЕО) Завтра в Ужгороді пройде Відкритий Чемпіонат Ужгорода з бойового самбо Президент спортивного клубу “Спорт-Лідер” поділиться спортивним досвідом зі спортсменами СК «Пилипецькі Ведмеді» (ФОТО, ВІДЕО) Спортлідерці проходять навчальні збори з найкращими бойовими самбістами (ФОТО,ВІДЕО) Спортсмени спортивного клубу “Спорт-Лідер” вітають друга і активного мецената Євгена Молнара з Днем народження “За здорову націю”: Вулична спартакіада стартувала в Ужгороді (ФОТО) В Ужгороді пройде вулична спартакіада до Дня захисту дітей Ужгородські вихованці спортклубу «Спорт-Лідер» привезли з Чемпіонату “Кубок Хуста” 11 винагород (ФОТО) Президент Ужгородської Федерації Єдиноборств привітав тренера спортивного клубу «Спорт-Лідер» з днем народження Спортсмени спортивного клубу «Спорт-Лідер» вітають Володимира Голуба з Днем народження В Ужгороді пройшов Другий відкритий міжнародний турнір «Uzgorod Challenge 2018» В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України