Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Євген Молнар коментує виключення з люстраційного комітету активіста та проведення Народного віча в Ужгороді

10429012_1480407715551257_1211807872_n

«Сьогодні зі складу люстраційного комітету виключили громадського активіста за публічну критику самого ж ЛК! Наскільки я знаю, то склад ЛК затверджувала громада м. Ужгорода!!! Постає запитання, чому вони самостійно без обговорення з громадою чинять свавілля. Громада його делегувала – громада його і відкличе!!! А сьогоднішнє зібрання в кількості приблизно 20 чоловік – це не вся громада Ужгорода!!!

Чим далі, тим зрозуміліше стає, хто є хто!!!

Якщо вже взялися робити потрібну справу, то робіть її достойно!!!»

Щодо проведення в місті Народного віча Євген Молнар зазначає: «Сьогодні закарпатці проігнорували Народне віче в Ужгороді, оскільки «люстратори» повністю дискредитували його ідеї. На зібрання, яке проводилося на площі Театральній, зібралося менше 30 учасників. Якщо так званих «люстраторів» налічується близько десятка, то виходить, що ніхто туди і не прийшов.

Саме Віче почалося зі сварки учасників та обливання брудом один одного, а також виключення зі складу одного «неслухняного» члена комітету.

У той же час «люстратори» продовжують захищати голову Закарпатської обласної ради Івана Балогу, незважаючи на те, що практично всі державні кошти йшли та йдуть через обласну раду.

Не треба бути великим спеціалістом, щоб знати: якщо є державні замовлення – значить є і система так званих «відкатів» та корупції.

Також «люстратори» ніяк не хочуть бачити того факту, що на минулих президентських виборах Балоги активно та послідовно підтримували Віктора Януковича, а голова сімейства працював за це в уряді Азарова.

За інформацією закарпатських ЗМІ, деякі члени «люстраційного» комітету неодноразово отримували команди на люстрацію тих чи інших посадових осіб саме з 5-го поверху будівлі на Народній.

Ще цікаво, що, як стверджують знаючі люди, за це вони отримали немалі грошові винагороди.

Тож чи потрібен такий «люстраційний» комітет? Тим більше, що він працює поза межами закону».

10685183_1480409765551052_1994949904_n

Поділитись із друзями:

Новини

В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України В Ужгороді пройде міжнародний турнір з боксу «UZHGOROD CHALLENGE 2018» Вихованці клубу “Спорт-Лідер” стали переможцями турніру “Кубок Карпат” В Ужгороді вперше одночасно пройдуть два чемпіоната з бойових видів спорту КОЛЕКТИВ УЖГОРОДСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ ВІТАЄ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! Юні бойові самбісти отримали подарунки (фото) Кращі ужгородські бойові самбісти відстоюватимуть честь міста на всеукраїнських змаганнях В Ужгороді пройшов Другий Чемпіонат з Бойового Самбо (фото, відео) Ужгородська федерація боксу провела підсумки за осінній період (фото) В Ужгороді змагатимуться бойові самбісти Діти воїнів АТО безкоштовно навчатимуться бойовим мистецтвам у спортзалі “Спорт-Лідер” В Ужгороді відбудеться міжнародний турнір з дзюдо “Кубок Закарпаття” В спортивному клубі “Спорт-Лідер” було проведено тренування з боксу Ужгородська Федерація Самбо вітає Віце-президента Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Боксу Степана Молнара Ужгородські спортсмени взяли участь у святкуванні Дня фізкультури та спорту Секція бойового самбо в клубі “Спорт-Лідер” знову відкриває свої двері для всіх бажаючих !!!! Наймолодшому спортсмену клуба ,,Спорт-Лідер” вручили боксерський шлем та перчатки Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Бойового Самбо В Ужгороді пройшов відкритий турнір з боксу присвячений Дню захисту дітей(Фото)