Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Євген Молнар коментує виключення з люстраційного комітету активіста та проведення Народного віча в Ужгороді

10429012_1480407715551257_1211807872_n

«Сьогодні зі складу люстраційного комітету виключили громадського активіста за публічну критику самого ж ЛК! Наскільки я знаю, то склад ЛК затверджувала громада м. Ужгорода!!! Постає запитання, чому вони самостійно без обговорення з громадою чинять свавілля. Громада його делегувала – громада його і відкличе!!! А сьогоднішнє зібрання в кількості приблизно 20 чоловік – це не вся громада Ужгорода!!!

Чим далі, тим зрозуміліше стає, хто є хто!!!

Якщо вже взялися робити потрібну справу, то робіть її достойно!!!»

Щодо проведення в місті Народного віча Євген Молнар зазначає: «Сьогодні закарпатці проігнорували Народне віче в Ужгороді, оскільки «люстратори» повністю дискредитували його ідеї. На зібрання, яке проводилося на площі Театральній, зібралося менше 30 учасників. Якщо так званих «люстраторів» налічується близько десятка, то виходить, що ніхто туди і не прийшов.

Саме Віче почалося зі сварки учасників та обливання брудом один одного, а також виключення зі складу одного «неслухняного» члена комітету.

У той же час «люстратори» продовжують захищати голову Закарпатської обласної ради Івана Балогу, незважаючи на те, що практично всі державні кошти йшли та йдуть через обласну раду.

Не треба бути великим спеціалістом, щоб знати: якщо є державні замовлення – значить є і система так званих «відкатів» та корупції.

Також «люстратори» ніяк не хочуть бачити того факту, що на минулих президентських виборах Балоги активно та послідовно підтримували Віктора Януковича, а голова сімейства працював за це в уряді Азарова.

За інформацією закарпатських ЗМІ, деякі члени «люстраційного» комітету неодноразово отримували команди на люстрацію тих чи інших посадових осіб саме з 5-го поверху будівлі на Народній.

Ще цікаво, що, як стверджують знаючі люди, за це вони отримали немалі грошові винагороди.

Тож чи потрібен такий «люстраційний» комітет? Тим більше, що він працює поза межами закону».

10685183_1480409765551052_1994949904_n

Поділитись із друзями:

Новини

Ужгородський СК «Спорт-Лідер» проаналізував річний підсумок досягнень СК “Спорт-ЛІдер” завершив спортивний рік Меценати з Ужгорода стали Миколайчиками для діток-сиріт з інтернату у Батєві Ужгородські “Спорт-Лідерці” взяли участь у масштабних змаганнях з бойового самбо (ФОТО) «Впливові люди Закарпаття-2018»: До престижного рейтингу увійшов Президент СК «Спорт-Лідер» Євген Молнар Ужгородська збірна СК “Спорт-Лідер” взяла участь у Кубку України з бойового самбо (ФОТО) В Ужгороді говорили про бойове самбо – як мистецтво самозахисту та подолання комплексів (ВІДЕО) Євген Молнар: «Головна ціль – виховати сильних духом та тілом особистостей» В Ужгороді пройшов Чемпіонат зі спорту, який виховує справжніх чоловіків (ФОТО,ВІДЕО) Завтра в Ужгороді пройде Відкритий Чемпіонат Ужгорода з бойового самбо Президент спортивного клубу “Спорт-Лідер” поділиться спортивним досвідом зі спортсменами СК «Пилипецькі Ведмеді» (ФОТО, ВІДЕО) Спортлідерці проходять навчальні збори з найкращими бойовими самбістами (ФОТО,ВІДЕО) Спортсмени спортивного клубу “Спорт-Лідер” вітають друга і активного мецената Євгена Молнара з Днем народження “За здорову націю”: Вулична спартакіада стартувала в Ужгороді (ФОТО) В Ужгороді пройде вулична спартакіада до Дня захисту дітей Ужгородські вихованці спортклубу «Спорт-Лідер» привезли з Чемпіонату “Кубок Хуста” 11 винагород (ФОТО) Президент Ужгородської Федерації Єдиноборств привітав тренера спортивного клубу «Спорт-Лідер» з днем народження Спортсмени спортивного клубу «Спорт-Лідер» вітають Володимира Голуба з Днем народження В Ужгороді пройшов Другий відкритий міжнародний турнір «Uzgorod Challenge 2018» В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України