Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Боляче дивитися на революцію по-ужгородськи!!! – Євген Молнар

10708136_1480405615551467_2039070145_n

З самого початку активно беру участь у революції українського народу, з самого початку стежу за всіма подіями як в Українській державі, так і в рідному Ужгороді, за всіма активістами нашого міста… І стає дуже прикро та боляче!!! Активісти – це банально пішаки, якими керують БОГИ, котрим вони поклоняються!

Так, вони роблять дуже хорошу та дуже корисну справу! За чотири місяці одні й ті ж обличчя, але це не тому, що всі байдужі й не бажають брати будь-яку активну участь, а тому, що вони нікого не підпускають, не бажають ні з ким об’єднуватися і не дають це зробити іншим громадським діячам, громадським організаціям!!! Ними керують місцеві політики, в яких репутація не те, що заплямована, вона вся у бруді!!! Вони просто перефарбовуються, як ті хамелеони!

Шановна громада м. Ужгорода, не дамо нас знову обманути, знімімо рожеві окуляри й подивімося на події, які відбуваються навколо нас, тверезими очима!!!

Об’єднуймося в справжні місцеві громади, бо якщо ні, то до влади прийдуть ті ж самі обличчя, і перезавантаження влади на місцях не відбудеться!!! Не будьте байдужими!!!

Президент УФЄ Євген МОЛНАР

3GYm3Sf6oIY

Поділитись із друзями:

Новини

В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України В Ужгороді пройде міжнародний турнір з боксу «UZHGOROD CHALLENGE 2018» Вихованці клубу “Спорт-Лідер” стали переможцями турніру “Кубок Карпат” В Ужгороді вперше одночасно пройдуть два чемпіоната з бойових видів спорту КОЛЕКТИВ УЖГОРОДСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ ВІТАЄ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! Юні бойові самбісти отримали подарунки (фото) Кращі ужгородські бойові самбісти відстоюватимуть честь міста на всеукраїнських змаганнях В Ужгороді пройшов Другий Чемпіонат з Бойового Самбо (фото, відео) Ужгородська федерація боксу провела підсумки за осінній період (фото) В Ужгороді змагатимуться бойові самбісти Діти воїнів АТО безкоштовно навчатимуться бойовим мистецтвам у спортзалі “Спорт-Лідер” В Ужгороді відбудеться міжнародний турнір з дзюдо “Кубок Закарпаття” В спортивному клубі “Спорт-Лідер” було проведено тренування з боксу Ужгородська Федерація Самбо вітає Віце-президента Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Боксу Степана Молнара Ужгородські спортсмени взяли участь у святкуванні Дня фізкультури та спорту Секція бойового самбо в клубі “Спорт-Лідер” знову відкриває свої двері для всіх бажаючих !!!! Наймолодшому спортсмену клуба ,,Спорт-Лідер” вручили боксерський шлем та перчатки Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Бойового Самбо В Ужгороді пройшов відкритий турнір з боксу присвячений Дню захисту дітей(Фото)