Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Боляче дивитися на революцію по-ужгородськи!!! – Євген Молнар

10708136_1480405615551467_2039070145_n

З самого початку активно беру участь у революції українського народу, з самого початку стежу за всіма подіями як в Українській державі, так і в рідному Ужгороді, за всіма активістами нашого міста… І стає дуже прикро та боляче!!! Активісти – це банально пішаки, якими керують БОГИ, котрим вони поклоняються!

Так, вони роблять дуже хорошу та дуже корисну справу! За чотири місяці одні й ті ж обличчя, але це не тому, що всі байдужі й не бажають брати будь-яку активну участь, а тому, що вони нікого не підпускають, не бажають ні з ким об’єднуватися і не дають це зробити іншим громадським діячам, громадським організаціям!!! Ними керують місцеві політики, в яких репутація не те, що заплямована, вона вся у бруді!!! Вони просто перефарбовуються, як ті хамелеони!

Шановна громада м. Ужгорода, не дамо нас знову обманути, знімімо рожеві окуляри й подивімося на події, які відбуваються навколо нас, тверезими очима!!!

Об’єднуймося в справжні місцеві громади, бо якщо ні, то до влади прийдуть ті ж самі обличчя, і перезавантаження влади на місцях не відбудеться!!! Не будьте байдужими!!!

Президент УФЄ Євген МОЛНАР

3GYm3Sf6oIY

Поділитись із друзями:

Новини

Ужгородський СК «Спорт-Лідер» проаналізував річний підсумок досягнень СК “Спорт-ЛІдер” завершив спортивний рік Меценати з Ужгорода стали Миколайчиками для діток-сиріт з інтернату у Батєві Ужгородські “Спорт-Лідерці” взяли участь у масштабних змаганнях з бойового самбо (ФОТО) «Впливові люди Закарпаття-2018»: До престижного рейтингу увійшов Президент СК «Спорт-Лідер» Євген Молнар Ужгородська збірна СК “Спорт-Лідер” взяла участь у Кубку України з бойового самбо (ФОТО) В Ужгороді говорили про бойове самбо – як мистецтво самозахисту та подолання комплексів (ВІДЕО) Євген Молнар: «Головна ціль – виховати сильних духом та тілом особистостей» В Ужгороді пройшов Чемпіонат зі спорту, який виховує справжніх чоловіків (ФОТО,ВІДЕО) Завтра в Ужгороді пройде Відкритий Чемпіонат Ужгорода з бойового самбо Президент спортивного клубу “Спорт-Лідер” поділиться спортивним досвідом зі спортсменами СК «Пилипецькі Ведмеді» (ФОТО, ВІДЕО) Спортлідерці проходять навчальні збори з найкращими бойовими самбістами (ФОТО,ВІДЕО) Спортсмени спортивного клубу “Спорт-Лідер” вітають друга і активного мецената Євгена Молнара з Днем народження “За здорову націю”: Вулична спартакіада стартувала в Ужгороді (ФОТО) В Ужгороді пройде вулична спартакіада до Дня захисту дітей Ужгородські вихованці спортклубу «Спорт-Лідер» привезли з Чемпіонату “Кубок Хуста” 11 винагород (ФОТО) Президент Ужгородської Федерації Єдиноборств привітав тренера спортивного клубу «Спорт-Лідер» з днем народження Спортсмени спортивного клубу «Спорт-Лідер» вітають Володимира Голуба з Днем народження В Ужгороді пройшов Другий відкритий міжнародний турнір «Uzgorod Challenge 2018» В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України