Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

В Ужгороді пройшов Другий Чемпіонат з Бойового Самбо (фото, відео)

DSC_0683-300x199Минулої суботи,18 листопада, у столиці Закарпаття відбувся Другий Відкритий Чемпіонат з Бойового Самбо міста Ужгорода.
Змагання проводилися у спортивному залі ПАДІЮНУ. Організатором виступив спортивний клуб “Спорт-Лідер” під егідою Закарпатської Федерації Бойового Самбо. Генеральний спонсор – ТОВ “Агенство безпеки СБМ”.
Під час урочистого відкриття змагань до учасників та гостей звернулися з вітальним словом Президент спортклубу “Спорт-Лідер” Євген Молнар та Ужгородський міський голова Богдан Андріїв. Привітали спортсменів та гостів спортивного свята і почесні гості – Степан Молнар, Василь Готра, Андрій Зацаринний, Роланд Цебер, Віталий Ерфан, Олег Муртазін. Гості бажали спортсменам перемог та високих досягнень, а організаторам – подальшої плідної роботи на спортивній арені.
В рамках Чемпіонату були проведені поєдинки між досвідченими, а також – юними спортсменами за правилами бойового самбо. Також у змаганнях взяли участь найменші вихованці спортивного клубу “Спорт-Лідер”. Вони боролися за першість у спортивному самбо. Загалом же у Чемпіонаті боролися за першість більше ніж півсотні спортсменів. Більшість із них – вихованці спортивного клубу «Спорт-Лідер» (секція бойового самбо).
Після емоційних, напружених поєдинків відбулася церемонія нагородження переможців.
Варто зазначити, що неабиякий вклад у виховання спортивної молоді міста було внесено саме завдяки роботі клубу “Спорт – Лідер”. Президент клубу Євген Молнар докладає багато зусиль для того, аби молодь вела здоровий спосіб життя, займалася спортом, ставила перед собою амбітні цілі і впевнено до них ішла.

Поділитись із друзями:

Новини

Ужгородський СК «Спорт-Лідер» проаналізував річний підсумок досягнень СК “Спорт-ЛІдер” завершив спортивний рік Меценати з Ужгорода стали Миколайчиками для діток-сиріт з інтернату у Батєві Ужгородські “Спорт-Лідерці” взяли участь у масштабних змаганнях з бойового самбо (ФОТО) «Впливові люди Закарпаття-2018»: До престижного рейтингу увійшов Президент СК «Спорт-Лідер» Євген Молнар Ужгородська збірна СК “Спорт-Лідер” взяла участь у Кубку України з бойового самбо (ФОТО) В Ужгороді говорили про бойове самбо – як мистецтво самозахисту та подолання комплексів (ВІДЕО) Євген Молнар: «Головна ціль – виховати сильних духом та тілом особистостей» В Ужгороді пройшов Чемпіонат зі спорту, який виховує справжніх чоловіків (ФОТО,ВІДЕО) Завтра в Ужгороді пройде Відкритий Чемпіонат Ужгорода з бойового самбо Президент спортивного клубу “Спорт-Лідер” поділиться спортивним досвідом зі спортсменами СК «Пилипецькі Ведмеді» (ФОТО, ВІДЕО) Спортлідерці проходять навчальні збори з найкращими бойовими самбістами (ФОТО,ВІДЕО) Спортсмени спортивного клубу “Спорт-Лідер” вітають друга і активного мецената Євгена Молнара з Днем народження “За здорову націю”: Вулична спартакіада стартувала в Ужгороді (ФОТО) В Ужгороді пройде вулична спартакіада до Дня захисту дітей Ужгородські вихованці спортклубу «Спорт-Лідер» привезли з Чемпіонату “Кубок Хуста” 11 винагород (ФОТО) Президент Ужгородської Федерації Єдиноборств привітав тренера спортивного клубу «Спорт-Лідер» з днем народження Спортсмени спортивного клубу «Спорт-Лідер» вітають Володимира Голуба з Днем народження В Ужгороді пройшов Другий відкритий міжнародний турнір «Uzgorod Challenge 2018» В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України