Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

В Ужгороді відбувся перший відкритий чемпіонат з Бойового самбо (Фото,Відео)

17457842_423273484689059_5386565955914674544_nЯскравою подією тижня, що минув, став довгоочікуваний перший відкритий чемпіонат з бойового самбо міста Ужгорода. Змагання проводилися у спортивному залі ПАДІЮНУ. В них взяли участь близько півсотні молодих спортсменів. Більшість із них постійно тренуються на базі спортивного клубу «Спорт-Лідер» у секції бойового самбо. Організатором змагань виступила Ужгородська федерація бойового самбо. Змагання такого масштабу серед бойових самбістів проходили у місті вперше. Відзначимо, що самбо, як вид єдиноборства, поєднує у собі не лише спорт та самозахист, а й виховання морально-вольових якостей, людяності та патріотизму.
Під час урочистого відкриття змагань до учасників та гостей звернулися з вітальним словом президент Ужгородської федерації бойового самбо Євген Молнар, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, майстер спорту з боксу – представник Спілки вірмен в Україні Андранік Нікогосян, президент Ужгородської федерації боксу Степан Молнар, голова Пилипецької сільської ради, один з основоположників бойового самбо в області Василь Готра, голова правління ГО “Спілка учасників бойових дій “Об’єднані війною” Микола Марчишак, меценат Андрій Зацаринний. Почесні гості бажали спортсменам перемог та високих досягнень, а організаторам – подальшої плідної роботи на спортивній арені.
Після емоційних, напружених поєдинків відбулася церемонія нагородження переможців. З вітаннями виступив Президент Ужгородської Федерації Бойового Самбо Євген Молнар:
– Я дуже задоволений сьогоднішніми учасниками змагань! Вони показали дійсно високий рівень підготовки. Окремо хочу висловити подяку тренерам, котрі гідно підготували спортсменів до чемпіонату. Завдяки колективу Федерації, який допоміг з організацією цього спортивного свята, та меценатам, які вболівають майбутнє закарпатської молоді, змагання пройшли на дійсно високому рівні. Подібні Чемпіонати відтепер будемо проводити і надалі.
Варто зазначити, що неабиякий вклад у виховання спортивної молоді міста було внесено саме завдяки роботі Ужгородської Федерації Бойового Самбо. Президент Федерації Євген Молнар докладає багато зусиль для того, аби молодь вела здоровий спосіб життя, займалася спортом, ставила перед собою амбітні цілі і впевнено до них ішла.

Поділитись із друзями:

Новини

Ужгородський СК «Спорт-Лідер» проаналізував річний підсумок досягнень СК “Спорт-ЛІдер” завершив спортивний рік Меценати з Ужгорода стали Миколайчиками для діток-сиріт з інтернату у Батєві Ужгородські “Спорт-Лідерці” взяли участь у масштабних змаганнях з бойового самбо (ФОТО) «Впливові люди Закарпаття-2018»: До престижного рейтингу увійшов Президент СК «Спорт-Лідер» Євген Молнар Ужгородська збірна СК “Спорт-Лідер” взяла участь у Кубку України з бойового самбо (ФОТО) В Ужгороді говорили про бойове самбо – як мистецтво самозахисту та подолання комплексів (ВІДЕО) Євген Молнар: «Головна ціль – виховати сильних духом та тілом особистостей» В Ужгороді пройшов Чемпіонат зі спорту, який виховує справжніх чоловіків (ФОТО,ВІДЕО) Завтра в Ужгороді пройде Відкритий Чемпіонат Ужгорода з бойового самбо Президент спортивного клубу “Спорт-Лідер” поділиться спортивним досвідом зі спортсменами СК «Пилипецькі Ведмеді» (ФОТО, ВІДЕО) Спортлідерці проходять навчальні збори з найкращими бойовими самбістами (ФОТО,ВІДЕО) Спортсмени спортивного клубу “Спорт-Лідер” вітають друга і активного мецената Євгена Молнара з Днем народження “За здорову націю”: Вулична спартакіада стартувала в Ужгороді (ФОТО) В Ужгороді пройде вулична спартакіада до Дня захисту дітей Ужгородські вихованці спортклубу «Спорт-Лідер» привезли з Чемпіонату “Кубок Хуста” 11 винагород (ФОТО) Президент Ужгородської Федерації Єдиноборств привітав тренера спортивного клубу «Спорт-Лідер» з днем народження Спортсмени спортивного клубу «Спорт-Лідер» вітають Володимира Голуба з Днем народження В Ужгороді пройшов Другий відкритий міжнародний турнір «Uzgorod Challenge 2018» В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України