Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Ужгородська Федерація Бойового Самбо набирає обертів

17424726_423273491355725_1010106126217098462_nНа сьогодні, коли шкільна програма фізичної культури дітей, залишає бажати кращого, альтернативним підходом до здоров’я дітей залишаються спортивні гуртки. Та на жаль, всі батьки знають: спорт – це недешево. Проте, в Ужгороді є приємне виключення з цього сумного правила. Так, на базі спортивного клубу «Спорт-Лідер» постійно проводяться заняття з дітьми. При цьому, тут мають змогу займатися і діти із неповних та незабезпечених сімей.
Журналісти Ungvar.info відвідали спортивний клуб ,,Спорт-Лідер”. В той час в клубі проводились спаринги з бойового самбо. Тренування проводив президент Ужгородської Федерації Бойового Самбо Молнар Євген.

Журналістам вдалося поспілкуватися з керівником УФБС. «Ужгородська Федерація Бойового Самбо – молода організація, яка набирає популярності серед молоді, – каже Євген Молнар. –Я вже декілька років займаюсь розвитком і популяризацією цього виду спорту в нашому місті. Намагаюсь якомога частіше особисто проводити тренування, тим самім передаючи свій багаторічний досвід в єдиноборствах молодому поколінню.»
Варто додати, що Президент Федерації не лише морально підтримує спортивну молодь. Взагалі існування такого чудового спортивного закладу – цілком його заслуга. Адже колись закинута котельна перетворилась на сучасний спортзал виключно за особисті кошти Євгена Молнара. Окрім ремонту, зал було повністю устатковано необхідним спортивним обладнанням.
Проводячи зустрічі із молодими спортсменами, не забуває Євген і про фінансову підтримку та подарунки. Так, проводячи чергові спаринги 22 березня, Президент Федерації вручив спортінвентар тренерам клубу для тренувань.
Хотілося би побажати Федерації подальшого розвитку та росту популярності серед ужгородської молоді. А також – побільше призових місць вихованцям Федерації.

 

 

Поділитись із друзями:

Новини

В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України В Ужгороді пройде міжнародний турнір з боксу «UZHGOROD CHALLENGE 2018» Вихованці клубу “Спорт-Лідер” стали переможцями турніру “Кубок Карпат” В Ужгороді вперше одночасно пройдуть два чемпіоната з бойових видів спорту КОЛЕКТИВ УЖГОРОДСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ ВІТАЄ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! Юні бойові самбісти отримали подарунки (фото) Кращі ужгородські бойові самбісти відстоюватимуть честь міста на всеукраїнських змаганнях В Ужгороді пройшов Другий Чемпіонат з Бойового Самбо (фото, відео) Ужгородська федерація боксу провела підсумки за осінній період (фото) В Ужгороді змагатимуться бойові самбісти Діти воїнів АТО безкоштовно навчатимуться бойовим мистецтвам у спортзалі “Спорт-Лідер” В Ужгороді відбудеться міжнародний турнір з дзюдо “Кубок Закарпаття” В спортивному клубі “Спорт-Лідер” було проведено тренування з боксу Ужгородська Федерація Самбо вітає Віце-президента Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Боксу Степана Молнара Ужгородські спортсмени взяли участь у святкуванні Дня фізкультури та спорту Секція бойового самбо в клубі “Спорт-Лідер” знову відкриває свої двері для всіх бажаючих !!!! Наймолодшому спортсмену клуба ,,Спорт-Лідер” вручили боксерський шлем та перчатки Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Бойового Самбо В Ужгороді пройшов відкритий турнір з боксу присвячений Дню захисту дітей(Фото)