Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Ужгородська Федерація Бойового Самбо набирає обертів

17424726_423273491355725_1010106126217098462_nНа сьогодні, коли шкільна програма фізичної культури дітей, залишає бажати кращого, альтернативним підходом до здоров’я дітей залишаються спортивні гуртки. Та на жаль, всі батьки знають: спорт – це недешево. Проте, в Ужгороді є приємне виключення з цього сумного правила. Так, на базі спортивного клубу «Спорт-Лідер» постійно проводяться заняття з дітьми. При цьому, тут мають змогу займатися і діти із неповних та незабезпечених сімей.
Журналісти Ungvar.info відвідали спортивний клуб ,,Спорт-Лідер”. В той час в клубі проводились спаринги з бойового самбо. Тренування проводив президент Ужгородської Федерації Бойового Самбо Молнар Євген.

Журналістам вдалося поспілкуватися з керівником УФБС. «Ужгородська Федерація Бойового Самбо – молода організація, яка набирає популярності серед молоді, – каже Євген Молнар. –Я вже декілька років займаюсь розвитком і популяризацією цього виду спорту в нашому місті. Намагаюсь якомога частіше особисто проводити тренування, тим самім передаючи свій багаторічний досвід в єдиноборствах молодому поколінню.»
Варто додати, що Президент Федерації не лише морально підтримує спортивну молодь. Взагалі існування такого чудового спортивного закладу – цілком його заслуга. Адже колись закинута котельна перетворилась на сучасний спортзал виключно за особисті кошти Євгена Молнара. Окрім ремонту, зал було повністю устатковано необхідним спортивним обладнанням.
Проводячи зустрічі із молодими спортсменами, не забуває Євген і про фінансову підтримку та подарунки. Так, проводячи чергові спаринги 22 березня, Президент Федерації вручив спортінвентар тренерам клубу для тренувань.
Хотілося би побажати Федерації подальшого розвитку та росту популярності серед ужгородської молоді. А також – побільше призових місць вихованцям Федерації.

 

 

Поділитись із друзями:

Новини

Ужгородський СК «Спорт-Лідер» проаналізував річний підсумок досягнень СК “Спорт-ЛІдер” завершив спортивний рік Меценати з Ужгорода стали Миколайчиками для діток-сиріт з інтернату у Батєві Ужгородські “Спорт-Лідерці” взяли участь у масштабних змаганнях з бойового самбо (ФОТО) «Впливові люди Закарпаття-2018»: До престижного рейтингу увійшов Президент СК «Спорт-Лідер» Євген Молнар Ужгородська збірна СК “Спорт-Лідер” взяла участь у Кубку України з бойового самбо (ФОТО) В Ужгороді говорили про бойове самбо – як мистецтво самозахисту та подолання комплексів (ВІДЕО) Євген Молнар: «Головна ціль – виховати сильних духом та тілом особистостей» В Ужгороді пройшов Чемпіонат зі спорту, який виховує справжніх чоловіків (ФОТО,ВІДЕО) Завтра в Ужгороді пройде Відкритий Чемпіонат Ужгорода з бойового самбо Президент спортивного клубу “Спорт-Лідер” поділиться спортивним досвідом зі спортсменами СК «Пилипецькі Ведмеді» (ФОТО, ВІДЕО) Спортлідерці проходять навчальні збори з найкращими бойовими самбістами (ФОТО,ВІДЕО) Спортсмени спортивного клубу “Спорт-Лідер” вітають друга і активного мецената Євгена Молнара з Днем народження “За здорову націю”: Вулична спартакіада стартувала в Ужгороді (ФОТО) В Ужгороді пройде вулична спартакіада до Дня захисту дітей Ужгородські вихованці спортклубу «Спорт-Лідер» привезли з Чемпіонату “Кубок Хуста” 11 винагород (ФОТО) Президент Ужгородської Федерації Єдиноборств привітав тренера спортивного клубу «Спорт-Лідер» з днем народження Спортсмени спортивного клубу «Спорт-Лідер» вітають Володимира Голуба з Днем народження В Ужгороді пройшов Другий відкритий міжнародний турнір «Uzgorod Challenge 2018» В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України