Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

В Ужгороді відкрили новий спортивний зал “Спорт-Лідер” (ВІДЕО)

15663

Боксерський клуб «Спорт-Лідер» в Ужгороді офіційно відкрили 4 червня.

З ініціативи голови Ужгородської Федерації Єдиноборств Євгена Молнара.
З нагоди відкриття нового спортивного залу в обласному центрі Закарпаття в Ужгороді провели змагання за Кубок міста з боксу
В Ужгороді з‘явилося місце, де всі охочі незалежно від віку і статі можуть навчитися захищатись та завдавати удару у відповідь. Боксерський клуб «Спорт-Лідер» офіційно відкрили вчора 4 червня.
Ініціатором переобладнання старої котельні у новітній боксерський зал став голова Ужгородської Федерації Єдиноборств Євген Молнар. Допомогти йому в цьому зголосилися ужгородські підприємці, спортивні меценати, серед яких Іван Волошин. Їм Євген вручив офіційні подяки.

 

 

Поділитись із друзями:

Новини

В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України В Ужгороді пройде міжнародний турнір з боксу «UZHGOROD CHALLENGE 2018» Вихованці клубу “Спорт-Лідер” стали переможцями турніру “Кубок Карпат” В Ужгороді вперше одночасно пройдуть два чемпіоната з бойових видів спорту КОЛЕКТИВ УЖГОРОДСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ ВІТАЄ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! Юні бойові самбісти отримали подарунки (фото) Кращі ужгородські бойові самбісти відстоюватимуть честь міста на всеукраїнських змаганнях В Ужгороді пройшов Другий Чемпіонат з Бойового Самбо (фото, відео) Ужгородська федерація боксу провела підсумки за осінній період (фото) В Ужгороді змагатимуться бойові самбісти Діти воїнів АТО безкоштовно навчатимуться бойовим мистецтвам у спортзалі “Спорт-Лідер” В Ужгороді відбудеться міжнародний турнір з дзюдо “Кубок Закарпаття” В спортивному клубі “Спорт-Лідер” було проведено тренування з боксу Ужгородська Федерація Самбо вітає Віце-президента Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Боксу Степана Молнара Ужгородські спортсмени взяли участь у святкуванні Дня фізкультури та спорту Секція бойового самбо в клубі “Спорт-Лідер” знову відкриває свої двері для всіх бажаючих !!!! Наймолодшому спортсмену клуба ,,Спорт-Лідер” вручили боксерський шлем та перчатки Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Бойового Самбо В Ужгороді пройшов відкритий турнір з боксу присвячений Дню захисту дітей(Фото)