Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

УФЄ продовжує хороші справи

15135516_1153034088066547_1976687071_n   В наш нелегкий та сповнений клопоту час ми іноді повністю поринаємо у роботу, проблеми та жаліємось на те, як же нам важко. Та є на світі люди, яким сьогодні ще важче. Це діти. Діти, яких живуть без батьківської турботи, які залишаються сиротами іноді навіть при живих батьках. Так, у Закарпатському обласному притулку для неповнолітніх, що розташований в смт. Батьово Берегівського району, проживають дітки віком від 3 до 17 років. Та знаходяться вони тут не постійно, а лише 90 днів. А далі – інтернат. Через такий постійний потік дітей притулку постійно необхідна допомога.

10 листопада Президент Ужгородської Федерації Єдиноборств Євген Молнар та представник благодійного комітету при Федерації Юлія Романова вкотре відвідали притулок. Та завітали туди з повною автівкою дитячих речей, які були зібрані напередодні. Одяг та іграшки приносили всі бажаючі долучитися до цієї доброї справи. Варто зазначити, що з кожним днем до руху допомоги соціально незахищеним верствам населення долучається все більше людей. Речі, які цього разу зібрали для дітлахів, навіть не вмістилися повністю в одну автівку. І вже планується нова поїздка.

Нагадаємо, що це вже не перший візит представників УФЄ в цей притулок. І не одна подібна акція вже на рахунку Федерації: допомога дітям в Чертезькій школі-інтернаті, дитячій лікарні, малозабезпеченим сім’ям, людям літнім та з особливими потребами… Всього і не перелічити. Як запевняють Євген Молнар та Юлія Романова, такі акції будуть мати продовження. Тож, долучитися до них та встигнути зробити багато добрих справ може кожний.

Федерація вдячна всім небайдужим, які долучаються до наших акцій і завжди підтримують наші ідеї, які спрямовані на благо дітей.

Поділитись із друзями:

Новини

Ужгородський СК «Спорт-Лідер» проаналізував річний підсумок досягнень СК “Спорт-ЛІдер” завершив спортивний рік Меценати з Ужгорода стали Миколайчиками для діток-сиріт з інтернату у Батєві Ужгородські “Спорт-Лідерці” взяли участь у масштабних змаганнях з бойового самбо (ФОТО) «Впливові люди Закарпаття-2018»: До престижного рейтингу увійшов Президент СК «Спорт-Лідер» Євген Молнар Ужгородська збірна СК “Спорт-Лідер” взяла участь у Кубку України з бойового самбо (ФОТО) В Ужгороді говорили про бойове самбо – як мистецтво самозахисту та подолання комплексів (ВІДЕО) Євген Молнар: «Головна ціль – виховати сильних духом та тілом особистостей» В Ужгороді пройшов Чемпіонат зі спорту, який виховує справжніх чоловіків (ФОТО,ВІДЕО) Завтра в Ужгороді пройде Відкритий Чемпіонат Ужгорода з бойового самбо Президент спортивного клубу “Спорт-Лідер” поділиться спортивним досвідом зі спортсменами СК «Пилипецькі Ведмеді» (ФОТО, ВІДЕО) Спортлідерці проходять навчальні збори з найкращими бойовими самбістами (ФОТО,ВІДЕО) Спортсмени спортивного клубу “Спорт-Лідер” вітають друга і активного мецената Євгена Молнара з Днем народження “За здорову націю”: Вулична спартакіада стартувала в Ужгороді (ФОТО) В Ужгороді пройде вулична спартакіада до Дня захисту дітей Ужгородські вихованці спортклубу «Спорт-Лідер» привезли з Чемпіонату “Кубок Хуста” 11 винагород (ФОТО) Президент Ужгородської Федерації Єдиноборств привітав тренера спортивного клубу «Спорт-Лідер» з днем народження Спортсмени спортивного клубу «Спорт-Лідер» вітають Володимира Голуба з Днем народження В Ужгороді пройшов Другий відкритий міжнародний турнір «Uzgorod Challenge 2018» В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України