Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

УФЄ продовжує хороші справи

15135516_1153034088066547_1976687071_n   В наш нелегкий та сповнений клопоту час ми іноді повністю поринаємо у роботу, проблеми та жаліємось на те, як же нам важко. Та є на світі люди, яким сьогодні ще важче. Це діти. Діти, яких живуть без батьківської турботи, які залишаються сиротами іноді навіть при живих батьках. Так, у Закарпатському обласному притулку для неповнолітніх, що розташований в смт. Батьово Берегівського району, проживають дітки віком від 3 до 17 років. Та знаходяться вони тут не постійно, а лише 90 днів. А далі – інтернат. Через такий постійний потік дітей притулку постійно необхідна допомога.

10 листопада Президент Ужгородської Федерації Єдиноборств Євген Молнар та представник благодійного комітету при Федерації Юлія Романова вкотре відвідали притулок. Та завітали туди з повною автівкою дитячих речей, які були зібрані напередодні. Одяг та іграшки приносили всі бажаючі долучитися до цієї доброї справи. Варто зазначити, що з кожним днем до руху допомоги соціально незахищеним верствам населення долучається все більше людей. Речі, які цього разу зібрали для дітлахів, навіть не вмістилися повністю в одну автівку. І вже планується нова поїздка.

Нагадаємо, що це вже не перший візит представників УФЄ в цей притулок. І не одна подібна акція вже на рахунку Федерації: допомога дітям в Чертезькій школі-інтернаті, дитячій лікарні, малозабезпеченим сім’ям, людям літнім та з особливими потребами… Всього і не перелічити. Як запевняють Євген Молнар та Юлія Романова, такі акції будуть мати продовження. Тож, долучитися до них та встигнути зробити багато добрих справ може кожний.

Федерація вдячна всім небайдужим, які долучаються до наших акцій і завжди підтримують наші ідеї, які спрямовані на благо дітей.

Поділитись із друзями:

Новини

В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України В Ужгороді пройде міжнародний турнір з боксу «UZHGOROD CHALLENGE 2018» Вихованці клубу “Спорт-Лідер” стали переможцями турніру “Кубок Карпат” В Ужгороді вперше одночасно пройдуть два чемпіоната з бойових видів спорту КОЛЕКТИВ УЖГОРОДСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ ВІТАЄ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! Юні бойові самбісти отримали подарунки (фото) Кращі ужгородські бойові самбісти відстоюватимуть честь міста на всеукраїнських змаганнях В Ужгороді пройшов Другий Чемпіонат з Бойового Самбо (фото, відео) Ужгородська федерація боксу провела підсумки за осінній період (фото) В Ужгороді змагатимуться бойові самбісти Діти воїнів АТО безкоштовно навчатимуться бойовим мистецтвам у спортзалі “Спорт-Лідер” В Ужгороді відбудеться міжнародний турнір з дзюдо “Кубок Закарпаття” В спортивному клубі “Спорт-Лідер” було проведено тренування з боксу Ужгородська Федерація Самбо вітає Віце-президента Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Боксу Степана Молнара Ужгородські спортсмени взяли участь у святкуванні Дня фізкультури та спорту Секція бойового самбо в клубі “Спорт-Лідер” знову відкриває свої двері для всіх бажаючих !!!! Наймолодшому спортсмену клуба ,,Спорт-Лідер” вручили боксерський шлем та перчатки Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Бойового Самбо В Ужгороді пройшов відкритий турнір з боксу присвячений Дню захисту дітей(Фото)