Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

В Ужгороді пройшов міжнародний турнір з боксу «Uzhgorod Challenge-2016» (фото)

14508593_1104837422886214_809391882_nПід патронатом президента Федерації боксу України Володимира Продивуса в Ужгороді пройшов міжнародний турнір з боксу «Uzhgorod Challenge-2016». Головними організаторами змагань виступила місцева Федерація боксу на чолі з Степаном Молнаром та Союз Вірмен України в Закарпатті (представник – Андранік Нікогосян)

Цей турнір – результат спільної праці і взаєморозуміння ФБУ та Ужгородської Федерації боксу.На даний час ведуться переговори про подальшу співпрацю Федерацій задля розвитку боксу в Ужгороді та підтримки молодих спортсменів на базі спортзалів Ужгородської Федерації боксу.

Окрім представників збірної України в змаганнях прийняли участь боксери з Німеччини.

«Впевнений, що традиція проведення турніру «Uzhgorod Challenge» матиме продовження. Адже бачу, що такого роду заходи дійсно потрібні та мають популярність серед спортсменів, – каже президент Ужгородської Федерації Боксу Степан Молнар. – Розвиток боксу в Ужгороді розпочався саме з нашої Федерації. Я сам з дитинства займаюся спортом, а тому розумію, наскільки необхідно дітям розвиватися фізично. І бачив, що вони дійсно прагнуть займатися спортом. З гордістю визнаю, що діти, які займаються у нас, дуже талановиті, цілеспрямовані, активні. Доказом цьому служить кількість здобутих ними призових місць. Що стосується турніру, то такі заходи необхідно проводити як для початківців, так і для тих, хто прагне й надалі розвиватися у боксі. Цьогорічний турнір показав, що ми йдемо по правильному шляху і будемо прагнути, щоб наш турнір розвивався та збирав довкола себе все більше і більше спортсменів найвищого рівня».

Як відзначив радник президента ФБУ Василь Чепа, змагання пройшли на дуже високому організаційному та спортивному рівнях. Учасники змагань дійсно показали змістовний бокс надзвичайно високого класу, повідомляє офіційний сайт ФБУ.

Поділитись із друзями:

Новини

В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України В Ужгороді пройде міжнародний турнір з боксу «UZHGOROD CHALLENGE 2018» Вихованці клубу “Спорт-Лідер” стали переможцями турніру “Кубок Карпат” В Ужгороді вперше одночасно пройдуть два чемпіоната з бойових видів спорту КОЛЕКТИВ УЖГОРОДСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ ВІТАЄ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! Юні бойові самбісти отримали подарунки (фото) Кращі ужгородські бойові самбісти відстоюватимуть честь міста на всеукраїнських змаганнях В Ужгороді пройшов Другий Чемпіонат з Бойового Самбо (фото, відео) Ужгородська федерація боксу провела підсумки за осінній період (фото) В Ужгороді змагатимуться бойові самбісти Діти воїнів АТО безкоштовно навчатимуться бойовим мистецтвам у спортзалі “Спорт-Лідер” В Ужгороді відбудеться міжнародний турнір з дзюдо “Кубок Закарпаття” В спортивному клубі “Спорт-Лідер” було проведено тренування з боксу Ужгородська Федерація Самбо вітає Віце-президента Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Боксу Степана Молнара Ужгородські спортсмени взяли участь у святкуванні Дня фізкультури та спорту Секція бойового самбо в клубі “Спорт-Лідер” знову відкриває свої двері для всіх бажаючих !!!! Наймолодшому спортсмену клуба ,,Спорт-Лідер” вручили боксерський шлем та перчатки Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Бойового Самбо В Ужгороді пройшов відкритий турнір з боксу присвячений Дню захисту дітей(Фото)