Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

В Ужгороді пройшов міжнародний турнір з боксу «Uzhgorod Challenge-2016» (фото)

14508593_1104837422886214_809391882_nПід патронатом президента Федерації боксу України Володимира Продивуса в Ужгороді пройшов міжнародний турнір з боксу «Uzhgorod Challenge-2016». Головними організаторами змагань виступила місцева Федерація боксу на чолі з Степаном Молнаром та Союз Вірмен України в Закарпатті (представник – Андранік Нікогосян)

Цей турнір – результат спільної праці і взаєморозуміння ФБУ та Ужгородської Федерації боксу.На даний час ведуться переговори про подальшу співпрацю Федерацій задля розвитку боксу в Ужгороді та підтримки молодих спортсменів на базі спортзалів Ужгородської Федерації боксу.

Окрім представників збірної України в змаганнях прийняли участь боксери з Німеччини.

«Впевнений, що традиція проведення турніру «Uzhgorod Challenge» матиме продовження. Адже бачу, що такого роду заходи дійсно потрібні та мають популярність серед спортсменів, – каже президент Ужгородської Федерації Боксу Степан Молнар. – Розвиток боксу в Ужгороді розпочався саме з нашої Федерації. Я сам з дитинства займаюся спортом, а тому розумію, наскільки необхідно дітям розвиватися фізично. І бачив, що вони дійсно прагнуть займатися спортом. З гордістю визнаю, що діти, які займаються у нас, дуже талановиті, цілеспрямовані, активні. Доказом цьому служить кількість здобутих ними призових місць. Що стосується турніру, то такі заходи необхідно проводити як для початківців, так і для тих, хто прагне й надалі розвиватися у боксі. Цьогорічний турнір показав, що ми йдемо по правильному шляху і будемо прагнути, щоб наш турнір розвивався та збирав довкола себе все більше і більше спортсменів найвищого рівня».

Як відзначив радник президента ФБУ Василь Чепа, змагання пройшли на дуже високому організаційному та спортивному рівнях. Учасники змагань дійсно показали змістовний бокс надзвичайно високого класу, повідомляє офіційний сайт ФБУ.

Поділитись із друзями:

Новини

Ужгородський СК «Спорт-Лідер» проаналізував річний підсумок досягнень СК “Спорт-ЛІдер” завершив спортивний рік Меценати з Ужгорода стали Миколайчиками для діток-сиріт з інтернату у Батєві Ужгородські “Спорт-Лідерці” взяли участь у масштабних змаганнях з бойового самбо (ФОТО) «Впливові люди Закарпаття-2018»: До престижного рейтингу увійшов Президент СК «Спорт-Лідер» Євген Молнар Ужгородська збірна СК “Спорт-Лідер” взяла участь у Кубку України з бойового самбо (ФОТО) В Ужгороді говорили про бойове самбо – як мистецтво самозахисту та подолання комплексів (ВІДЕО) Євген Молнар: «Головна ціль – виховати сильних духом та тілом особистостей» В Ужгороді пройшов Чемпіонат зі спорту, який виховує справжніх чоловіків (ФОТО,ВІДЕО) Завтра в Ужгороді пройде Відкритий Чемпіонат Ужгорода з бойового самбо Президент спортивного клубу “Спорт-Лідер” поділиться спортивним досвідом зі спортсменами СК «Пилипецькі Ведмеді» (ФОТО, ВІДЕО) Спортлідерці проходять навчальні збори з найкращими бойовими самбістами (ФОТО,ВІДЕО) Спортсмени спортивного клубу “Спорт-Лідер” вітають друга і активного мецената Євгена Молнара з Днем народження “За здорову націю”: Вулична спартакіада стартувала в Ужгороді (ФОТО) В Ужгороді пройде вулична спартакіада до Дня захисту дітей Ужгородські вихованці спортклубу «Спорт-Лідер» привезли з Чемпіонату “Кубок Хуста” 11 винагород (ФОТО) Президент Ужгородської Федерації Єдиноборств привітав тренера спортивного клубу «Спорт-Лідер» з днем народження Спортсмени спортивного клубу «Спорт-Лідер» вітають Володимира Голуба з Днем народження В Ужгороді пройшов Другий відкритий міжнародний турнір «Uzgorod Challenge 2018» В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України