Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

На Одеській вулиці будуть встановлені нові контейнери для сміття (фото)

12115559_158640364485707_8330793306848372216_nВ Ужгороді на вулиці Одеській будуть встановлені нові контейнери для сміття. Про це на своїй сторінці в мережі Фейсбук повідомив місцевий громадський діяч Євген Молнар.

Як запевнив Євген, всі пов’язані з підготовкою майданчика витрати він візьме на себе, після чого ТОВ “АВЕ Ужгород” одразу ж встановить там контейнери. Текст публікації наводимо повністю:

“Днями до мене звернулися мешканці вулиці Одеської з наступного приводу: на три вулиці –Мукачівська, Одеська та Станційна – всього лише одне місце, яке обладнано під збір сміття. Звичайно, що місця на все не вистачає. Сміття вивалюється через край та розноситься вітром. Навколо баків повна антисанітарія.
Отримавши звернення, я вирішив особисто відвідати вулицю Одеську, аби поспілкувався з її мешканцями та разом з ними вирішити, як громада бачить вирішення цієї проблеми. Зійшлися на тому, що на цій11219116_134919150191162_2126283657623073145_n вулиці вкрай необхідно встановити нові контейнери для сміття.
Обираючи нове місце для баків, які в теперішній час розташовані навпроти вікон житлового будинку, було вирішено змістити майданчик під контейнери на декілька метрів вбік. Також було внесено пропозицію, що територію навколо баків потрібно облагородити, встановити навколо баків захисні екрани та навіси, щоб вітер не розносив сміття.
Задля вирішення даного питання я звернувся до керівництва ТОВ «АВЕ Ужгород», яке і займається збором і вивезенням сміття в місті. Керівник підприємства особисто пообіцяв проконтролювати питання щодо встановлення як контейнерів, так і захисних екранів з навісами. Проте, як пояснили мені в товаристві, потрібно спочатку підготувати майданчик під баки: розрівняти та заасфальтувати.
Підготовку майданчика я вирішив взяти під свою відповідальність. Тож, всі необхідні підготовчі роботи будуть проведені за мої особисті кошти. Одразу по тому ТОВ «АВЕ Ужгород» встановить нові сміттєві контейнери та облаштує майданчик відповідним чином.”

Поділитись із друзями:

Новини

В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України В Ужгороді пройде міжнародний турнір з боксу «UZHGOROD CHALLENGE 2018» Вихованці клубу “Спорт-Лідер” стали переможцями турніру “Кубок Карпат” В Ужгороді вперше одночасно пройдуть два чемпіоната з бойових видів спорту КОЛЕКТИВ УЖГОРОДСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ ВІТАЄ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! Юні бойові самбісти отримали подарунки (фото) Кращі ужгородські бойові самбісти відстоюватимуть честь міста на всеукраїнських змаганнях В Ужгороді пройшов Другий Чемпіонат з Бойового Самбо (фото, відео) Ужгородська федерація боксу провела підсумки за осінній період (фото) В Ужгороді змагатимуться бойові самбісти Діти воїнів АТО безкоштовно навчатимуться бойовим мистецтвам у спортзалі “Спорт-Лідер” В Ужгороді відбудеться міжнародний турнір з дзюдо “Кубок Закарпаття” В спортивному клубі “Спорт-Лідер” було проведено тренування з боксу Ужгородська Федерація Самбо вітає Віце-президента Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Боксу Степана Молнара Ужгородські спортсмени взяли участь у святкуванні Дня фізкультури та спорту Секція бойового самбо в клубі “Спорт-Лідер” знову відкриває свої двері для всіх бажаючих !!!! Наймолодшому спортсмену клуба ,,Спорт-Лідер” вручили боксерський шлем та перчатки Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Бойового Самбо В Ужгороді пройшов відкритий турнір з боксу присвячений Дню захисту дітей(Фото)