Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

На Одеській вулиці будуть встановлені нові контейнери для сміття (фото)

12115559_158640364485707_8330793306848372216_nВ Ужгороді на вулиці Одеській будуть встановлені нові контейнери для сміття. Про це на своїй сторінці в мережі Фейсбук повідомив місцевий громадський діяч Євген Молнар.

Як запевнив Євген, всі пов’язані з підготовкою майданчика витрати він візьме на себе, після чого ТОВ “АВЕ Ужгород” одразу ж встановить там контейнери. Текст публікації наводимо повністю:

“Днями до мене звернулися мешканці вулиці Одеської з наступного приводу: на три вулиці –Мукачівська, Одеська та Станційна – всього лише одне місце, яке обладнано під збір сміття. Звичайно, що місця на все не вистачає. Сміття вивалюється через край та розноситься вітром. Навколо баків повна антисанітарія.
Отримавши звернення, я вирішив особисто відвідати вулицю Одеську, аби поспілкувався з її мешканцями та разом з ними вирішити, як громада бачить вирішення цієї проблеми. Зійшлися на тому, що на цій11219116_134919150191162_2126283657623073145_n вулиці вкрай необхідно встановити нові контейнери для сміття.
Обираючи нове місце для баків, які в теперішній час розташовані навпроти вікон житлового будинку, було вирішено змістити майданчик під контейнери на декілька метрів вбік. Також було внесено пропозицію, що територію навколо баків потрібно облагородити, встановити навколо баків захисні екрани та навіси, щоб вітер не розносив сміття.
Задля вирішення даного питання я звернувся до керівництва ТОВ «АВЕ Ужгород», яке і займається збором і вивезенням сміття в місті. Керівник підприємства особисто пообіцяв проконтролювати питання щодо встановлення як контейнерів, так і захисних екранів з навісами. Проте, як пояснили мені в товаристві, потрібно спочатку підготувати майданчик під баки: розрівняти та заасфальтувати.
Підготовку майданчика я вирішив взяти під свою відповідальність. Тож, всі необхідні підготовчі роботи будуть проведені за мої особисті кошти. Одразу по тому ТОВ «АВЕ Ужгород» встановить нові сміттєві контейнери та облаштує майданчик відповідним чином.”

Поділитись із друзями:

Новини

Ужгородський СК «Спорт-Лідер» проаналізував річний підсумок досягнень СК “Спорт-ЛІдер” завершив спортивний рік Меценати з Ужгорода стали Миколайчиками для діток-сиріт з інтернату у Батєві Ужгородські “Спорт-Лідерці” взяли участь у масштабних змаганнях з бойового самбо (ФОТО) «Впливові люди Закарпаття-2018»: До престижного рейтингу увійшов Президент СК «Спорт-Лідер» Євген Молнар Ужгородська збірна СК “Спорт-Лідер” взяла участь у Кубку України з бойового самбо (ФОТО) В Ужгороді говорили про бойове самбо – як мистецтво самозахисту та подолання комплексів (ВІДЕО) Євген Молнар: «Головна ціль – виховати сильних духом та тілом особистостей» В Ужгороді пройшов Чемпіонат зі спорту, який виховує справжніх чоловіків (ФОТО,ВІДЕО) Завтра в Ужгороді пройде Відкритий Чемпіонат Ужгорода з бойового самбо Президент спортивного клубу “Спорт-Лідер” поділиться спортивним досвідом зі спортсменами СК «Пилипецькі Ведмеді» (ФОТО, ВІДЕО) Спортлідерці проходять навчальні збори з найкращими бойовими самбістами (ФОТО,ВІДЕО) Спортсмени спортивного клубу “Спорт-Лідер” вітають друга і активного мецената Євгена Молнара з Днем народження “За здорову націю”: Вулична спартакіада стартувала в Ужгороді (ФОТО) В Ужгороді пройде вулична спартакіада до Дня захисту дітей Ужгородські вихованці спортклубу «Спорт-Лідер» привезли з Чемпіонату “Кубок Хуста” 11 винагород (ФОТО) Президент Ужгородської Федерації Єдиноборств привітав тренера спортивного клубу «Спорт-Лідер» з днем народження Спортсмени спортивного клубу «Спорт-Лідер» вітають Володимира Голуба з Днем народження В Ужгороді пройшов Другий відкритий міжнародний турнір «Uzgorod Challenge 2018» В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України