Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Новий соціальний проект від Євгена Молнара стане подарунком місту

IMG_1105Мова йде про відкриття спортзалу, заняття в якому будуть безкоштовними. Саме тому проект і є соціальним. Наразі майже всі підготовчі роботи вже виконано. І вже зовсім скоро двері спортзалу будуть відкриті для дітей та молоді. Про те, як зароджувався цей проект і які труднощі виникли за час його реалізації розповів сам Євген Молнар на власній сторінці в мережі Фейсбук:
“Близько двох років тривала боротьба з бюрократичною машиною. На жаль, наші посадовці ніяк не хотіли віддати приміщення колишньої котельні в оренду такій неприбутковій організації, якою є ГО «Ужгородська Федерація Єдиноборств». Підозрюю, що хтось мав великі плани на це приміщення.
Наші спортсмени – члени Федерації (а це близько ста молодих людей) не мали постійного приміщення для занять. Перебивалися годинами, що виділялися їм в різних залах. І при цьому займали призові місця у змаганнях не тільки в Україні, а й на міжнародній арені.
Але, слава Богу, знайшлися розсудливі люди, яким небайдуже майбутнє наших дітей. І нарешті ужгородські депутати дали добро на виділення в оренду приміщення колишньої котельні.

Стан, у якому була на той момент сама котельня, опису практично не піддається. Це сумне видовище потрібно було бачити. Зруйновані стіни, розбиті вікна. Підлоги – і тієї практично не було. Все, що було зроблено з металу, вирізали на металобрухт. Навколо бруд, сміття, шприци валялися. Там же влаштували собі нічліжку бездомні. І це не на околиці, не в покинутому селі! Це в обласному центрі!


Спасибі людям, які прийшли на допомогу. Завдяки їх зусиллям і фінансовій підтримці стала можлива реалізація цього проекту.
Зараз ремонт майже закінчений. Тепер спортсменів зустрічатиме гарний сучасний тренажерний зал, обладнаний також для занять боксом, єдиноборствами тощо. Звичайно, що передбачені роздягальні, душові кабіни. Є ще й кімната для реабілітації.
Проводитимуться тренування з дзюдо, самбо, бойового самбо. З дітьми будуть проводити заняття професійні тренера, і я в їх числі.
Нагадаю, що проект соціальний. А це означає, що ніхто заробляти на ньому не буде. Завдяки цьому до нас можуть приходити діти з малозабезпечених сімей. І заняття для них будуть безкоштовні.


Крім суто спортивної зацікавленості є ще одна. І вона набагато глибше. Я б навіть сказав – дальновидніше. Діти ростуть, їхні інтереси змінюються. Вони шукають однодумців, компанії. А ще місце, де можна спілкуватися. І якщо не направити їх інтереси в правильне русло, то вони будуть зустрічатися за гаражами, у під’їздах. Почнуть пити, курити, вживати наркотики. Що з них далі буде? Думаю, нікому не потрібно пояснювати.
Нехай краще займаються спортом, спілкуються зі старшими людьми, які мають правильну життєву позицію. Нехай вчаться боротися, перемагати, проявляти себе. Вони багато дізнаються про здоровий спосіб життя, знайдуть для себе вчителів, товаришів, підтримку.
Всім відомо, що в молодому віці хлопцям особливо важливо вміти «випустити пару», і зробити це потрібно правильно. Інакше почнеться кримінал, бійки і т.п.
Вже сьогодні кожен з нас повинен замислюватися над тим, яке майбутнє нас чекає. А воно цілком і повністю залежить від того, що ми вкладемо в дітей і молодь. Вони – наше майбутнє.”

Поділитись із друзями:

Новини

Ужгородський СК «Спорт-Лідер» проаналізував річний підсумок досягнень СК “Спорт-ЛІдер” завершив спортивний рік Меценати з Ужгорода стали Миколайчиками для діток-сиріт з інтернату у Батєві Ужгородські “Спорт-Лідерці” взяли участь у масштабних змаганнях з бойового самбо (ФОТО) «Впливові люди Закарпаття-2018»: До престижного рейтингу увійшов Президент СК «Спорт-Лідер» Євген Молнар Ужгородська збірна СК “Спорт-Лідер” взяла участь у Кубку України з бойового самбо (ФОТО) В Ужгороді говорили про бойове самбо – як мистецтво самозахисту та подолання комплексів (ВІДЕО) Євген Молнар: «Головна ціль – виховати сильних духом та тілом особистостей» В Ужгороді пройшов Чемпіонат зі спорту, який виховує справжніх чоловіків (ФОТО,ВІДЕО) Завтра в Ужгороді пройде Відкритий Чемпіонат Ужгорода з бойового самбо Президент спортивного клубу “Спорт-Лідер” поділиться спортивним досвідом зі спортсменами СК «Пилипецькі Ведмеді» (ФОТО, ВІДЕО) Спортлідерці проходять навчальні збори з найкращими бойовими самбістами (ФОТО,ВІДЕО) Спортсмени спортивного клубу “Спорт-Лідер” вітають друга і активного мецената Євгена Молнара з Днем народження “За здорову націю”: Вулична спартакіада стартувала в Ужгороді (ФОТО) В Ужгороді пройде вулична спартакіада до Дня захисту дітей Ужгородські вихованці спортклубу «Спорт-Лідер» привезли з Чемпіонату “Кубок Хуста” 11 винагород (ФОТО) Президент Ужгородської Федерації Єдиноборств привітав тренера спортивного клубу «Спорт-Лідер» з днем народження Спортсмени спортивного клубу «Спорт-Лідер» вітають Володимира Голуба з Днем народження В Ужгороді пройшов Другий відкритий міжнародний турнір «Uzgorod Challenge 2018» В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України