Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Новий соціальний проект від Євгена Молнара стане подарунком місту

IMG_1105Мова йде про відкриття спортзалу, заняття в якому будуть безкоштовними. Саме тому проект і є соціальним. Наразі майже всі підготовчі роботи вже виконано. І вже зовсім скоро двері спортзалу будуть відкриті для дітей та молоді. Про те, як зароджувався цей проект і які труднощі виникли за час його реалізації розповів сам Євген Молнар на власній сторінці в мережі Фейсбук:
“Близько двох років тривала боротьба з бюрократичною машиною. На жаль, наші посадовці ніяк не хотіли віддати приміщення колишньої котельні в оренду такій неприбутковій організації, якою є ГО «Ужгородська Федерація Єдиноборств». Підозрюю, що хтось мав великі плани на це приміщення.
Наші спортсмени – члени Федерації (а це близько ста молодих людей) не мали постійного приміщення для занять. Перебивалися годинами, що виділялися їм в різних залах. І при цьому займали призові місця у змаганнях не тільки в Україні, а й на міжнародній арені.
Але, слава Богу, знайшлися розсудливі люди, яким небайдуже майбутнє наших дітей. І нарешті ужгородські депутати дали добро на виділення в оренду приміщення колишньої котельні.

Стан, у якому була на той момент сама котельня, опису практично не піддається. Це сумне видовище потрібно було бачити. Зруйновані стіни, розбиті вікна. Підлоги – і тієї практично не було. Все, що було зроблено з металу, вирізали на металобрухт. Навколо бруд, сміття, шприци валялися. Там же влаштували собі нічліжку бездомні. І це не на околиці, не в покинутому селі! Це в обласному центрі!


Спасибі людям, які прийшли на допомогу. Завдяки їх зусиллям і фінансовій підтримці стала можлива реалізація цього проекту.
Зараз ремонт майже закінчений. Тепер спортсменів зустрічатиме гарний сучасний тренажерний зал, обладнаний також для занять боксом, єдиноборствами тощо. Звичайно, що передбачені роздягальні, душові кабіни. Є ще й кімната для реабілітації.
Проводитимуться тренування з дзюдо, самбо, бойового самбо. З дітьми будуть проводити заняття професійні тренера, і я в їх числі.
Нагадаю, що проект соціальний. А це означає, що ніхто заробляти на ньому не буде. Завдяки цьому до нас можуть приходити діти з малозабезпечених сімей. І заняття для них будуть безкоштовні.


Крім суто спортивної зацікавленості є ще одна. І вона набагато глибше. Я б навіть сказав – дальновидніше. Діти ростуть, їхні інтереси змінюються. Вони шукають однодумців, компанії. А ще місце, де можна спілкуватися. І якщо не направити їх інтереси в правильне русло, то вони будуть зустрічатися за гаражами, у під’їздах. Почнуть пити, курити, вживати наркотики. Що з них далі буде? Думаю, нікому не потрібно пояснювати.
Нехай краще займаються спортом, спілкуються зі старшими людьми, які мають правильну життєву позицію. Нехай вчаться боротися, перемагати, проявляти себе. Вони багато дізнаються про здоровий спосіб життя, знайдуть для себе вчителів, товаришів, підтримку.
Всім відомо, що в молодому віці хлопцям особливо важливо вміти «випустити пару», і зробити це потрібно правильно. Інакше почнеться кримінал, бійки і т.п.
Вже сьогодні кожен з нас повинен замислюватися над тим, яке майбутнє нас чекає. А воно цілком і повністю залежить від того, що ми вкладемо в дітей і молодь. Вони – наше майбутнє.”

Поділитись із друзями:

Новини

В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України В Ужгороді пройде міжнародний турнір з боксу «UZHGOROD CHALLENGE 2018» Вихованці клубу “Спорт-Лідер” стали переможцями турніру “Кубок Карпат” В Ужгороді вперше одночасно пройдуть два чемпіоната з бойових видів спорту КОЛЕКТИВ УЖГОРОДСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ ВІТАЄ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! Юні бойові самбісти отримали подарунки (фото) Кращі ужгородські бойові самбісти відстоюватимуть честь міста на всеукраїнських змаганнях В Ужгороді пройшов Другий Чемпіонат з Бойового Самбо (фото, відео) Ужгородська федерація боксу провела підсумки за осінній період (фото) В Ужгороді змагатимуться бойові самбісти Діти воїнів АТО безкоштовно навчатимуться бойовим мистецтвам у спортзалі “Спорт-Лідер” В Ужгороді відбудеться міжнародний турнір з дзюдо “Кубок Закарпаття” В спортивному клубі “Спорт-Лідер” було проведено тренування з боксу Ужгородська Федерація Самбо вітає Віце-президента Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Боксу Степана Молнара Ужгородські спортсмени взяли участь у святкуванні Дня фізкультури та спорту Секція бойового самбо в клубі “Спорт-Лідер” знову відкриває свої двері для всіх бажаючих !!!! Наймолодшому спортсмену клуба ,,Спорт-Лідер” вручили боксерський шлем та перчатки Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Бойового Самбо В Ужгороді пройшов відкритий турнір з боксу присвячений Дню захисту дітей(Фото)