Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Активна молодь міста предcтавила свого кандидата в депутати

12092393_591732797634673_1807819676_nУ зв’язку з наближенням дати місцевих виборів ГО «Кардинальні зміни» спільно з ГО «Ужгородська Федерація Єдиноборств» провели установчі збори. На розгляд було представлено два питання: необхідність висунення кандидата на місцеві вибори до міської та обласної рад, а також обрання політичної сили, від якої кандидат буде йти на вибори.
При обговоренні першого питання виступили декілька членів даних громадських організацій, які запропонували кандидатуру в особі Євгена Молнара, оскільки він досить багато зробив для міста та його мешканців, користується повагою серед місцевих мешканців та є прикладом для багатьох людей. За два роки громадської діяльності значно виріс в плані розуміння проблем суспільства. Оскільки він є членом виконавчого комітету Ужгородської міської ради, то зсередини знає процеси, які впливають на життя та розвиток краю: соціальні, економічні, політичні тощо.
Саме така людина, як Євген, дійсно здатна на своєму власному прикладі довести, що депутати повинні працювати виключно на благо людей та розвиток краю.
Оскільки питань щодо обрання саме запропонованої кандидатури в депутати не виникало, рішення на користь Євгена Молнара було прийнято одноголосно.

Print

Поділитись із друзями:

Новини

В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України В Ужгороді пройде міжнародний турнір з боксу «UZHGOROD CHALLENGE 2018» Вихованці клубу “Спорт-Лідер” стали переможцями турніру “Кубок Карпат” В Ужгороді вперше одночасно пройдуть два чемпіоната з бойових видів спорту КОЛЕКТИВ УЖГОРОДСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ ВІТАЄ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! Юні бойові самбісти отримали подарунки (фото) Кращі ужгородські бойові самбісти відстоюватимуть честь міста на всеукраїнських змаганнях В Ужгороді пройшов Другий Чемпіонат з Бойового Самбо (фото, відео) Ужгородська федерація боксу провела підсумки за осінній період (фото) В Ужгороді змагатимуться бойові самбісти Діти воїнів АТО безкоштовно навчатимуться бойовим мистецтвам у спортзалі “Спорт-Лідер” В Ужгороді відбудеться міжнародний турнір з дзюдо “Кубок Закарпаття” В спортивному клубі “Спорт-Лідер” було проведено тренування з боксу Ужгородська Федерація Самбо вітає Віце-президента Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Боксу Степана Молнара Ужгородські спортсмени взяли участь у святкуванні Дня фізкультури та спорту Секція бойового самбо в клубі “Спорт-Лідер” знову відкриває свої двері для всіх бажаючих !!!! Наймолодшому спортсмену клуба ,,Спорт-Лідер” вручили боксерський шлем та перчатки Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Бойового Самбо В Ужгороді пройшов відкритий турнір з боксу присвячений Дню захисту дітей(Фото)