Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Ужгородська Федерація Єдиноборств представила новий випуск газети «Молодь-наше майбутнє» (фото)

11651305_1599529426972418_1855605203_nНа цей раз в газеті підіймаються не лише спортивні теми, а й гострі соціальні.
Які є причини дитячого та підліткового алкоголізму, чому молоді хлопці нездатні захистити як себе, так і своїх близьких? Чому й досі, у час, коли здоровий спосіб захоплює все більшу кількість людських сердець, все ще лишаються прихильники алкоголю та пасивної життєвої позиції, – про це йдеться у статті «Хто несе відповідальність за наших дітей, або чому молодь спивається?».
Активна громадянська позиція – свідомий вибір сучасних, небайдужих ужгородців. Вони не бажають чекати, доки мерія добереться до вирішення проблем міста та беруться самі облагороджувати територію у дворах та парках. Що ж саме об’єднало цих людей – про це у статтях «Спортсмени «Ужгородської Федерації Єдиноборств» прийняли участь у всеукраїнській акції «Зробимо Україну чистою», «Ужгородські активісти приводять до ладу місто».
Підіймається в цьому випуску одне з самих болючих питань міста –  дороги. Чому вони доведені до такого стану, як протистояти відвертій «халтурі» при ремонті дорожнього покриття та хто допоможе контролювати якість ремонтних робіт? Відповіді – у статтях «Члени виконкому вказали меру на якість його роботи» та «Зневірившись у владі, ужгородці звертаються за допомогою до активістів».
Благодійний комітет «УФЄ» продовжує свої добрі справи. На цей раз спортсмени залучили до допомоги багатьох небайдужих людей. Кожен бажаючий надати допомогу міг принести одяг, іграшки, побутову хімію, памперси. Все це було адресовано діткам, які перебувають у Закарпатському обласному притулку для неповнолітніх. Детальний звіт поїздки – у статті «Ужгородська Федерація Єдиноборств» разом із ГО «Кардинальні зміни» доправили речі, які збирали волонтери, до дитячого притулку».
«Активна молодь міста влаштувала свій концерт для ветеранів»… не забувають спортсмени і про старше покоління. Не тільки самі вітають зі святами, а ще й творчу молодь до цього залучають.
Ну і , звичайно ж, спортивні теми. Ужгородські спортсмени виходять на новий рівень: не лише самі тренуються, а й займаються популяризацією здорового способу життя серед молоді. Для цього влаштовують фестивалі та показові виступи : «Мотивуємо молодь до спорту», «Ужгород «двіжує» спортивна молодь «рулить»», «Workout стає одним із найпопулярніших рухів міста», «Спортсмени Street Workout Uzhgorod провели «Шалену руханку» в центрі міста».
Але не тільки видовищами займаються, а й допомагають матеріально. Так, на території однієї з ужгородських шкіл встановлено дитячі ігрові та спортивні споруди. Сучасні, надійні та безпечні. Чому саме такий подарунок обрали для дітей та підлітків – про це детальніше на головній сторінці у статті «Ужгородські школярі отримали спортивний подарунок»

Поділитись із друзями:

Новини

В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України В Ужгороді пройде міжнародний турнір з боксу «UZHGOROD CHALLENGE 2018» Вихованці клубу “Спорт-Лідер” стали переможцями турніру “Кубок Карпат” В Ужгороді вперше одночасно пройдуть два чемпіоната з бойових видів спорту КОЛЕКТИВ УЖГОРОДСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ ВІТАЄ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! Юні бойові самбісти отримали подарунки (фото) Кращі ужгородські бойові самбісти відстоюватимуть честь міста на всеукраїнських змаганнях В Ужгороді пройшов Другий Чемпіонат з Бойового Самбо (фото, відео) Ужгородська федерація боксу провела підсумки за осінній період (фото) В Ужгороді змагатимуться бойові самбісти Діти воїнів АТО безкоштовно навчатимуться бойовим мистецтвам у спортзалі “Спорт-Лідер” В Ужгороді відбудеться міжнародний турнір з дзюдо “Кубок Закарпаття” В спортивному клубі “Спорт-Лідер” було проведено тренування з боксу Ужгородська Федерація Самбо вітає Віце-президента Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Боксу Степана Молнара Ужгородські спортсмени взяли участь у святкуванні Дня фізкультури та спорту Секція бойового самбо в клубі “Спорт-Лідер” знову відкриває свої двері для всіх бажаючих !!!! Наймолодшому спортсмену клуба ,,Спорт-Лідер” вручили боксерський шлем та перчатки Ужгородські спортсмени вітають Президента Ужгородської Федерації Бойового Самбо В Ужгороді пройшов відкритий турнір з боксу присвячений Дню захисту дітей(Фото)