Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Ужгородська Федерація Єдиноборств представила новий випуск газети «Молодь-наше майбутнє» (фото)

11651305_1599529426972418_1855605203_nНа цей раз в газеті підіймаються не лише спортивні теми, а й гострі соціальні.
Які є причини дитячого та підліткового алкоголізму, чому молоді хлопці нездатні захистити як себе, так і своїх близьких? Чому й досі, у час, коли здоровий спосіб захоплює все більшу кількість людських сердець, все ще лишаються прихильники алкоголю та пасивної життєвої позиції, – про це йдеться у статті «Хто несе відповідальність за наших дітей, або чому молодь спивається?».
Активна громадянська позиція – свідомий вибір сучасних, небайдужих ужгородців. Вони не бажають чекати, доки мерія добереться до вирішення проблем міста та беруться самі облагороджувати територію у дворах та парках. Що ж саме об’єднало цих людей – про це у статтях «Спортсмени «Ужгородської Федерації Єдиноборств» прийняли участь у всеукраїнській акції «Зробимо Україну чистою», «Ужгородські активісти приводять до ладу місто».
Підіймається в цьому випуску одне з самих болючих питань міста –  дороги. Чому вони доведені до такого стану, як протистояти відвертій «халтурі» при ремонті дорожнього покриття та хто допоможе контролювати якість ремонтних робіт? Відповіді – у статтях «Члени виконкому вказали меру на якість його роботи» та «Зневірившись у владі, ужгородці звертаються за допомогою до активістів».
Благодійний комітет «УФЄ» продовжує свої добрі справи. На цей раз спортсмени залучили до допомоги багатьох небайдужих людей. Кожен бажаючий надати допомогу міг принести одяг, іграшки, побутову хімію, памперси. Все це було адресовано діткам, які перебувають у Закарпатському обласному притулку для неповнолітніх. Детальний звіт поїздки – у статті «Ужгородська Федерація Єдиноборств» разом із ГО «Кардинальні зміни» доправили речі, які збирали волонтери, до дитячого притулку».
«Активна молодь міста влаштувала свій концерт для ветеранів»… не забувають спортсмени і про старше покоління. Не тільки самі вітають зі святами, а ще й творчу молодь до цього залучають.
Ну і , звичайно ж, спортивні теми. Ужгородські спортсмени виходять на новий рівень: не лише самі тренуються, а й займаються популяризацією здорового способу життя серед молоді. Для цього влаштовують фестивалі та показові виступи : «Мотивуємо молодь до спорту», «Ужгород «двіжує» спортивна молодь «рулить»», «Workout стає одним із найпопулярніших рухів міста», «Спортсмени Street Workout Uzhgorod провели «Шалену руханку» в центрі міста».
Але не тільки видовищами займаються, а й допомагають матеріально. Так, на території однієї з ужгородських шкіл встановлено дитячі ігрові та спортивні споруди. Сучасні, надійні та безпечні. Чому саме такий подарунок обрали для дітей та підлітків – про це детальніше на головній сторінці у статті «Ужгородські школярі отримали спортивний подарунок»

Поділитись із друзями:

Новини

Ужгородський СК «Спорт-Лідер» проаналізував річний підсумок досягнень СК “Спорт-ЛІдер” завершив спортивний рік Меценати з Ужгорода стали Миколайчиками для діток-сиріт з інтернату у Батєві Ужгородські “Спорт-Лідерці” взяли участь у масштабних змаганнях з бойового самбо (ФОТО) «Впливові люди Закарпаття-2018»: До престижного рейтингу увійшов Президент СК «Спорт-Лідер» Євген Молнар Ужгородська збірна СК “Спорт-Лідер” взяла участь у Кубку України з бойового самбо (ФОТО) В Ужгороді говорили про бойове самбо – як мистецтво самозахисту та подолання комплексів (ВІДЕО) Євген Молнар: «Головна ціль – виховати сильних духом та тілом особистостей» В Ужгороді пройшов Чемпіонат зі спорту, який виховує справжніх чоловіків (ФОТО,ВІДЕО) Завтра в Ужгороді пройде Відкритий Чемпіонат Ужгорода з бойового самбо Президент спортивного клубу “Спорт-Лідер” поділиться спортивним досвідом зі спортсменами СК «Пилипецькі Ведмеді» (ФОТО, ВІДЕО) Спортлідерці проходять навчальні збори з найкращими бойовими самбістами (ФОТО,ВІДЕО) Спортсмени спортивного клубу “Спорт-Лідер” вітають друга і активного мецената Євгена Молнара з Днем народження “За здорову націю”: Вулична спартакіада стартувала в Ужгороді (ФОТО) В Ужгороді пройде вулична спартакіада до Дня захисту дітей Ужгородські вихованці спортклубу «Спорт-Лідер» привезли з Чемпіонату “Кубок Хуста” 11 винагород (ФОТО) Президент Ужгородської Федерації Єдиноборств привітав тренера спортивного клубу «Спорт-Лідер» з днем народження Спортсмени спортивного клубу «Спорт-Лідер» вітають Володимира Голуба з Днем народження В Ужгороді пройшов Другий відкритий міжнародний турнір «Uzgorod Challenge 2018» В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України