Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Ужгородський активіст звернувся до губернатора Одеської області Міхеіла Саакашвілі

10940579_1536002863325075_7714858777550693447_nСьогодні тільки сама ледача та далека від інформаційного простору людина не слідкує за подіями в Одесі, а саме – за діяльністю новопризначеного губернатора Одеської області Міхеіла Саакашвілі. Як прихильників , так і супротивників його діяльності достатньо. Проте впевнено можна сказати одне: байдужих до цієї персони можна «на пальцях порахувати».

Однозначно, що така неординарна людина підбирає для своєї команди таких же особливих людей. Так було в Грузії, маємо надію, що так буде і в Україні. Особливо хочеться вірити в те, що ці люди будуть продовжувати працювати в тому ж напрямі, а не просто користуватися вже відомим іменем та колишніми заслугами.

Так, неоднозначне ставлення серед ужгородців викликав приїзд на міську сесію Іво Глонті – одного із наймолодших представників команди грузинських реформаторів, помічника екс-президента Грузії. Досі ніхто до пуття не може зрозуміти, з якою метою його було запрошено на сесію.

Особливо незрозуміло, які спільні справи він має з таким місцевим депутатом, як – Михайло Чурило (відомо, що саме він запросив Глонті).

Після самої сесії яких тільки публікацій в інтернеті не було опубліковано. Від захоплення до відвертого засудження. Невідомим також лишається і ставлення самого Саакашвілі до того, як експлуатується його ім’я для різних цілей.

Для того, аби вияснити це питання та прояснити ситуацію, один із громадських активістів Ужгороду Євген Молнар (член ГО ,,Кардинальні зміни”) звернувся з відкритим листом у мережі Facebook до Міхеіла Саакашвілі.

«Уважаемый Михаил, общественность Закарпатья с интересом наблюдает за каждым Вашим шагом в борьбе за интересы простых одесситов, в борьбе с коррупцией и беззаконием исполнительной власти! С завистью к одесситам, мы надеемся, что и у нас в регионе когда-то будут изменения и руководитель, похожий на Вас, который так же будет готов бороться за интересы простых людей! Но тут случился дисконнект – у нас по области с официальными визитами в госорганы ездит представитель Вашей команды Иво Глонти, со слов и тематик презентаций – ваш советник, раздает интервью направо и налево про реформы и преобразования, делится опытом, как он это делал в Грузии. Все бы ничего, только есть одна проблема: возит его по Ужгороду депутат-регионал М. Чурило (представитель криминальной группировки, которая прославилась тем, что занимается нелегальной переправкой людей за границу), на машине за 200 тыс. долларов, принадлежащей сыну бывшего главы Конституционного суда Украины при Януковиче Стрижаку, который легализовал незаконное изменение Конституции Украины! Эти товарищи вместе с Ило Глонти развлекаются на дискотеках, вместе ходят по барам и ресторанам, что видят наблюдательные простые ужгородцы. И все это ассоциативно дискредитирует любые изменения и преобразования, которые люди связывают с Вашим именем! Проинформируйте, пожалуйста, Закарпатскую общественность, имеет ли отношение к Вам господин Глонти? Если имеет, то как воспринимать его действия и дружбу с представителями криминальной региональной власти Януковича простым закарпатцам? Создается впечатление, что это не простое совпадение, а системная работа по возврату к власти представителей изгнанного авторитета Януковича.»

На час публікації відповіді від Міхеіла не було.

За матеріалами Ungvar.info

Поділитись із друзями:

Новини

Ужгородський СК «Спорт-Лідер» проаналізував річний підсумок досягнень СК “Спорт-ЛІдер” завершив спортивний рік Меценати з Ужгорода стали Миколайчиками для діток-сиріт з інтернату у Батєві Ужгородські “Спорт-Лідерці” взяли участь у масштабних змаганнях з бойового самбо (ФОТО) «Впливові люди Закарпаття-2018»: До престижного рейтингу увійшов Президент СК «Спорт-Лідер» Євген Молнар Ужгородська збірна СК “Спорт-Лідер” взяла участь у Кубку України з бойового самбо (ФОТО) В Ужгороді говорили про бойове самбо – як мистецтво самозахисту та подолання комплексів (ВІДЕО) Євген Молнар: «Головна ціль – виховати сильних духом та тілом особистостей» В Ужгороді пройшов Чемпіонат зі спорту, який виховує справжніх чоловіків (ФОТО,ВІДЕО) Завтра в Ужгороді пройде Відкритий Чемпіонат Ужгорода з бойового самбо Президент спортивного клубу “Спорт-Лідер” поділиться спортивним досвідом зі спортсменами СК «Пилипецькі Ведмеді» (ФОТО, ВІДЕО) Спортлідерці проходять навчальні збори з найкращими бойовими самбістами (ФОТО,ВІДЕО) Спортсмени спортивного клубу “Спорт-Лідер” вітають друга і активного мецената Євгена Молнара з Днем народження “За здорову націю”: Вулична спартакіада стартувала в Ужгороді (ФОТО) В Ужгороді пройде вулична спартакіада до Дня захисту дітей Ужгородські вихованці спортклубу «Спорт-Лідер» привезли з Чемпіонату “Кубок Хуста” 11 винагород (ФОТО) Президент Ужгородської Федерації Єдиноборств привітав тренера спортивного клубу «Спорт-Лідер» з днем народження Спортсмени спортивного клубу «Спорт-Лідер» вітають Володимира Голуба з Днем народження В Ужгороді пройшов Другий відкритий міжнародний турнір «Uzgorod Challenge 2018» В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України