Сприяння у вирішенні питань

Дзвоніть за тел.: 050 595 09 02 Дізнайтесь деталі...

Ужгородські подвір’я стають спортивними

VeX3TXgdarkОстаннім часом в Ужгороді все більше отримує розповсюдження здоровий спосіб життя. Це і забіги, і велозаїзди, і різні класичні та нові види спорту. І не останню роль у поширенні такого руху відіграють професійні спортсмени та громадські діячі Ужгороду. Так, «Ужгородська Федерація Єдиноборств» (Президент- Євген Молнар) та організація «Street Workout Uzhgorod» ( голова- Владислав Рущак) об’єднали свої зусилля у прагненні долучити якомога більше молоді до спорту як професійного, так і аматорського. Так, останнім часом були представлені проекти для фізичного та особистого розвитку молоді «Здорові подвір’я нашого міста» та «Здорова молодь – наше майбутнє».
До теоретичної складової цього проекту входять різні лекції, які проводяться у навчальних закладах. Включають вони такі теми як: здоровий спосіб життя, шкода здоров’ю, яку приносить тютюнопаління , вживання наркотиків та алкоголю, а також залежність від соціальних мереж, здорове харчування, саморозвиток, ставлення до суспільства, відповідальність у взаємовідносинах з людьми тощо.
Для того, аби молодь могла займатися спортом незалежно від сімейного статку( а в такий скрутний час, на превеликий жаль, таких все більше) було прийнято рішення звести нові відкриті спортмайданчики в місті. Приєдналися до таких благих намірів й інші небайдужі люди. Так, “Ужгородська Федерація Єдиноборств”( Президент – Євген Молнар) та ГО «Кардинальні зміни» ( голова – Андрій Зацаринний)  сприяли як фінансово, так і фізично при встановленні обладнання на майданчиках.
Ну і , звичайно ж, видовища. Різноманітні фестивалі та показові виступи: адже лише власним прикладом можна надихнути молодь на здоровий спосіб життя.
Не в останню чергу саме завдяки такій командній роботі в Ужгороді за останній час досить багато людей вже приєдналися до здорового руху.

 

Поділитись із друзями:

Новини

Президент спортивного клубу “Спорт-Лідер” поділиться спортивним досвідом зі спортсменами СК «Пилипецькі Ведмеді» (ФОТО, ВІДЕО) Спортлідерці проходять навчальні збори з найкращими бойовими самбістами (ФОТО,ВІДЕО) Спортсмени спортивного клубу “Спорт-Лідер” вітають друга і активного мецената Євгена Молнара з Днем народження “За здорову націю”: Вулична спартакіада стартувала в Ужгороді (ФОТО) В Ужгороді пройде вулична спартакіада до Дня захисту дітей Ужгородські вихованці спортклубу «Спорт-Лідер» привезли з Чемпіонату “Кубок Хуста” 11 винагород (ФОТО) Президент Ужгородської Федерації Єдиноборств привітав тренера спортивного клубу «Спорт-Лідер» з днем народження Спортсмени спортивного клубу «Спорт-Лідер» вітають Володимира Голуба з Днем народження В Ужгороді пройшов Другий відкритий міжнародний турнір «Uzgorod Challenge 2018» В спортивному клубі ,,Спорт-Лідер” відбулось спільне тренування боксерів з Німеччини та України В Ужгороді пройде міжнародний турнір з боксу «UZHGOROD CHALLENGE 2018» Вихованці клубу “Спорт-Лідер” стали переможцями турніру “Кубок Карпат” В Ужгороді вперше одночасно пройдуть два чемпіоната з бойових видів спорту КОЛЕКТИВ УЖГОРОДСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ ВІТАЄ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! Юні бойові самбісти отримали подарунки (фото) Кращі ужгородські бойові самбісти відстоюватимуть честь міста на всеукраїнських змаганнях В Ужгороді пройшов Другий Чемпіонат з Бойового Самбо (фото, відео) Ужгородська федерація боксу провела підсумки за осінній період (фото) В Ужгороді змагатимуться бойові самбісти Діти воїнів АТО безкоштовно навчатимуться бойовим мистецтвам у спортзалі “Спорт-Лідер”